ödevmatik Ödevmatik İndir

Ödevmatik, özellikle birleştirilmiş olan sınıflarda eğitim veren öğretmenler için hazırlanmış bir ödev programı olup, ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Boyut: 2.2MBLisans : Ücretsiz
Platform:
Yayımcı: Egitimhane.com
Kategori:Eğitim
Ekleyen: Kadir
Tarih: 6 Eylül 2021

Ödevmatik İndir – Ücretsiz Matematik Ödevleri Hazırlama Programı

Ödevmatik, özellikle birleştirilmiş olan sınıflarda eğitim veren öğretmenler için hazırlanmış bir ödev programı olup, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Öğrencileriniz için istediğiniz özelliklerde herhangi bir sınır olmaksızın dilediğiniz kadar matematik alıştırması hazırlayabileceğiniz ödevmatik programının son sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ödevmatik programı aracılığı ile hazırlayabileceğiniz istediğiniz özelliklere sahip alıştırmaları çıktı alarak öğrencilerinize dağıtabilir, daha sonra doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Bu sayede siz matematik derslerinde extra zaman kazanabileceğiniz gibi öğrencilerinizde çok sayıda alıştırma ile pratik yapmış olacaktır.

Ödevmatik Programının Özellikleri

Doğal sayılar ile toplama
Tek basamaklı sayılar ile toplama
Çok basamaklı sayılar ile toplama
Eldeli toplama
Eldesiz toplama
Onluk bozarak çıkama
Onluk bozmadan çıkarma
Tek basamaklı sayılar ile çarpma
Çok basamaklı sayılar ile çarpma
Bölme işlemleri
Ondalık sayılar ile dört işlem
Ölçülerde birim çevirme
Kesirlerle dört işlem vb.

Programla istediğiniz özelliklerde alıştırma hazırlayınız. Eğer hazırladığınız işlem eski sürümdeki gibi yan yana ise bunları word ortamında sütunlara ayırarak çıktı alınız. Eğer yeni programı kullanıyorsanız A4 kağıdın yarısını (A5) kullanarak çıktı alınız.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
free video cutter indir

Free Video Cutter

Free Video Cutter, videolarınızı pratik bir şekilde bölüp, istemediğiniz kısımları kaldırabilmenize ve kesmenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

    9.9MB| Ücretsiz| Windows
Advanced SystemCare

Advanced SystemCare

Bilgisayarınızın sistem performansı yavaşladıysa ve tarayıcınızın giriş sayfası değiştiyse bu programla hem bilgisayarınızı hızlandırabilir hem de giriş sayfanızın değişmesini engelleyebilirsiniz.

    44.30MB| Ücretsiz| Windows
ispy indir

iSpy

iSpy, bilgisayarınıza bağlı olan web kamerası ile mikrofonu hareket ve sese duyarlı bir şekile getirerek kayıt ve izleme yapmanızı sağlayan ücretsiz bir güvenlik sistemi yazılımıdır.

    26.5MB| Ücretsiz| Windows