signal uygulaması indir Signal İndir

Signal, güvenilir mesajlaşma uygulamalarından biri olup Open Whisper Systems tarafından geliştirilmiştir.

Boyut: Cihaza göre değişir Lisans : Ücretsiz
Platform: Win / iOS / Android
Yayımcı: Signal Foundation
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 4 Kasım 2023

Signal, güvenilir mesajlaşma uygulamalarından biri olup Open Whisper Systems tarafından geliştirilmiştir. Milyonlarca kullanıcısı bulunan Signal uygulaması açık kaynak kodlu bir uygulama olup her geçen dün dahada gelişmektedir.

Signal yazılımını indirmek ve yüklemek oldukça kolaydır. Akıllı telefonunuzda bulunması gereken güvenilir iletişim uygulamalarından biridir.

Signal uygulamasında mesajlaşmanın yanı sıra video, fotoğraf ve herhangi bir belge yada dosyanın transferinide gerçekleştirebilirsiniz. Mükemmel bir güvenlik şifrelemesine sahip olan Signal yazılımında mesajlarınız uçtan uca şifrelenmektedir.

Signal, güvenli ve özel iletişim sağlamayı amaçlayan popüler bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Signal, metin mesajları, sesli aramalar, görüntülü aramalar, sesli mesajlar ve medya paylaşımı gibi iletişim özellikleri sunar. Ancak Signal’ın öne çıkan özelliği, güçlü şifreleme teknolojisi ile kullanıcıların iletişimlerini korumasıdır.

Signal, end-to-end şifreleme kullanarak iletişimlerinizi korur, yani gönderdiğiniz mesajlar sadece alıcı tarafından okunabilir. Üçüncü taraflar, hükümetler veya uygulama geliştiricileri dahil olmak üzere kimse bu mesajlara erişemez. Signal, özellikle gizlilik ve güvenlik konularında hassas olan kullanıcılar için ideal bir seçenektir.

Signal, kullanıcılarına kişisel gizliliği ve güvenliği ön planda tutar. Uygulama, kullanıcıların gizli sohbetler başlatmalarına ve kendilerine özgü güvenlik ayarlarını yapılandırmalarına olanak tanır. Ayrıca, uygulama kaynak kodunun açık kaynaklı olması, bağımsız güvenlik denetçileri tarafından incelenebilirliği artırır.

Signal, kişiler arası iletişimin yanı sıra grup sohbetleri de destekler. Uygulama, metin, resim, video, belge ve ses kaydı gibi medya dosyalarını da paylaşmanıza olanak tanır.

Signal, Android ve iOS gibi popüler mobil platformlarda kullanılabilir ve masaüstü sürümü de mevcuttur. Signal’ı kullanırken, kişilerin telefon numaralarını kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Ancak uygulama, kişisel bilgilerinizi veya iletişimleri saklamaz ve üçüncü taraflarla paylaşmaz. Signal, kullanıcı gizliliği konusunda hassas bir yaklaşım benimseyen bir uygulama olarak bilinir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Pool Billiards Pro indir
Pool Billiards Pro

Android ve iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bilardo oyunudur.

  3.20MB| Ücretsiz| iOS / Android
imvu indir
IMVU

IMVU, grafiksel bir anlık mesajlaşma istemcisi ve geniş bir sosyal oyun platformudur.

  Ücretsiz| iOS / Android
büyük eşittir işareti nasıl yapılır
Klavyede Büyük Eşittir (≥) ve Küçük Eşittir (≤) İşareti Nasıl Yapılır?

Bir bilgisayar klavyesinde genellikle 120'ye yakın tuş yer alır. Bu tuşların birçoğu harfler için ayrılmışken, diğerleri rakamlar, semboller ve fonksiyon tuşlarıdır.

odin3 indir
Odin3

Odin3 programı android işletim sistemine sahip olan cihazlarınızın android versiyonlarını ücretsiz olarak güncellemenize olanak tanımaktadır.

  4.3Mb| Ücretsiz| Windows
Malware Hunter İndir
Malware Hunter

Malware hunter programı ile bilgisayarınızı temizleyebilir ve koruma sağlayabilirsiniz.

  28.38Mb| Deneme Sürümü| Windows
Hangouts Chat
Hangouts Chat

Hangouts Chat, google tarafından geliştirilmiş bir ekip mesajlaşma yazılımıdır.

  0.89MB| Ücretsiz| Windows
free video cutter indir
Free Video Cutter

Free Video Cutter, videolarınızı pratik bir şekilde bölüp, istemediğiniz kısımları kaldırabilmenize ve kesmenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

  9.9MB| Ücretsiz| Windows
XLS Reader
XLS Reader

Bilgisayarınızda excel programı yoksa veya taşınabilir harddiskinizde ki bir excel dosyasını farklı bir bilgisayarda açacaksanız ve excel yoksa XLS Reader indirip kurarak açabilirsiniz.

  1.49 MB| Ücretsiz| Windows
Multi Theft Auto San Andreas
Multi Theft Auto San Andreas

Multi Theft Auto (MTA), Grand Theft Auto: San Andreas adlı popüler bir video oyununun çok oyunculu modifikasyonunu (mod) sağlayan bir yazılımdır.

  Ücretsiz| Windows
adresbank indir
AdresBank

AdresBank, özellikle küçük işletmelerin müşterilerini kayıt etmesi için geliştirilmiş Türkçe adres kayıt programı olup tamamen ücretsizdir.

  4.1MB| Ücretsiz| Windows