WhatsApp İndir

Akıllı telefon kullanan insanların çoğunun yakından bildiği ve oldukça yaygın bir şekilde kullanılan WhatsApp uygulamasının masaüstü yazılımı da bulunmaktadır.

Boyut: Değişir Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows / Android / iOS
Yayımcı: Facebook INC
Kategori: Sohbet
Ekleyen: Kadir
Tarih: 24 Mart 2023

WhatsApp Messenger İndir – Masaüstü İçin Anlık Mesajlaşma Programı

Anlık olarak mesaj, ses, fotoğraf ve video gönderme özellikleri olan WhatsApp ile ayrıca sesli arama ve toplu sohbet imkanına da sahip olabilirsiniz.

Dünyanın en popüler sohbet uygulaması haline gelen WhatsApp günümüzde artık neredeyse her telefonda mevcut diyebiliriz. İnternet paketi olan her kullanıcıya SMS’i unutturan bu uygulama sayesinde gruplar oluşturabilir, kişilerinize fotoğraf, döküman, ses ve konum yollayabilirsiniz.

Ayrıca sesli ve görüntülü konuşmaya da imkan tanıyan WhatsApp yazmak istemeyen kişiler için sesli mesaj gönderimine de imkan tanıyor.

WhatsApp Nedir?

WhatsApp, akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar aracılığıyla metin mesajları, sesli ve görüntülü aramalar, belge paylaşımı, resim ve video gönderimi gibi iletişim yöntemlerini destekleyen popüler bir anlık mesajlaşma ve sesli/video iletişim uygulamasıdır. WhatsApp, ilk olarak 2009 yılında kuruldu ve o zamandan beri dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. 2014 yılında Facebook tarafından satın alındı.

WhatsApp’ın Bazı Temel Özellikleri Şunlardır

Metin Mesajları: WhatsApp kullanıcıları, metin mesajları aracılığıyla anlık olarak iletişim kurabilirler. Bu mesajlar kişilere veya gruplara gönderilebilir.

Sesli ve Görüntülü Aramalar: WhatsApp, sesli ve görüntülü aramaları destekler, böylece kullanıcılar sesli veya video iletişim kurabilirler.

Dosya Paylaşımı: Kullanıcılar, belge, fotoğraf, video ve ses dosyalarını WhatsApp üzerinden kolayca paylaşabilirler.

Grup Sohbetleri: WhatsApp grup sohbetleri, bir grup insanın aynı sohbet penceresinde iletişim kurmasına olanak tanır. Grup adminleri grup ayarlarını yönetebilir ve katılımcıları düzenleyebilirler.

Durum Güncellemeleri: Kullanıcılar, kısa süreli fotoğraf veya video durum güncellemeleri paylaşarak arkadaşlarına anlık güncellemeler sunabilirler.

WhatsApp Web: WhatsApp Web, kullanıcılara bilgisayarları üzerinden WhatsApp’ı kullanma imkanı sunar. Bu, kullanıcıların bilgisayarlarından mesaj gönderip almasını kolaylaştırır.

Güvenlik: WhatsApp, veri şifrelemesi ile güvence altına alınmıştır, bu nedenle mesajlar ve çağrılar yalnızca gönderici ve alıcı tarafından görülebilir.

Konum Paylaşımı: Kullanıcılar, anlık konumlarını arkadaşlarıyla paylaşabilirler, böylece bulundukları yeri kolayca belirtebilirler.

WhatsApp, kullanıcıların kişileriyle hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurmalarını sağlayan bir iletişim aracıdır. Mobil cihazlarda kullanılabilir ve genellikle SMS yerine daha ucuz veya ücretsiz iletişim seçeneği olarak tercih edilir. WhatsApp, dünya genelinde yaygın olarak kullanıldığı için uluslararası iletişimi de kolaylaştırır. Ancak, WhatsApp’ın kullanımı için bir internet bağlantısı gereklidir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
linkedin
LinkedIn

LinkedIn, iş arkadaşlarınızla, aynı veya farklı sektörlerde çeşitli alanlarda uzman olan kişilere ve birçok şirkete ulaşmanızı sağlayan bir iş sosyal ağıdır.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Windows / Android / iOS
tjk mobil logo
TJK Mobil

Türkiye Jokey Kulübüne ait olan resmi TJK mobil uygulamasını iOS ve Android işletim sistemleri için indirebilir, yarışları, atları ve jokeyleri yakından takip edebilirsiniz.

  Ücretsiz| Android / iOS
openoffice indir
OpenOffice

OpenOffice, tüm dünya üzerinde oldukça popüler olan ve milyonlarca kullanıcısı bulunan açık kaynak kodlu, gelişmiş bir ofis yazılımı olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  123.7Mb| Ücretsiz| Windows
büyük eşittir işareti nasıl yapılır
Klavyede Büyük Eşittir (≥) ve Küçük Eşittir (≤) İşareti Nasıl Yapılır?

Bir bilgisayar klavyesinde genellikle 120'ye yakın tuş yer alır. Bu tuşların birçoğu harfler için ayrılmışken, diğerleri rakamlar, semboller ve fonksiyon tuşlarıdır.

barkod yazıcısı indir
MFD Barkod Yazdırma Programı

MFD Barkod yazdırma programı perakende satış yapmakta olan esnaflar için geliştirilmiş raf etiketi çıkarma, çoklu barkod yazdırma gibi özellikleri bulunan bir yazılımdır.

  1.2MB| Ücretsiz| Windows
CWShredder indir
CWShredder

CWShredder, Trend micro tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Yazılımın amacı sisteminize sinsice sızıp açılış sayfanızı değiştiren korsan yazılımları tespit ederek yok etmektir.

  520KB| Ücretsiz| Windows
akkarınca yazılım evi halı yıkama programı
Akkarınca Halı Yıkama Sipariş Takip Programı

Halı yıkama sektöründe hizmet vermekte olan firmaların müşterilerinin siparişlerini takip edebilmek adına Akkarınca yazılım tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır.

  194MB| Demo| Windows
DriverPack Solution indir
DriverPack Solution

Bilgisayarınızda yer alan donanımlara ait driver yani sürücüleri tek tek bulmak istemiyor ya da bulamıyorsanız DriverPack Solution yardımınıza yetişiyor.

  Ücretsiz| Windows
persinfo personel kayıt programı
PersInfo Personel Kayıt Programı

PersInfo Personel kayıt programı sayesinde hem personellerinizi kayıt edebilir hem de gelişmiş telefon rehberi olarak kullanabilirsiniz.

  467KB| Ücretsiz| Windows
krita indir
Krita

Krita, başlıca dijital resim yapımına odaklanmış bir programdır; ancak aynı zamanda düzeltme aracı veya hatta vektör grafik düzenleyici olarak da kullanılabilir.

  Ücretsiz| Windows