WhatsApp Aero WhatsApp Aero Hazar İndir

WhatsApp Aero uygulaması ile WhatsApp uygulamasında bulunmayan bir çok özelliği bulabilirsiniz.

Boyut: 42.90MBLisans : Ücretsiz
Platform: Android
Yayımcı: Hazar Bozkurt
Kategori:Mod
Ekleyen: Kadir
Tarih: 25 Ocak 2022

WhatsApp Aero uygulaması ile WhatsApp uygulamasında bulunmayan bir çok özelliği bulabilirsiniz. Hazar Bozkurt’un geliştirmiş olduğu WhatsApp Aero uygulaması kişisel verilerinizi kendi sunucularında barındırmamakta ve veriler yine resmi WhatsApp güvenliği altında saklanmaktadır. Bir çok özelliği barındıran uygulama dikkat çekici birçok özellik sunuyor.

Not: WhatsApp Aero üçüncü parti bir mod olup resmi bir uygulama değildir. Geliştirici hiç bir verinin kendi sunucularında barındırılmadığını WhatsApp güvenliği altında saklanmakta olduğunu belirtmiştir. Ancak uygulamayı indirip, yüklemek ve kullanmak tamamen sizin inisiyatifinizde olup doğacak herhangi bir problemde programindir.com.tr sorumluluk kabul etmemektedir.

WhatsApp Aero İndir APK

WhatsApp Aero’nun En dikkat çekici özelliklerinden biri konuştuğunuzun birinin mesajı silmesi halinde sizden silinmiyor olmasıdır. Ayrıca uygulamanın sunduğu bir diğer dikkat çekici özellik ise mavi tik, iki tik, okundu, çevrimiçi, yazıyor gibi ibarelerin kaldırılıyor olması.

Yaklaşık 3bin tane tema bulunan uygulamada istediğiniz temayı kullanabilir veya dilerseniz kendi temanızı da yapabilirsiniz. Ayrıca Aero sayesinde profilinize bakan kullanıcıları da görmeniz mümkün.

WhatsApp’ta gönderilen resim ve video gibi medyaları galerinizde gizleyebilir, yalnızca WhatsApp üzerinden de görüntüleyebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Giftuna indir

Giftuna

Mac, Linux ve Windows için GIF oluşturma programı olan GifTuna, kaliteyi ve hızı beraberinde getirmektedir.

  56.10MB| Ücretsiz| Windows
Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek

Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek

Dünyaca ünlü oyun konsollarından biri olan Japonya merkezli Sony Play Station 3 modelini çıkarmadan önce 2006 yılında yaptığı tanıtımlarda bu cihazlara linux işletim sisteminin kurulacağını ve böylece bilgisayar olarak kullanabileceğini duyurmuştu.

  bytescout viewer

  Bytescout XLS Viewer

  Bytescout XLS Viewer yazılımı sayesinde bilgisayarınızda Microsoft Excel programı kurulu olmasa bile .xls uzantılı Excel dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz.

   4.5Mb| Ücretsiz| Windows