ödevmatik Ödevmatik İndir

Ödevmatik, özellikle birleştirilmiş olan sınıflarda eğitim veren öğretmenler için hazırlanmış bir ödev programı olup, ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Boyut: 2.2MBLisans : Ücretsiz
Platform:
Yayımcı: Egitimhane.com
Kategori:Eğitim
Ekleyen: Kadir
Tarih: 6 Eylül 2021

Ödevmatik İndir – Ücretsiz Matematik Ödevleri Hazırlama Programı

Ödevmatik, özellikle birleştirilmiş olan sınıflarda eğitim veren öğretmenler için hazırlanmış bir ödev programı olup, ücretsiz olarak sunulmaktadır. Öğrencileriniz için istediğiniz özelliklerde herhangi bir sınır olmaksızın dilediğiniz kadar matematik alıştırması hazırlayabileceğiniz ödevmatik programının son sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ödevmatik programı aracılığı ile hazırlayabileceğiniz istediğiniz özelliklere sahip alıştırmaları çıktı alarak öğrencilerinize dağıtabilir, daha sonra doğruluğunu kontrol edebilirsiniz. Bu sayede siz matematik derslerinde extra zaman kazanabileceğiniz gibi öğrencilerinizde çok sayıda alıştırma ile pratik yapmış olacaktır.

Ödevmatik Programının Özellikleri

Doğal sayılar ile toplama
Tek basamaklı sayılar ile toplama
Çok basamaklı sayılar ile toplama
Eldeli toplama
Eldesiz toplama
Onluk bozarak çıkama
Onluk bozmadan çıkarma
Tek basamaklı sayılar ile çarpma
Çok basamaklı sayılar ile çarpma
Bölme işlemleri
Ondalık sayılar ile dört işlem
Ölçülerde birim çevirme
Kesirlerle dört işlem vb.

Programla istediğiniz özelliklerde alıştırma hazırlayınız. Eğer hazırladığınız işlem eski sürümdeki gibi yan yana ise bunları word ortamında sütunlara ayırarak çıktı alınız. Eğer yeni programı kullanıyorsanız A4 kağıdın yarısını (A5) kullanarak çıktı alınız.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Instagram Hikayelerinde Ekran Görüntüsü Bildirimi Nasıl Engellenir?

Instagram Hikayelerinde Ekran Görüntüsü Bildirimi Nasıl Engellenir?

Bildiğiniz gibi instagram günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından biri. Milyonlarca kişinin kullandığı bu uygulama her geçen gün yeni özellik ve gelişmeler ile karşımıza geliyor.

  barkod yazıcısı indir

  Datakent Barkod Etiket Basımı

  Barkod etiket basımı programı datakent tarafından geliştirilmiş olup, ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Yazılım genel anlamda barkod tasarımı yapabileceğiniz özellikler sunmaktadır.

   7.1MB| Ücretsiz| Windows
  adblock indir

  AdBlock

  AdBlock, ziyaret ettiğiniz web sayfalarında yer alan tüm reklamları engelleyerek daha iyi web deneyimi yaşamanıza olanak tanıyan ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir.

   4.08MB| Ücretsiz| Windows