betternet indir Betternet İndir

Betternet ücretsiz ve sınırsız şekilde internette anonim olarak sörf yapmanıza imkan veren bir VPN yazılımıdır.

Boyut: 10,2MBLisans : Ücretsiz
Versiyon: 5.3.0Dil : İngilizce
Platform: Windows / iOS / Android
Yayımcı: Betternet LLC.Kategori: VPN
Ekleyen: KadirTarih: 21 Aralık 2020

Betternet, IP adresinizi değiştirerek, internet üzerinde herhangi bir kısıtlama ve sınırlama olmadan dolaşabilmenize olanak tanıyan, basit arayüze sahip, kullanımı kolay ve ücretsiz bir VPN servis sağlayıcısı uygulamadır. İnternet üzerinde sörf yaptığınız esnada bir VPN sunucusuna bağlanarak IP izleyicilerden korunabilirsiniz.

Betternet İndir – Ücretsiz VPN Programı

Betternet, belirli bir VPN sunucusuna bağlanmanıza izin verir ve konumunuzda başka şekilde engellenen web sitelerine sınırsız erişmenizi sağlamaktadır. Örneğin; Okul, büyük işletmeler veya kurum ya da kuruluşlarda herhangi bir güvenlik sebebiyle engellenen / yasaklanan sitelere ve sayfalara erişim sağlayabilirsiniz.

Web Sitelerinde Lokasyon Bazlı Engellemeleri Kaldırın

Yazılım, lokasyon bazlı olan engellemeleri aşarak yasaklanan web sitelerine veya web sayfalarına rahatlıkla erişmenize olanak verir. Yasaklı sitelerde yer alan içeriklere ulaşabilir ya da engelli olan web sitelerinin engelini kolayca kaldırabilir. Ayrıca VOIP protokol sınırlamalarını da aşabilirsiniz.

IP Adresinizi Değiştirin

Uygulama, IP adresinizi değiştirebildiği için ISP veya diğer izleyiciler hakkında herhangi bir endişe duymadan internette gezinmenizi sağlar. Bu doğrultuda reklamları, etkinlik takibini ve spam saldırılarını önleyebilirsiniz.

Kullanıcı Adı, Şifre ve Verilerinizi Şifreleyerek Koruyun

Betternet, ayrıca verilerinizi korumanıza, topluma açık, güvenilir olmayan Wi-Fi bağlantı noktaları ile bağlantı kurarken oldukça sağlıklıdır. Betternet, kullanıcı adlarınızı, şifrelerinizi ve başkaları tarafından öğrenilmesini istemediğiniz tüm özel bilgilerinizi şifreleyerek, güvenlik sağlamaktadır.

Kısacası betternet uygulaması internette gezinirken ip adresinizi değiştirmenize, verilerinizi şifreleyerek güvenlik sağlamaya ve etkinliklerinizin izlenmesine karşı güvenlik ve koruma sağlayan bir yazılımdır. Yasaklı ve engelli tüm site ve web sayfalarına kolayca giriş yapmanıza olanak tanır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Uyap Döküman Editör indir

Uyap Döküman Editör

Uyap Döküman Editör, UYAP'tan indirdiğiniz UDF formatında ki dosyaları windows ve android cihazlarınızda görüntülemenizi sağlar.

    8.20MB| Ücretsiz| Windows
excel indir

Excel

Formül, sayılar ile birlikte farklı dosyalar oluşturmak ve hesap yapmak mümkündür. Tablo işlemleri için sık sık tercih edilen Excel yazılımı ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

    4.8 MB| Deneme| Windows 10
Free Music Downloader

Free Music Downloader

Free Music Downloader, beğendiğiniz şarkıları arayarak indirmenize olanak tanıyan ücretsiz bir müzik indirme programıdır.

    9.48MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?