youtube go Youtube GO İndir

Milyarlarca kullanıcısı olan ve Google bünyesinde hizmet veren YouTube, internet kullanmadan video izlemenize olanak sağlayan YouTube Go hizmetini duyurdu.

Boyut: 12.80MBLisans : Ücretsiz
Platform: Android
Yayımcı: Google
Kategori:Video İndirme
Ekleyen: Kadir
Tarih: 15 Kasım 2021

YouTube Go nedir sorusu son zamanlarda internet kullanıcıları tarafından sık sık sorulmaktadır. Milyarlarca kullanıcısı olan ve Google bünyesinde hizmet veren YouTube, internet kullanmadan video izlemenize olanak sağlayan YouTube Go hizmetini duyurdu. Bu uygulama sayesinde çevrim dışı yani internetsiz bir şekilde video izlemek mümkün hale gelmektedir.

İnternetsiz ortamda donma ve kasma gibi sorunlar yaşamadan YouTube Go hizmetinden faydalanabilmek için öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. YouTube Go, internet varken indirdiğiniz videoları internet yokken kolaylıkla izleyebilmenizi sağlamaktadır. Kullanıcılar uzun yıllardır YouTube’dan beklediği video indirme özelliğine YouTube Go sayesinde kavuşmuş oldu. Ayrıca YouTube Go, Türkiye dahil 130’dan fazla ülkede kullanıma sunulmaktadır.

YouTube Go Nasıl Kullanılır?

YouTube Go nasıl kullanılır sorusu pek çok kişi tarafından sorulmaktadır. YouTube Go, sade bir arayüze sahip olması nedeniyle kullanımı oldukça basittir. Uygulamayı açtığınızda, yalnızca anasayfa ve indirilenler sekmesi ile birlikte bir de ayarlar sekmesi bulunmaktadır.

İndirmek istediğiniz videoya tıkladığınızda uygulama size hangi kalitede indirmek istediğinizi soracaktır. Veri tasarrufu, standart kalite ve yüksek kalite seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek indir butonuna tıklamanız, videonun inmesi için yeterli olacaktır. Videoların boyutu ise sıkıştırıldığı için çok yüksek olmamaktadır. Yüksek kalitedeki 20 dakikalık bir video, yalnızca 100 MB alan kaplayacaktır.

Uygulama, telefonunuz içerisinde ne kadar boş alan olduğunu indirme ekranında size göstermektedir. Böylece telefondaki boş alana göre videoları indirmek sizin için kolay olacaktır. Dilediğiniz videoyu indirdikten sonra internetiniz açık olmasa bile o videoyu istediğiniz zaman izlemeniz mümkündür.

YouTube Go Videolar İndikten Sonra Nasıl Açılır?

YouTube kullanıcıları, YouTube Go’da videolar indikten sonra nasıl açılır sorusunu yöneltmektedirler. Uygulamayı açtığınızda sağ altta indirilenler sekmesi bulunmaktadır. Bu sekmede daha önce indirdiğiniz tüm videolar yer almaktadır. İnternete bağlı olmadığınızda bu sekmeden indirdiğiniz tüm videoları izlemeniz mümkündür.

Çevrim dışı video izlerken videoyu hızlandırıp yavaşlatmanız da mümkün olmaktadır. Hiçbir donma veya kasma sorunu ile karşı karşıya kalmadan internetiniz yokken bile indirdiğiniz videoları bu uygulama sayesinde kolaylıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama basit bir arayüze sahip olduğu için boyutu da oldukça düşüktür.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
8 ball pool indir

8 Ball Pool

8 Ball Pool, hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda arkadaşlarınızla online olarak oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur.

    Cihaza Göre Değişir| Uyg. İçi Satın Alma| iOS, Android
word indir

Word

Word, günümüzde birçok alanda yoğun olarak kullanılan bilgisayar yazılımlarından biri olup, her dönem geliştirilmeye devam ediyor.

    4.9MB| Deneme| Windows
Davinci Resolve İndir

Davinci Resolve

Oldukça kapsamlı bir video düzenleme yazılımı olan Davinci Resolve, görsel efekt, renk ayarlarını yapma, 8K video hazırlama gibi temel özelliklere sahiptir.

    Ücretli| Windows