WhatsApp indir WhatsApp İndir

Akıllı telefon kullanan insanların çoğunun yakından bildiği ve oldukça yaygın bir şekilde kullanılan WhatsApp uygulamasının masaüstü yazılımı da bulunmaktadır.

Boyut: Değişir Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows / Android / iOS
Yayımcı: Facebook INC
Kategori: Sohbet
Ekleyen: Kadir
Tarih: 24 Mart 2023

WhatsApp Messenger İndir – Masaüstü İçin Anlık Mesajlaşma Programı

Anlık olarak mesaj, ses, fotoğraf ve video gönderme özellikleri olan WhatsApp ile ayrıca sesli arama ve toplu sohbet imkanına da sahip olabilirsiniz.

Dünyanın en popüler sohbet uygulaması haline gelen WhatsApp günümüzde artık neredeyse her telefonda mevcut diyebiliriz. İnternet paketi olan her kullanıcıya SMS’i unutturan bu uygulama sayesinde gruplar oluşturabilir, kişilerinize fotoğraf, döküman, ses ve konum yollayabilirsiniz.

Ayrıca sesli ve görüntülü konuşmaya da imkan tanıyan WhatsApp yazmak istemeyen kişiler için sesli mesaj gönderimine de imkan tanıyor.

WhatsApp Nedir?

WhatsApp, akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar aracılığıyla metin mesajları, sesli ve görüntülü aramalar, belge paylaşımı, resim ve video gönderimi gibi iletişim yöntemlerini destekleyen popüler bir anlık mesajlaşma ve sesli/video iletişim uygulamasıdır. WhatsApp, ilk olarak 2009 yılında kuruldu ve o zamandan beri dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. 2014 yılında Facebook tarafından satın alındı.

WhatsApp’ın Bazı Temel Özellikleri Şunlardır

Metin Mesajları: WhatsApp kullanıcıları, metin mesajları aracılığıyla anlık olarak iletişim kurabilirler. Bu mesajlar kişilere veya gruplara gönderilebilir.

Sesli ve Görüntülü Aramalar: WhatsApp, sesli ve görüntülü aramaları destekler, böylece kullanıcılar sesli veya video iletişim kurabilirler.

Dosya Paylaşımı: Kullanıcılar, belge, fotoğraf, video ve ses dosyalarını WhatsApp üzerinden kolayca paylaşabilirler.

Grup Sohbetleri: WhatsApp grup sohbetleri, bir grup insanın aynı sohbet penceresinde iletişim kurmasına olanak tanır. Grup adminleri grup ayarlarını yönetebilir ve katılımcıları düzenleyebilirler.

Durum Güncellemeleri: Kullanıcılar, kısa süreli fotoğraf veya video durum güncellemeleri paylaşarak arkadaşlarına anlık güncellemeler sunabilirler.

WhatsApp Web: WhatsApp Web, kullanıcılara bilgisayarları üzerinden WhatsApp’ı kullanma imkanı sunar. Bu, kullanıcıların bilgisayarlarından mesaj gönderip almasını kolaylaştırır.

Güvenlik: WhatsApp, veri şifrelemesi ile güvence altına alınmıştır, bu nedenle mesajlar ve çağrılar yalnızca gönderici ve alıcı tarafından görülebilir.

Konum Paylaşımı: Kullanıcılar, anlık konumlarını arkadaşlarıyla paylaşabilirler, böylece bulundukları yeri kolayca belirtebilirler.

WhatsApp, kullanıcıların kişileriyle hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurmalarını sağlayan bir iletişim aracıdır. Mobil cihazlarda kullanılabilir ve genellikle SMS yerine daha ucuz veya ücretsiz iletişim seçeneği olarak tercih edilir. WhatsApp, dünya genelinde yaygın olarak kullanıldığı için uluslararası iletişimi de kolaylaştırır. Ancak, WhatsApp’ın kullanımı için bir internet bağlantısı gereklidir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
fotosizer indir
Fotosizer

Fotosizer, resim dosyalarınızı yeniden boyutlandırabileceğiniz çoklu resim boyutlandırma programı olup, istediğiniz fotoğrafları toplu bir şekilde istediğiniz özelliklere getirmenize olanak tanımaktadır.

  6.3MB| Ücretsiz| Windows
Firmatik Saat Ajanda indir
Firmatik Saat Ajanda

Firmatik saat ajanda içinde 3 ayrı fonksiyonu kullanabilirsiniz. Saat programı sayesinde alarm kurup, ajanda programı sayesinde günlük işlerinizle alakalı notlar tutabilirken, adres programı sayesinde de kişilerin adres ve telefon bilgilerini kaydedebilirsiniz.

  8MB| Ücretsiz| Windows
NonStop e-Okul Resim Küçültme Programı indir
NonStop e-Okul Resim Küçültme Programı

Okul sektöründe kullanabileceğiniz kapsamlı ve işlevsel bir yazılım arıyorsanız, NonStop e-Okul sizin için ideal bir program olabilir.

  21MB| Ücretsiz| Windows
quick startup indir
Quick Startup

Bu yazılım sayesinde bilgisayarınızın başlangıç ayarlarını özelleştirebilir, istenmeyen uygulamaların otomatik başlamasını engelleyebilir, kayıtları optimize edebilir ve hataları düzeltebilirsiniz.

  Ücretsiz| Windows
Vergisiz telefon & bilgisayar almanın şartları neler?

Merakla beklenen Vergisiz Telefon ve Bilgisayar düzenlemesi, 1 Kasım itibarıyla yürürlüğe girdi. Özellikle örgün eğitimdeki üniversite öğrencileri için önemli olan bu düzenleme, piyasa satış fiyatı 9.500 TL’yi aşmayan telefonlar için teknolojik cihaz desteği sağlıyor.

gnucash indir
GnuCash

GnuCash, kişisel ve küçük işletme finanslarınızı yönetmek için ücretsiz, açık kaynaklı bir muhasebe programıdır. Basit ve etkili bir arayüze sahiptir.

  14.2MB| Ücretsiz| Windows
Şahanlar Perde Stok Programı
Şahanlar Perde Stok Programı

Perde sektöründe olan firmaların ürünlerinin takibini yapabilmeleri için Şahanlar Mühendislik tarafından tasarlanan stok programıdır.

  5.00MB| Deneme Sürümü| Windows
adresbank indir
AdresBank

AdresBank, özellikle küçük işletmelerin müşterilerini kayıt etmesi için geliştirilmiş Türkçe adres kayıt programı olup tamamen ücretsizdir.

  4.1MB| Ücretsiz| Windows
Multi Theft Auto San Andreas
Multi Theft Auto San Andreas

Multi Theft Auto (MTA), Grand Theft Auto: San Andreas adlı popüler bir video oyununun çok oyunculu modifikasyonunu (mod) sağlayan bir yazılımdır.

  Ücretsiz| Windows
Kaspersky Anti-Virus 2017 indir
Kaspersky Anti-Virus 2017

Kaspersky Anti-Virus kötü niyetli korsanların yaydığı tehditlere karşı bilgisayarınızın güvenli olması için bir koruyucudur.

  2,5MB| Deneme Sürümü| Windows