java indir Java İndir

Programlama dili ile geliştirilen yazılım bilgi işlem platformu olarak tanımlanmaktadır.

Boyut: 390.2 MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows 10
Yayımcı: Oracle
Kategori:
Ekleyen: Ece Karabulut
Tarih: 4 Ocak 2021

1995 yılından beri aktif olarak kullanılan bilgisayar yazılımı Java, önemli işlevleriyle öne çıkmaktadır. Programlama dili ile geliştirilen yazılım bilgi işlem platformu olarak tanımlanmaktadır. Bilgisayar kullanıcıları için Java indir işleminin nasıl yapıldığı oldukça önemlidir. Çeşitli yazılım ve uygulamaların sorunsuz bir şekilde çalışması için Java eklentisine ihtiyaç duyulmaktadır. Hem hızlı hem de güvenli bir uygulama olan uygulama birbirinden farklı cihazlarda kullanılmaktadır. İnternet tarayıcıları ve uygulamalara giriş için gerekli olan uygulama ücretsiz bir şekilde yüklenebilir.

Windows işletim sistemlerinin tamamında kullanılabilen Java, en yeni işletim sistemi olan Windows 10’da da kullanılmaktadır. En yeni sürüm yüklendikten sonra farklı uygulamaları profesyonel bir şekilde kullanmak mümkündür. Güvenilirlik özellikleri ile öne çıkan uygulama verimli bir şekilde kullanılabilir. Uygulama geliştiriciler için de oldukça önemli bir yazılım olan Java ile birlikte farklı işlemleri gerçekleştirmek mümkündür.

Java Windows 10 İndir

Kullanıcıların daha kaliteli ve sorunsuz bir internet deneyimi yaşaması için kullanılan Java, farklı uygulamaların çalıştırılması için gereklidir. Birçok uygulamanın programlanması için kullanılan Java eklentisi Windows 10 işletim sisteminde de çalışmaktadır. Java Windows 10 indir ücretsiz bir şekilde yapılabilir. Kullandığı cihaza Java uygulamasını yükleyen kişiler, herhangi bir sorun yaşamadan farklı uygulamaları kullanabilir.

Java kullanarak uygulama geliştirilme işlemlerinin yanı sıra Java tabanlı uygulama ve programları da çalıştırmak mümkündür. Windows 10 işletim sisteminde farklı uygulamaların çalıştırılması için bu eklentiye ihtiyaç duyulmaktadır. Web tarayıcılarıyla da entegre edilebilen Java uygulaması ile birlikte internet oyunları ve çeşitli yazılımlar güvenli bir şekilde çalıştırılabilir. Bilgisayara yüklenmesi oldukça kolay olan uygulama ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Java 32 Bit İndir

Günümüzde Windows kullanıcılarının tercih ettiği iki farklı işletim sistemi bulunmaktadır. 32 bit ve 64 bit işletim sistemlerine uygun olarak hazırlanan Java sürümleri rahat bir şekilde indirilebilir. Java 32 bit indir hem ücretsiz hem de güvenli bir şekilde yapılabilir. Java uygulamasının internet sitesi üzerinden indirilebilecek yazılımlar, isteğe bağlı olarak yardımcı platformlar üzerinden de ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Dosya boyutu küçük olduğu için hızlı bir şekilde indirilen uygulamayı yüklemek de oldukça basittir. Java uygulamasının yüklenmesi için yapılması gerekenler şunlardır;

 • Bilgisayara uygun bir Java sürümünün indirilmesi gerekmektedir.
 • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra setup uygulaması çalıştırılmalıdır.
 • Talimatlar takip edildikten sonra yükleme işlemi tamamlanmalıdır.

Belirtilen işlemlerin ardından Java yazılımını ücretsiz ve güvenli bir şekilde kullanmaya başlanabilir. Kullanıcılar, Java yazılımını yükledikten sonra çeşitli web tarayıcılarında da kolay bir şekilde aktif edebilir. Java tabanlı web içeriklerinin kolay bir şekilde çalışması için Java’nın farklı sürümleri yüklenebilir.

Java 64 Bit İndir

Kişisel bilgisayar kullanıcıların en çok tercih ettiği işletim sistemleri arasında yer alan Windows 64 bit içerisinde birbirinden farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaların sorunsuz bir şekilde çalışması için Java yazılımının yüklenmesi gerekmektedir. Java 64 bit indir ile birlikte Windows işletim sistemlerinde güvenli bir kullanıcı deneyimi elde etmek mümkündür. Windows 7,8 ve 10 işletim sistemlerine yüklenebilecek uygulama internet üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Java’nın sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışması için güncel sürümün indirilmesi gerekmektedir.

Ücretsiz Java İndir

Bilgisayar kullanıcıları için en gerekli programlar söz konusu olduğunda öne çıkan yazılımlardan biri de Java ismi verilen programlama uygulamasıdır. Uygulama ve programlar için gerekli olan eklentiler arasında yer alan Java uzun yıllardır özel olarak geliştirilmektedir. Programı ücretsiz Java indir ile birlikte farklı işletim sistemlerine pratik bir şekilde yüklemek mümkündür. Cihazlarınızdaki uygulamaları ve web sayfalarını hızlı bir şekilde çalıştırmak için Java uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
GetContact Rehberden Numara Silme, Kaldırma Nasıl Yapılır?
GetContact Rehberden Numara Silme, Kaldırma Nasıl Yapılır?

Son günlerde oldukça popüler olan ve sosyal medya üzerinde epey konusu dönen GetContact uygulamasından numaramı nasıl silerim diyorsanız detaylı bir şekilde anlatalım.

birebir indir
Birebir Etüt Takip

Birebir etüt programı sayesinde hangi öğretmenin ne zaman hangi öğrencilerle hangi sınıfta ve hangi ders üzerine çalışacaklarını takip edebilirsiniz.

  5.5MB| Demo| Windows
Hamachi indir
Hamachi

Hamachi, dakikalar içinde kurabileceğiniz bir sanal ağ hizmeti olup, iş ağınıza her yerden güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.

  8.7MB| Ücretsiz| Windows
craftrise indir
Craftrise

İlk kez 2015 yılında kullanıma sunulmuş olan CraftRise oyunu, Türkiye'nin en yenilikçi ve etkileşimli oyunudur.

  Ücretsiz| Windows
trendyolmilla
Trendyolmilla

Trendyolmilla'nın moda dünyasındaki yeni adresine hoş geldin! Yıllardır tanıdığın, sevdiğin ve her anında yanında olan Trendyolmilla ürünleri şimdi kendi özel uygulamasında!

  Ücretsiz| iOS / Android
imo indir
Imo

IMO Yazılımı, Windows kullanıcıları için tasarlanmış ücretsiz bir sohbet ve mesajlaşma platformudur.

  Ücretsiz| Windows
fatih kalem indir
Fatih Kalem

Fatih kalem, akıllı tahtaların yönetilebilmesi adına öğretmenler için geliştirilmiş bir akıllı tahta uygulamasıdır.

  51.9MB| Ücretsiz| Windows
autocad indir
AutoCAD

AutoCAD, 2B ile 3B çizimler ya da tasarımlar yapabileceğiniz gelişmiş ve profesyonel bir programdır. Sitemizden deneme sürümünü indirerek test edin.

  Deneme| Windows
fatura takip programı indir
Datakent Fatura Takip Programı

Datakent tarafından geliştirilip, Türkçe dil desteği bulunan program ücretsiz olarak kullanıma sunulmaktadır. Fatura takibi için kullanabilirsiniz.

  4.9MB| Ücretsiz| Windows
movie maker indir
Windows Live Movie Maker

Windows Movie Maker, Video oluşturmak veya mevcut videolar üzerinde düzenleme yapmak için ücretsiz bir film editörüdür.

  Ücretsiz| Windows