barkod yazıcısı indir Barkod Yazdırma Programı İndir

Barkod yazdırma programı ile, oluşturmuş olduğunuz barkodları kategori / tür ve özelliklerine göre kayıt edebilirsiniz.

Boyut: 560KBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Atalay Yazılım
Kategori:Sektörel
Ekleyen: Kadir
Tarih: 27 Kasım 2021

Barkod yazdırma programı ile, oluşturmuş olduğunuz barkodları kategori / tür ve özelliklerine göre kayıt edebilirsiniz. Bu şekilde kayıt edilen ürünlere ait olan barkodu bularak hemen yazdırabilirsiniz. Programın güncellemesini internet üzerinden yapabilirsiniz. Programda kullanabileceğiniz barkod kodları : Code-39, Code-128, Interleaved 2 of 5 ve UPCA.

Atalay yazılım tarafından geliştirilmiş olan barkod yazdırma programı demo sürümdür. Programı sevdiğiniz taktirde lisans satın alarak sahip olabilirsiniz. Yazılım Türkçe dil desteğine sahip olup, 560KB kadar küçük bir boyuttadır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
autocad indir

AutoCAD

AutoCAD, 2B ile 3B çizimler ya da tasarımlar yapabileceğiniz gelişmiş ve profesyonel bir programdır. Sitemizden deneme sürümünü indirerek test edin.

    Deneme| Windows
trafik tescil formu

Adres ve Telefon Defteri

Adres ve telefon defteri programı sayesinde özellikle çok fazla sayıda müşterisi olan iş yerleri, şirketleri tüm müşterilerinin telefon, adres, e-mail, web sitesi gibi bilgilerin yanı sıra özel bilgi ve notları ile kayıt altında tutabilirler.

    4.3MB| Deneme| Windows
Bandicam indir

Bandicam

Bandicam, bilgisayarınızda ki oyun ya da herhangi bir uygulamanın ekran görüntüsünü kaydetmenize olanak tanıyan ekran videosu kaydetme programıdır.

    16,9Mb| Deneme Sürümü| Windows