trafik tescil formu AMP Hakediş ve Yaklaşık Maliyet İndir

Kurumsal Hakediş siz değerli kullanıcılarımızın önerileri ve AMP Yazılım’ın 24 yıllık deneyimi ile geliştirildi.

Boyut: 559MB Lisans : Demo
Platform: Windows
Yayımcı: AMP Yazılım
Kategori: Sektörel
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Kasım 2021

Kurumsal Hakediş siz değerli kullanıcılarımızın önerileri ve AMP Yazılım’ın 24 yıllık deneyimi ile geliştirildi. Artık sektörde beklentilerinize tam olarak cevap verebilen bir hakediş ve yaklaşık maliyet programı var. İhtiyaç duyabileceğiniz her detayı düşündük. Yapım işleri için 4734 ve 4735 ‘e uygun Anahtar Teslimi Götürü Bedel, Teklif Birim Fiyat ve Karma Tip projeler için yaklaşık maliyet ve hakediş hazırlamak için gereken tüm araçlar elinizin altında.Kurumsal Hakediş ‘i kullanırken sadece işinizi yapmış olmayacaksınız; aynı zamanda keyif de alacaksınız.

Tam Kurumsal Çözüm
Açılan tüm dosyalar Microsoft SQL Server veri tabanı sunucusu üzerinde tutulur. Kullanıcıların programa giriş-çıkışları ve yaptıkları işlemler (proje silme, yeni proje açma… gibi) günlük olarak kayıt altında tutulur. Yetkisiz kullanıcıların ağ üzerinden program verilerine erişmesi, yaklaşık maliyet bilgilerinin deşifre olması gibi durumlar ortadan kalkar.

Tek Noktadan Yönetim
Kullanıcı bilgisayarlarının her birine ayrı ayrı kurulum yapmaya, güncelleme aldırmaya, her bilgisayarda usb kilit kullanmaya gerek kalmaz. Lisans takibi, güncelleme, veri bakımı ve yedekleme işlemleri tek noktadan zahmetsizce yürütülür.

Birim Bazında Çalışma
Kurumun organizasyon yapısına uygun olarak Müdürlük>Daire>Şube bazında birim tanımlamaları yapılabilir. Kullanıcılar her birimin altında açılabilir. Bu sayede her kullanıcı sadece kendi birimine ait dosyalar üzerinde çalışabilir.

Klasörlerle Çalışma
Bir birim altında birden fazla proje klasörü açılabilir. Proje klasörleri örneğin yıllara göre veya işin niteliğine göre kategorilere ayrılabilir (2013 yılı, 2014 yılı… projeleri veya Okul Binaları, Park ve Bahçeler, Asfalt Onarım… işleri gibi) Projeler, klasörler arasında sürükle-bırak yöntemiyle taşınabilir.

İş Grubu Bazında Yetkilendirme
Kullanıcılar proje – iş grubu bazında yetkilendirilebilir. Örneğin bir personelin, aynı projede “İnşaat iş grubu” üzerinde çalışabilirken “Tesisat iş grubunu” görememesi sağlanabilir. Bu özellik sayesinde hem yaklaşık maliyetin gizliliği sağlanır hem de yetkili olmayan kullanıcıların farklı iş gruplarında düzenleme yapmaları engellenmiş olur.

Kolay Nakliye Hesabı
Nakliye metrajı ve nakliye analizlerini tek pencerede gerçekleştirebilirsiniz. Nakliye hesabına etki eden eksi bilgiler (örneğin bir pozun analizinde ve birim fiyatlarındaki eksiklik) bu durum otomatik olarak tespit edilir ve program kullanıcıyı uyarır.

“Metraj-Mahal Listesi” Entegrasyonu
Kurumsal Hakedişde mahaller üzerinden direkt miktar girişi yapabilirsiniz. Artık metrajı ayrı bir yerde, mahalleri ayrı bir yerde girmek zorunda değilsiniz. Mahallerin altına Normal Metraj, Profil Metrajı, Demir Metrajı ve Tesisat Metrajı girebilmeniz mümkün. Ayrıca projeden bağımsız hazır mahal listeleri kullanabilirsiniz. Sıkça kullandığınız mahal listelerini şablon olarak kaydedip, rahatlıkla her projenizde kullanabilirsiniz.

Adım Adım ve Öğrenmesi Daha Kolay
Kurumsal Hakedişde yeni açtığınız bir projede “adım adım” ilerleyerek sonuca ulaşırsınız. Program sırasıyla yapmanız gereken işlemleri karşınıza getirir ve son aşamaya kadar gerekli uyarıları vererek (örneğin miktar girmeyi unuttuğunuz pozlar, birim fiyatı olmayan pozlar, nakliye hesabındaki eksiklikler… gibi) işinizi kolaylıkla bitirmenize yardımcı olur.

Benzersiz Poz Uyarı Sistemi
Kurumsal Hakedişin poz uyarı sistemi, sizi olası hatalı işlemlere karşı korur. Örneğin bir pozun yayınlanan fiyatı ile analizden hesaplanan fiyatının uyuşmazlığı, fiyat farkı ağırlık oranların toplamında tutarsızlık, analiz içerisinde fiyatı olmayan rayicin bulunması gibi bir çok konuda pozlara uyarı bayrakları koyarak sizi bilgilendirir ve uyarır. Böylece olası problemleri önceden farkederek düzeltebilirsiniz.

Nakliye Dahil Pozlar
Dört gözle beklenilen ve çok istenilen Nakliye Dahil Pozlar Kurumsal Hakedişde çözüldü. Tek bir ayar ile tüm nakliyeleri ilgili pozların analizine ekler, pozun fiyatını buna göre hesaplar ve tanım + tarif bilgilerinde gerekli düzenlemeleri otomatik yapar. Ve tabi ki Aşırı Düşük hesabınızı buna göre otomatik yeniler.

Süper Analiz Editörü
Kurumsal Hakedişin analiz bölümü ultra işlevseldir ve her türlü ihtiyacınızı karşılar.
Aktarmalı, Aktarmasız Analiz, Taslak Analiz (özel poz çalışmalarında orijinal pozlar üzerinde deneme çalışmaları yaparken, bu analiz modelinde orijinal poz hiçbir şekilde bozulmamaktadır), Özel Poz Analizinde başka pozun analizinden kopya çekme, sınırsız sayıda analiz bölümü oluşturma ve toplamları üzerinde işlem yapabilme. Paçal Poz analizlerinde istediğiniz kadar iç içe analiz oluşturabilme.

Karma Projeler için Eksiksiz ve Kolay Çözüm
Aynı Proje içinde alt proje mantığı ile Teklif Birim Fiyat ve Anahtar Teslim kısımları karma projede tek hesapta yapabilme. Bu tip projelerde bütünlük ve hesap tutarlılığı açısından çok önemli olan poz eş güdümü sağlanmıştır. Aşırı Düşük hesapları mevzuatın öngördüğü şekilde birleşik hesap ile gerçekleştirilmektedir.

Ve tabi ki Karma projeleriniz için hakediş de yapabilme. İş Artışı/Azalışı, Ödenekler, Metraj, Yeşil Defter, Nakliye Hesapları, Yapılan İşler Listesi, Revize Birim Fiyat ve Fiyat Farkı her bir tür için ayrı yürütülmekte ve birleşmesi gereken İcmal, Hakediş Kapakları ve Hakediş Özeti hesapları birleşik hesap yapılmaktadır.

Kurum Politikalarına Uyarlanabilen Esnek Veya Kuralcı Sistem
Kurumun tercihine göre; Kamu pozlarının değiştirilmesinin kısıtlanması veya izin verilmesi, pursantaj gruplandırma, poz birimlerine göre metraj ondalık basamak ayarı, poz yetkilendirme, poz izinleri, kullanıcı rolleri.

Güvenlik Güvenlik Güvenlik !
Kurumsal Hakedişde güvenlik iki ana bölümde ele alınmıştır. Birincisi sistem güvenliği diğeri ise kullanıcı güvenliğidir.

Sistem güvenliği konusunda, kişi ve kurumlar için en değerli varlık olan verinin kullanılması ve güvenli bir şekilde saklanmasında başrol veritabanı yazılımındadır. AMP Yazılım olarak araştırmalarda -en güvenilir veritabanı*- seçilen Microsoft SQL Server’ı tercih ettik. Microsoft iş ortağı olan AMP Yazılımın geliştirdiği kurumsal iş uygulama yazılımlarında, hedeflediğimiz güvenlik özelliklerine Microsoft SQL Server ile ulaştık.

Kullanıcı güvenliği açısından bugüne kadar hiçbir hakediş programında görülmemiş özellikler sunulmaktadır. Birim bazında, proje bazında, iş grubu bazında hatta pencere bazında yetkilendirme sadece Kurumsal Hakedişde bulunmaktadır. Zaten adında “kurumsal” geçen bir yazılımdan da bu detayda güvenlik özellikleri beklenilmesi gerekirdi. Kullanıcı grupları ve rollerini belirleme özelliği ile (metrajcı, standart kullanıcı, yönetici… gibi) kullanıcı güvenliği açısından her türlü detay düşünüldü.

Fark Yaratan Bazı Özellikler

– Sizi ve kullandığınız pencerelerin boyutlarını, sütun ve satır genişliklerini hatırlama
– Giydirilebilir modern arayüz özelliği ile aşina olduğunuz renk düzenleri
– “Tip Proje” özelliği ile çok sayıda benzer içeriklerde ihale edilecek projeleri programda hızlıca oluşturabilme
– “Personel Havuzu” özelliği ile her defasında isim yazmak yerine, daha önceden havuza eklenmiş personelleri seçme
– Sadece Metrajları Girerek Yaklaşık Maliyeti raporlara kadar hazırlayabilme
– Her pencereden poz detay ve analiz bilgilerine erişebilme
– Otomatik Fiyat Farkına esas katsayılar hesabı
– Poz Önerme özelliği
– Kolay Metraj entegrasyonu
– Active Directory ve LDAP Entegrasyonu
– Merkezi sistem veya lokal veri tabanları ile çalışabilme
– 1 kullanıcıdan 1.000 kullanıcıya kadar, merkez ve taşra teşkilatı için tek noktadan kullanım
– Müdürlük > Şube > Birim bazında kullanıcı tanımlama ve yetkilendirme
– İnşaat, Elektrik, Makine departmanlarının birbirini görmeden aynı projede çalışabilmesi
– Kullanıcıların rollerini belirleme “Yönetici” “Standart” “Metrajcı” gibi
– Basamak sayısı ve yuvarlama hassasiyetleri sizin kontrolünüzde
– Fiyat Dışı Unsurlar
– Hakediş Teminat Takip Sistemi
– Hakedişlere Fotoğraf Ekleyebilme
– Muayene ve Kabul Komisyonu Evrakları
– Özellikle çok kullanıcılı ortam için optimize edilmiş program yapısı

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
bandizip indir
Bandizip

Bandizip, dosya arşivleme için dosya ve klasörlerinizi sıkıştırabileceğiniz ya da sıkıştırılmış olan dosyalarınızı açmanıza olanak veren bir sıkıştırma programıdır. Türkçe dil desteğine sahip olduğu gibi ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  6.20MB| Ücretsiz| Windows
Cheat Engine indir
Cheat Engine

Cheat engine oynadığınız oyunların içinde bulunan ayarlarda değişiklik yapmanıza olanak tanıyan bir hile yazılımıdır. Ücretsiz ve profesyonel bir hile yazılımı olan Cheat Engine açık kaynaklı olmasından dolayı geliştirmeye açıktır.

  Ücretsiz| Windows
trafik tescil formu
TRSoft Adres Etiket

TRSoft Ades Etiket programını adres defteri, ajanda, rehber, etiket basımı ve post it olarak kullanabilirsiniz.

  26.2MB| Ücretsiz| Windows
Fraps indir
Fraps

Ekran görüntüsü ve video çekme aracı olan Fraps, daha çok oyuncuların kullandığı bir program olmaktadır.

  2.4MB| Demo| Windows
çılgın tarla 3 indir
Farm Frenzy Çılgın Tarla 3

Çılgın Tarla 3 oyunu ile tam 95 seviyelik eğlenceli bir oyuna giriş yapabilir, 30 çılgın hayvan türünü besleyerek 5 farklı iklimi yaşayabilirsiniz.

  882KB| Demo| Windows
attribute changer indir
Attribute Changer

Attribute Changer programı ile dosya, klasör ve belgelerin isimlerini yada oluşturma/değiştirme tarihlerini toplu ve ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz.

  4.9MB| Ücretsiz| Windows
badoo indir
Badoo

Badoo, sosyal bir ağ platformu olan ve yeni arkadaşlar edinmeyi kolaylaştıran bir uygulamadır.

  Ücretsiz| iOS / Android
testmaker indir
TestMaker Pro

Testmaker Pro, öğretmen ve eğitimci grupları için hazırlanan kapsamlı bir soru bankası uygulamasıdır.

  56.8MB| Demo| Windows
virtual clonedrive indir
Virtual CloneDrive

Virtual CloneDrive programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan ISO, IMG, UDF, BIN, CCD gibi popüler formatlara sahip kalıp dosyalarını tıpkı CD/DVD gibi çalıştırabilirsiniz.

  1.76MB| Ücretsiz| Windows
Kaspersky Anti-Virus 2017 indir
Kaspersky Anti-Virus 2017

Kaspersky Anti-Virus kötü niyetli korsanların yaydığı tehditlere karşı bilgisayarınızın güvenli olması için bir koruyucudur.

  2,5MB| Deneme Sürümü| Windows