capcut indir CapCut – Video Editor İndir

CapCut, ücretsiz ve kapsamlı bir video düzenleme aracıdır. Yüksek kaliteli, görsel açıdan çekici videolar ve grafikler oluşturmak için gerekli tüm özellikleri içermektedir.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows / iOS / Android
Yayımcı: Bytedance Pte. Ltd.
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 27 Ocak 2024

CapCut, ücretsiz ve kapsamlı bir video düzenleme aracıdır. Yüksek kaliteli, görsel açıdan çekici videolar ve grafikler oluşturmak için gerekli tüm özellikleri içermektedir.

Uygulama ve çevrimiçi sürümüyle her türlü video prodüksiyon ihtiyacını karşılayan CapCut, temel video düzenleme, stil ve müziğin ötesinde bir dizi gelişmiş özellik sunar. Ana kare animasyonu, pürüzsüz ağır çekim, akıllı stabilizasyon, bulut depolama ve çok üyeli düzenleme gibi özellikler ücretsiz olarak sunulmaktadır.

CapCut’un benzersiz özellikleri ile çarpıcı ve kolay paylaşılabilir videolar oluşturabilirsiniz. Trend stiller, otomatik altyazılar, metinden konuşmaya, hareket izleme ve arka plan kaldırıcı gibi özelliklerle videolarınıza kişisel bir dokunuş ekleyin. Kendinizi TikTok, YouTube, Instagram, WhatsApp ve Facebook gibi popüler platformlarda öne çıkarın!

Uygulamanın temel ve gelişmiş video düzenleme özellikleri arasında videoları kırpma, bölme, birleştirme, hız kontrolü, geçişler, efektler, yazı tipleri ve daha fazlası bulunmaktadır. Ayrıca otomatik altyazılar, arka plan kaldırma, trend efektler, müzik ve ses efektleri gibi özel özelliklerle videolarınızı zenginleştirebilirsiniz.

CapCut ayrıca grafik tasarım aracı olarak da kullanılabilir, iş görselleri, ticari grafikler ve sosyal medya küçük resimleri düzenlemek için profesyonel düzeyde şablonlar ve yapay zeka destekli özellikler sunar.

CapCut, Chromebook kullanıcıları için çevrimiçi sürümle sorunsuz bir düzenleme deneyimi sunarken, 4K 60 fps ve akıllı HDR dahil özel çözünürlükte videoları dışa aktarmanıza olanak tanır. Ayrıca, çeşitli paylaşım formatları sayesinde videolarınızı kolayca TikTok ve diğer platformlarda paylaşabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
linkedin
LinkedIn

LinkedIn, iş arkadaşlarınızla, aynı veya farklı sektörlerde çeşitli alanlarda uzman olan kişilere ve birçok şirkete ulaşmanızı sağlayan bir iş sosyal ağıdır.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Windows / Android / iOS
Adobe Photoshop indir
Adobe Photoshop

Dünya üzerinde bir çok kullanıcısı olan ve yapılan geliştirmeler doğrultusunda yeni sürümlerle karşımıza çıkan Adobe Photoshop yeni versiyonlarıyla sadece fotoğraf değil video düzenleme imkanı da sunuyor.

  1.8MB| Deneme| Windows
WhatsApp Sesli Mesaj Özelliğini Güncelliyor
WhatsApp Sesli Mesaj Özelliğini Güncelliyor

Hayatımıza birden bire girip milyarca insan tarafından kullanılmaya başlayan WhatsApp akıllı cihazlarımızın olmazsa olmaz uygulaması haline geldi ve SMS muhabbetini neredeyse silip attı diyebiliriz..

trendyol satıcı paneli
Trendyol Satıcı Paneli

Trendyol Satıcı Paneli mobil uygulaması ile ürünlerinizi listeleyebilir, satış performansınızı ve siparişlerinizi kolayca takip edebilir, duyurularınızı anında görebilirsiniz.

  Ücretsiz| iOS / Android
hp laserjet 1018 yazıcı sürücüsü indir
HP LaserJet 1018 Printer Drivers

En son Hewlett Packard 1018 LaserJet yazıcı sürücülerini 32 ve 64 bit işletim sistemleriniz için indirin.

  Ücretsiz| Windows
avast antivirüs indir
Avast Free Antivirus

Avast, çok eski antivirüs programlarından biridir. Basit arayüzü sayesinde kolay kullanıma sahip olan avast sisteminizin güvenliğini sağlayacak modülleri ile internet koruması, e-posta denetimi gibi imkanlarda sunmaktadır.

  Ücretsiz|
everything indir
Everything

Standart windows arama motorunda arayıp bulamadığınız dosyaları Everything sayesinde çok daha hızlı ve kesin sonuçlar elde edecek şekilde arayabilir ve bulabilirsiniz.

  0.33MB| Ücretsiz| Windows
ziraat mobil indir
Ziraat Mobil

Ziraat mobil uygulaması ile hesaplarınıza, kartlarınıza, varlıklarınıza, temel ürünlere ve bankacılık işlemlerine kolay ve hızlı bir şekilde erişebilirsiniz.

  Ücretsiz| iOS, Android
Fullscreenizer
Fullscreenizer

Fullscreenizer programı sayesinde pencereleri yok ederek oyunları tam ekran yapabilirsiniz.

  695KB| Ücretsiz| Windows
FireBird İndir
Firebird

Firebird, açık kaynaklı bir ilişkisel veritabanı yönetim sistemidir. Güvenilir, ölçeklenebilir ve platform bağımsız bir yapı sunarak veri saklama ve sorgulama işlevleri sağlar.

  14.9MB| Ücretsiz| Windows