Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır? indir Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram’da sevdiğiniz ünlülerin ya da arkadaşlarınızın Instagram hikayelerini indirmek isterseniz bunu programsız olarak yapmanız mümkündür.

Ekleyen: Kadir Tarih: 27 Kasım 2019

Instagram günümüzde popüler olarak kullanılan sosyal mecralar arasında yer almaktadır. Ağırlıklı olarak genç ve orta yaştaki kullanıcı kitlesi tarafından kullanılan instagram her geçen gün yeni özellikler ekleyerek platformu dinamik tutmaya devam ediyor. Başlarda Snapchat uygulamasındaki özellikleri klonlarken şimdilerde gözünü Tiktok uygulamasının özelliklerine dikmiş durumda.

Şüphesiz Instagram’ın Snapchat’ten aldığı Hikayeler özelliği uygulamanın en çok kullanılan alanlarından bir tanesi olarak öne çıkıyor.

Instagram hikayeleri günde 500 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor. instagram’da sayfalarını fotoğraf ve video ile doldurmak istemeyenler anlık yaşantılarını instagram Hikayeler (Story) kısmında paylaşmayı tercih ediyorlar. instagram hikayeleri sabit fotoğraflardan ya da maksimum 15 saniyelik videolardan oluşabiliyor.

Instagram hikayelerine etiketler, müzik ve soru cevaplar eklenerek takipçilerle birlikte etkileşim de artırılabiliyor.

Instagram’da sevdiğiniz ünlülerin ya da arkadaşlarınızın hikayelerini indirmek isterseniz bunu programsız olarak yapmanız mümkündür.

Instagram hikayelerini telefona ya da bilgisayara indirmek için yapmanız gereken basit adımları sizlerle paylaşacağız. Bunu yaptığınızda favori hikayeleri indirip cihazınızda arşivleyebilirsiniz. Yine aynı şekilde Instagram hikaye indirme işleminden sonra indirdiğiniz hikayeleri kendi hesabınızda tekrar paylaşabilirsiniz.

Stories Watch ile Instagram Hikaye İndirme

Instagram hikaye indirme işlemine başlamak için öncelikle www.storieswatch.com adresine giriş yapın. Telefon ya da bilgisayarınızın tarayıcısından kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Stories Watch sitesi Instagram hikayelerini indirip gizlice hikaye izlemenizi sağlar.

Siteye giriş yaptıktan sonra sayfanın hemen ortasında bulunan arama çubuğuna Instagram hikayesini indirmek istediğiniz kullanıcının ismini yazıp aratın. arama sonuçlarında ilgili kişiyi bulduktan sonra hikayelerini görebilirsiniz. İndirmek istediğiniz Instagram hikayesinin hemen sağ alt köşesinde bulunan Download (indir) butonuna tıklayarak telefonunuza ya da bilgisayara (PC) hızlıca indirebilirsiniz.

Son olarak hatırlatmak gerekirse Instagram hikayelerini indirebileceğiniz gibi bu araç gizli hikaye izlemenizi sağlar. Instagram hikayelerini indirdiğinizde ya da izlediğinizde karşı tarafın haberi olmaz ve karşı tarafın hikaye izleyenler listesinde görünmezsiniz. Anonim olarak Instagram hikayesi izleyebilirsiniz. Tabiki Instagram hikayesini indirdiğiniz ya da gizlice izleyeceğiniz kişinin profili herkese açık olmalıdır.

Stories Watch aynı zamanda güvenli olmasıyla ön plana çıkıyor. Instagram hikayesi indirmek istediğinizde ya da gizlice hikaye izlemek istediğinizde sizi giriş yapmaya zorlamaz ve sizden şifrenizi istemez. Bu yüzden Instagram hesabınız diğer uygulamalarda olduğu gibi çalınmaz ve güvende kalır.