tiktok indir TikTok İndir

Son dönemlerde dünya genelindeki kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen uygulamalardan biri olan Tiktok, Android ve Windows işletim sistemlerinde çalışabiliyor. Tiktok indir seçenekleri ile birlikte kolay bir şekilde kurulum yapılabilir.

Boyut: 82MB Lisans : Ücretsiz
Platform: iOS / Android
Yayımcı: TikTok Pte. Ltd.
Kategori: Sosyal Medya
Ekleyen: Kadir
Tarih: 11 Ocak 2021

Son dönemlerde dünya genelindeki kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen uygulamalardan biri olan Tiktok, Android ve Windows işletim sistemlerinde çalışabiliyor. Tiktok indir seçenekleri ile birlikte kolay bir şekilde kurulum yapılabilir. Tamamen ücretsiz olan sosyal medya platformunu indirmek isteyen kullanıcılar için farklı alternatifler vardır. Kullanıcıların farklı ve yaratıcı videolar oluşturarak takipçileriyle paylaştığı sosyal medya platformunu her gün yüzlerce kullanıcı ziyaret ediyor. Uygulamayı telefonuna ve bilgisayarına kurmak isteyen kullanıcıların yapması gereken bazı işlemler bulunuyor.

Tiktok sosyal medya uygulaması için Android ve IOS gibi sistemlerde uygulama mağazaları tercih edilebiliyor. Google Play Store mağazasından ücretsiz, pratik ve güvenli bir şekilde yükleme yapmak mümkündür. Uygulama mağazalarının yanı sıra çeşitli internet platformları üzerinden indirme yapılabiliyor. Herhangi bir ücret ödemeden Tiktok kullanmak isteyen kişiler, indirme bağlantılarını kullanarak uygulamayı cihazlarına yükleyebiliyor. Uygulamanın bilgisayar üzerinde çalıştırılması için Bluestacks gibi yardımı platformlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Tiktok Giriş

Her geçen gün değişen sosyal medya alışkanlıklarıyla birlikte yeni uygulamalar geliştirilmeye devam ediyor. Popüler şarkıların amatör kullanıcılar tarafından video yöntemiyle seslendirildiği Tiktok uygulaması dans ve müzik içerikleriyle ilgi çekiyor. Tiktok giriş için kullanıcı adı ve şifre bilgilerine ihtiyaç duyuluyor. Uygulamanın kullanılması için öncelikle kayıt olunması gerekmektedir. Uygulamaya kayıt olmak isteyen kullanıcılar, e-posta bilgilerinin yanı sıra Facebook ve Instagram hesaplarıyla birlikte işlem yapabilir. Dünyaca ünlü sosyal medya fenomenlerinin ilgi çekici videolarını takip etmek isteyen kullanıcılar, uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir.

Uygulama genellikle mobil cihazlarda tercih edilse de isteğe bağlı olarak bilgisayarlarda da oynanabiliyor. Uygulamanın son sürümü internet üzerinden indirildikten sonra Windows 7, 8 ve 10 gibi sürümlerde kullanılabiliyor. Yükleme işlemine gerek kalmadan kolay bir şekilde çalıştırılan uygulama bilgisayar üzerinden açıldıktan sonra yüksek kalitelerde video izlemek mümkün olabiliyor. Uygulamaya web tarayıcılar üzerinden de üye olarak giriş yapılabiliyor. Tiktok hesabına giriş yapan kullanıcılar, farklı fenomenler tarafından paylaşılan ilginç videoları sorunsuz bir şekilde izleyebiliyor.

Tiktok Videoları İzle

Sosyal medya videoları popüler olmaya devam ederken en yeni akımları kaçırmamak için Tiktok uygulaması kullanılabiliyor. Günümüzde mobil cihaz kullanıcılarının en çok indirdiği mobil uygulamalar arasında yer alan Tiktok üzerinde video izlenebilir. Tiktok videoları izle söz konusu olduğunda öne çıkan birçok alternatif bulunur. En güzel ve ilgi çekici videolar telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlardan izlenebilir. Videoları izlemek isteyen kullanıcılar, kolay bir şekilde yükleme yaptıktan sonra hesaplarına giriş yapabilir.

Küresel derecede önemli bir video topluluğu olan uygulama içerisinde yüzlerce farklı ve ilgi çekici video içerikleri yayınlanıyor. Unutulmaz, ilginç ve dikkat çekici paylaşımların yapıldığı sosyal medya platformunda efektli video paylaşımları da yapılabiliyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte grafik alanındaki yeniliklerin yaşanmasıyla önemi artan sosyal medya platformunda farklı videoları sorunsuz bir şekilde izlemek mümkündür. Android cihazlara ücretsiz bir şekilde yükleme yapılabilir.

Tiktok Arama Özelliği

Son dönemlerde kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen Tiktok uygulamasında çeşitli özellikler bulunuyor. Grafik efektleriyle birlikte benzersiz videoların paylaşıldığı ve şarkı seslendirilmeleri yapıldığı uygulamada birçok videoya kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür. Hesapta istediği videoyu bulmak isteyen kullanıcıların yapması gereken işlemler şu şekildedir;

• Tiktok uygulamasının cihazlara yüklenmesi gerekir.
• Kayıt olduktan sonra hesap bilgileri ile giriş yapılmalıdır.
• Tiktok uygulamasında yer alan arama bölümüne ilgili video veya kullanıcı ismi yazılmalıdır.

Belirtilen işlemlerle birlikte popüler olan videolara kolay bir şekilde ulaşabilir. Tiktok arama özelliği sayesinde dönemin trend videolarını izleme elde edilebilir. Sosyal medya uygulamasını telefonunda kullanmak isteyen kullanıcılar, kolay ve güvenli bir şekilde indirme yapabilir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Vergisiz telefon & bilgisayar almanın şartları neler?

Merakla beklenen Vergisiz Telefon ve Bilgisayar düzenlemesi, 1 Kasım itibarıyla yürürlüğe girdi. Özellikle örgün eğitimdeki üniversite öğrencileri için önemli olan bu düzenleme, piyasa satış fiyatı 9.500 TL’yi aşmayan telefonlar için teknolojik cihaz desteği sağlıyor.

google play store apk indir
Google Play Store (APK)

Google play store, Android cihazlarda uygulama, oyun, e-kitap ve müzik gibi multimedya içerikleri yükleyebilmek için bulunması gereken bir uygulamadır.

  20.6MB| Ücretsiz| Android
mobildeniz indir
MobilDeniz Mobil Bankacılık Uygulaması

Denizbank'a ait olan MobilDeniz uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi çok daha hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

  Ücretsiz| iOS, Android
Hangouts Chat
Hangouts Chat

Hangouts Chat, google tarafından geliştirilmiş bir ekip mesajlaşma yazılımıdır.

  0.89MB| Ücretsiz| Windows
okul zil programı
YılSoft Okul Zil Programı

Okul, dershane, kurs, fabrika veya benzeri iş yerlerinde teneffüs, mola, yemek paydosu ya da ders veya mesai bitimi gibi zamanlarda zil ile uyarı verebileceğiniz bir programdır.

  11.8MB| Ücretsiz| Windows
Almanya'da Çocukların Akıllı Saat Kullanması Yasaklanıyor
Almanya’da Çocukların Akıllı Saat Kullanması Yasaklanıyor

Bazı markaların akıllı saatlerinde güvenlikten dolayı zafiyet bulunduğu için çocuklar için bu saatlerin kullanımına yasak getirildi.

happymod indir
Happymod

Android telefonunuzda oyunlara meraklıysanız ve belli aşamalarda ödeme yapmadan ilerlemek istiyorsanız, HappyMod uygulamasını deneyebilirsiniz.

  Ücretsiz| Android
powerpoint indir
PowerPoint

Microsoft tarafından hazırlanıp office programlarından biri olan PowerPoint sunum hazırlama ve sunum yapma programıdır.

  4.9MB| Deneme| Windows
hello neighbor indir
Hello Neighbor

Çizgi film tarzında yapılan korku oyununda birçok farklı bölüm bulunmaktadır. Oyuncuların heyecanla oynadığı oyunda komşusunun evine gizlice giren bir misafir oynatılmaktadır. Komşunun gizemli evindeki sırların açığa çıkartılması için çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Komşuya yakalanmadan görevleri tamamlamak için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

  Değişir| Ücretli| Windows/Android/iOS
advanced ip scanner indir
Advanced IP Scanner

Advanced IP Scanner, ücretsiz, hızlı, güçlü ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip ağ tarayıcısıdır. Çalıştırdığınız andan itibaren bir kaç saniye içinde sahip olduğunuz kablolu ya da kablosuz yerel ağınıza bağlı tüm bilgisayarları tespit edebilir ve bağlantı noktalarının taranmasını gerçekleştirebilirsiniz.

  19.4MB| Ücretsiz| Windows