betternet indir Betternet İndir

Betternet ücretsiz ve sınırsız şekilde internette anonim olarak sörf yapmanıza imkan veren bir VPN yazılımıdır.

Boyut: 10,2MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows / iOS / Android
Yayımcı: Betternet LLC.
Kategori: VPN
Ekleyen: Kadir
Tarih: 21 Aralık 2020

Betternet, IP adresinizi değiştirerek, internet üzerinde herhangi bir kısıtlama ve sınırlama olmadan dolaşabilmenize olanak tanıyan, basit arayüze sahip, kullanımı kolay ve ücretsiz bir VPN servis sağlayıcısı uygulamadır. İnternet üzerinde sörf yaptığınız esnada bir VPN sunucusuna bağlanarak IP izleyicilerden korunabilirsiniz.

Betternet İndir – Ücretsiz VPN Programı

Betternet, belirli bir VPN sunucusuna bağlanmanıza izin verir ve konumunuzda başka şekilde engellenen web sitelerine sınırsız erişmenizi sağlamaktadır. Örneğin; Okul, büyük işletmeler veya kurum ya da kuruluşlarda herhangi bir güvenlik sebebiyle engellenen / yasaklanan sitelere ve sayfalara erişim sağlayabilirsiniz.

Web Sitelerinde Lokasyon Bazlı Engellemeleri Kaldırın

Yazılım, lokasyon bazlı olan engellemeleri aşarak yasaklanan web sitelerine veya web sayfalarına rahatlıkla erişmenize olanak verir. Yasaklı sitelerde yer alan içeriklere ulaşabilir ya da engelli olan web sitelerinin engelini kolayca kaldırabilir. Ayrıca VOIP protokol sınırlamalarını da aşabilirsiniz.

IP Adresinizi Değiştirin

Uygulama, IP adresinizi değiştirebildiği için ISP veya diğer izleyiciler hakkında herhangi bir endişe duymadan internette gezinmenizi sağlar. Bu doğrultuda reklamları, etkinlik takibini ve spam saldırılarını önleyebilirsiniz.

Kullanıcı Adı, Şifre ve Verilerinizi Şifreleyerek Koruyun

Betternet, ayrıca verilerinizi korumanıza, topluma açık, güvenilir olmayan Wi-Fi bağlantı noktaları ile bağlantı kurarken oldukça sağlıklıdır. Betternet, kullanıcı adlarınızı, şifrelerinizi ve başkaları tarafından öğrenilmesini istemediğiniz tüm özel bilgilerinizi şifreleyerek, güvenlik sağlamaktadır.

Kısacası betternet uygulaması internette gezinirken ip adresinizi değiştirmenize, verilerinizi şifreleyerek güvenlik sağlamaya ve etkinliklerinizin izlenmesine karşı güvenlik ve koruma sağlayan bir yazılımdır. Yasaklı ve engelli tüm site ve web sayfalarına kolayca giriş yapmanıza olanak tanır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
mlwarebytes indir
Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınızda solucan, truva atı, rootkit, hile ve benzeri casus yazılım gibi tüm kötü amaçlı yazılımları tespit ederek yok eden bir yazılımdır.

  2MB| Deneme Sürümü| Windows
hijackthis indir
HiJackThis

HiJackThis ile bilgisayarımıza sinsi bir şekilde sızan ve ayrıca tarayıcıların kilitlenmesine de neden olan kötü niyetli yazılımları tespit ederek ücretsiz bir şekilde yok edebilirsiniz.

  380KB| Ücretsiz| Windows
Playstation Cafe Yönetim Programı

Playstation cafe yönetim programı, adından da belli olacağı gibi play station kafe yönetim programıdır. Kafe yönetimini kolaylaştıran yazılım PS kafe sahipleri için oldukça iyi bir çözüm sunmaktadır.

  71.5MB| Demo| Windows
personel takip programı indir
Personel Devam Kayıt Sistemi

Parsanda yazılım tarafından geliştirilen personel takip programı, işletmenizde istihdam sağladığınız çalışanların günlük bir şekilde işletmeye giriş ve çıkışlarını takip etmenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

  6.2MB| Deneme Sürümü| Windows
dream league soccer
Dream League Soccer

Dream League Soccer, First Touch tarafından hem iOS hem de Android işletim sistemi için geliştirilmiş popüler ve ücretsiz futbol oyunudur.

  Ücretsiz| iOS, Android
linkedin
LinkedIn

LinkedIn, iş arkadaşlarınızla, aynı veya farklı sektörlerde çeşitli alanlarda uzman olan kişilere ve birçok şirkete ulaşmanızı sağlayan bir iş sosyal ağıdır.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Windows / Android / iOS
Fliqlo

Kullanıcılara anlık olarak doğru saat bilgisi sunan basit bir masaüstü ekran koruyucu.

  Ücretsiz| Windows
e-nabız uygulaması
E-Nabız

Son dönemlerin en çok tercih edilen sağlık platformlarından biri olan e-nabız sistemi pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS / Android
hide.me VPN
hide.me VPN

hide.me VPN indirme birçok özelliği beraberinde getiriyor. Uzaktan erişim aracılığıyla başka ağlara bağlanarak gezinme imkanı sunan hide.me VPN, Malezya temelli bir sanal özel ağdır.

  5.73MB| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
Fullscreenizer
Fullscreenizer

Fullscreenizer programı sayesinde pencereleri yok ederek oyunları tam ekran yapabilirsiniz.

  695KB| Ücretsiz| Windows