trendyolmilla Trendyolmilla İndir

Trendyolmilla'nın moda dünyasındaki yeni adresine hoş geldin! Yıllardır tanıdığın, sevdiğin ve her anında yanında olan Trendyolmilla ürünleri şimdi kendi özel uygulamasında!

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: iOS / Android
Yayımcı: Trendyol
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 27 Ocak 2024

Trendyolmilla’nın moda dünyasındaki yeni adresine hoş geldin! Yıllardır tanıdığın, sevdiğin ve her anında yanında olan Trendyolmilla ürünleri şimdi kendi özel uygulamasında! En güncel moda parçaları, özel koleksiyonlar ve sürekli yenilenen tasarımlar seni bekliyor.

Son Trendlere Yolculuk

Trendyolmilla uygulamasında, sürekli yenilenen tasarımlar ve son trendlere uygun koleksiyonlar seni bekliyor! Gardrobunda görmek isteyeceğin, pantolondan kabana, tişörtten iç giyime kadar birçok parça bir arada sunuluyor.

Trend İş Birlikleri ve Özel Koleksiyonlar

Dünyaca ünlü markalar ve özel tasarımcılarla yapılan iş birlikleri sonucunda ortaya çıkan özgün koleksiyonları kaçırma! Her sezonun yeni koleksiyonları ile “üstündekine bayıldım” dedirten parçalar Trendyolmilla’da seni bekliyor.

Favorilere Ekle, İstediğinde Al

Beğendiğin ürünleri, hediye fikirlerini veya kararsız kaldığın parçaları favorilere ekleyerek istediğin zaman geri dön, kararını ver ve alışveriş keyfini kesintisiz yaşa!

Hızlı Teslimat ve Kolay İade

Siparişini verdikten sonra heyecanla bekleyenlerdensen, Trendyolmilla ürünlerinin hızla kapına gelmesini isteyenlerdensen, Hızlı Teslimat ve Kolay İade süreçleri ile giyim alışverişinin keyfini çıkar!

Güvenilir Alışveriş için Kullanıcı Yorumları

Rengi fotoğraftaki gibi mi? Kalıbı nasıl? Aklına takılan soruların için Trendyolmilla uygulamasında binlerce gerçek kullanıcının fotoğraflı yorumları var. Ürünleri satın almadan önce yorumları okuyarak, ürünlerin kalıpları, kumaşı ve diğer detayları hakkında gerçek deneyimlere sahip olabilirsin.

Farklı Yaş, Cinsiyet, Tarz ve Bedenlere Özel Markalar

Trendyolmilla’da farklı yaşlara, cinsiyetlere, tarzlara ve beden tiplerine özel oluşturulmuş markalar ile istediğin gibi parçaları kolayca bulabilirsin. Moda dünyasının geniş yelpazesinde kendi tarzını keşfet!

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
microsoft access indir
Microsoft Access 2016 Preview

Microsoft Access, Microsoft tarafından geliştirilen bir veritabanı programı olup sunulan deneme sürümü 180 gün ile sınırlıdır.

  7.1MB| Deneme| Windows
Namaz Vakitleri Uygulaması İndir
Namaz / Ezan Vakti – Namaz Vakitleri Uygulaması

Diyanet işleri başkanlığı tarafından hazırlanan uygulama sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun namaz vaktini öğrenebileceksiniz.

  Değişir| Ücretsiz| Android / iOS
trafik tescil formu
Adres ve Telefon Defteri

Adres ve telefon defteri programı sayesinde özellikle çok fazla sayıda müşterisi olan iş yerleri, şirketleri tüm müşterilerinin telefon, adres, e-mail, web sitesi gibi bilgilerin yanı sıra özel bilgi ve notları ile kayıt altında tutabilirler.

  4.3MB| Deneme| Windows
trojan killer indir
Trojan Killer

Zararlı trojan virüslerinin yol açabileceği sorunlardan cihazınızı koruyun.

  Ücretsiz| Windows
Ultrasurf indir
UltraSurf Security, Privacy & Unblock VPN

Ultrasurf, ek ücret ödemeden üstün özelliklere sahip hızlı bir VPN hizmetidir.

  Ücretsiz| Windows
Easy Video Cutter indir
Easy Video Cutter

Easy Video Cutter ile AVI, ASF, MOV, FLV ve RM formatlı videolarınızın istediğiniz bölümlerini kesebilir ve kestiğiniz kısımları farklı formatlara dönüştürebilirsiniz.

  16.8MB| Deneme| Windows
Google Chrome İndir
Google Chrome

Her internet kullanıcısı internette sörf yapmak, web tabanlı oyunları oynamak ve çeşitli internet işlemlerini yerine getirmek browser yani internet tarayıcısına ihtiyaç duymaktadır.

  Cihaza Göre| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
gnucash indir
GnuCash

GnuCash, kişisel ve küçük işletme finanslarınızı yönetmek için ücretsiz, açık kaynaklı bir muhasebe programıdır. Basit ve etkili bir arayüze sahiptir.

  14.2MB| Ücretsiz| Windows
lock a folder indir
LocK-A-FoLdeR

Bilgisayar kullanıcıları için özel dosya ve klasör içeriklerini gizlemek amacıyla geliştirilmiş açık kaynak kodlu bir yazılım programı.

  Ücretsiz| Windows
AP Tuner indir
AP Tuner

AP Tuner programını indirip bilgisayarınıza kurarak gitar akort edebilirsiniz.

  1.3MB| Deneme| Windows