open iv indir Open IV Package Installer İndir

Open IV Package Installer, GTA 4, GTA 5 ve Max Payne 3 oyunlarına oyun standartlarında olmayan modların yüklenmesine olanak tanıyan ücretsiz mod yükleme aracıdır.

Boyut: 4.40MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: OPEN IV
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 15 Kasım 2021

Open IV Package Installer, GTA 4, GTA 5 ve Max Payne 3 oyunlarına oyun standartlarında olmayan modların yüklenmesine olanak tanıyan ücretsiz mod yükleme aracıdır.

Open IV Package Installer, üst kısımda da bahsettiğimiz oyunlara oldukça kolay bir şekilde mod yüklemenizi sağlamaktadır. Mod yükleme işlemi 3 adımda pratik bir şekilde yapılabilir.

– Open IV Package Installer programını indirin ve yükleyin.
– Open IV yazılımını çalıştırdıktan sonra mod yüklemek istediğiniz GTA 4, GTA 5 ve Max Payne 3 oyunlarından birini seçin.
– Mod klasörünün bulunduğu yolu seçerek yükleme işlemini sona erdirin.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
hello neighbor indir

Hello Neighbor

Çizgi film tarzında yapılan korku oyununda birçok farklı bölüm bulunmaktadır. Oyuncuların heyecanla oynadığı oyunda komşusunun evine gizlice giren bir misafir oynatılmaktadır. Komşunun gizemli evindeki sırların açığa çıkartılması için çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Komşuya yakalanmadan görevleri tamamlamak için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

    Değişir| Ücretli| Windows/Android/iOS
Parsanda PC Kapat Dönence indir

Parsanda PC Kapat Dönence

Parsanda PC Kapat Dönence isminden de anlaşılacağı gibi bilgisayarınızın istediğiniz zaman otomatik olarak kapanmasına olanak tanıyan bir yazılımdır.

    1,40MB| Ücretsiz| Windows
noteratör

Noteratör

Noteratör, yıl sonlarında muhasebecilerin sıklıkla uğraştığı noter kağıdı hazırlama, defter numaralandırma gibi işlerini kolayca yapabilmeleri için geliştirilmiştir.

    1.4MB| Ücretsiz| Windows