VingoQR indir VingoQR İndir

VingoQR, Erdem Cırık tarafından geliştirilerek kurulum gerektirmeyen bir QR kod oluşturma programı olup ücretsiz olarak kullanıma sunulan küçük bir yazılımdır.

Boyut: 0.03MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Erdem Cırık
Kategori:Yrd. Araçlar
Ekleyen: Kadir
Tarih: 9 Aralık 2021

VingoQR, Erdem Cırık tarafından geliştirilerek kurulum gerektirmeyen bir QR kod oluşturma programı olup ücretsiz olarak kullanıma sunulan küçük bir yazılımdır.

Online olarak hizmet vermekte olan QR kod oluşturma sitelerini değil de bilgisayarınızda bulunan bir yazılım ile QR kodlar oluşturmak istiyorsanız VingoQR’ı kullanabilirsiniz.

VingoQR İndir – Ücretsiz QR Kod Oluşturma Programı
Programı indirdikten sonra .exe uzantılı dosyaya tıklayarak yazılımın herhangi bir kurulum gerektirmeden açılmasını sağlayabilirsiniz. Açılan uygulamada URL yazma alanına istediğiniz web sayfasının linkini yapıştırarak + (artı) tuşuna basabilir ve saniyeler içinde QR kodunuzu oluşturabilirsiniz.

Ekrana gelecek olan QR kod’u ister sağ tık yapıp “resmi farklı kaydet” şeklinde indirebilir , isterseniz “yazdır” butonu ile yazdırabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
adresbank indir

AdresBank

AdresBank, özellikle küçük işletmelerin müşterilerini kayıt etmesi için geliştirilmiş Türkçe adres kayıt programı olup tamamen ücretsizdir.

  4.1MB| Ücretsiz| Windows
tik işareti nasıl yapılır

Bilgisayarda ve Telefonda Tik ✓ İşareti Nasıl Yapılır?

Bilgisayar ve telefonda tik işareti nasıl yapılır sorusuna 3 farklı yöntem ile cevap vermeye çalıştık.

  EssentialPIM Free indir

  EssentialPIM Free

  Günlük, haftalık, aylık ve yıllık planlarınızı kayıt ederek, yönetebileceğiniz bir ajanda yöneticisi olan EssentialPIM Free ile aynı zamanda iletişim bilgileri, randevuları ve e-postaları takvime göre düzenleyebilirsiniz.

   13.1| Ücretsiz| Windows