VingoQR indir VingoQR İndir

VingoQR, Erdem Cırık tarafından geliştirilerek kurulum gerektirmeyen bir QR kod oluşturma programı olup ücretsiz olarak kullanıma sunulan küçük bir yazılımdır.

Boyut: 0.03MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Erdem Cırık
Kategori:Yrd. Araçlar
Ekleyen: Kadir
Tarih: 9 Aralık 2021

VingoQR, Erdem Cırık tarafından geliştirilerek kurulum gerektirmeyen bir QR kod oluşturma programı olup ücretsiz olarak kullanıma sunulan küçük bir yazılımdır.

Online olarak hizmet vermekte olan QR kod oluşturma sitelerini değil de bilgisayarınızda bulunan bir yazılım ile QR kodlar oluşturmak istiyorsanız VingoQR’ı kullanabilirsiniz.

VingoQR İndir – Ücretsiz QR Kod Oluşturma Programı
Programı indirdikten sonra .exe uzantılı dosyaya tıklayarak yazılımın herhangi bir kurulum gerektirmeden açılmasını sağlayabilirsiniz. Açılan uygulamada URL yazma alanına istediğiniz web sayfasının linkini yapıştırarak + (artı) tuşuna basabilir ve saniyeler içinde QR kodunuzu oluşturabilirsiniz.

Ekrana gelecek olan QR kod’u ister sağ tık yapıp “resmi farklı kaydet” şeklinde indirebilir , isterseniz “yazdır” butonu ile yazdırabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
supper zill indir

Supper Zil

Okul, dershane ve benzer tüm eğitim kurumlarında sıklıkla kullanılan ve ücretsiz olan Supper Zill okul zil programı kurulumu oldukça kolay ve basit tasarımı olan bir yazılımdır.

    22,5MB| Ücretsiz| Windows
e-devlet indir

E-Devlet Kapısı

E-Devlet Kapısı sayesinde bir çok kurum ya da resmi daire işlemlerini takip edebilir, başvurular yapabilir veya sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android/iOS
bilgisayar kapatma zamanlayıcısı indir

Bilgisayarı Kapatma Zamanlayıcısı

Bilgisayarı kapatma zamanlayıcısı, Ekrem Gülcüoğlu tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz olarak dağıtılan bir bilgisayar kapatma programıdır.

    604 KB| Ücretsiz| Windows