betternet indir Betternet İndir

Betternet ücretsiz ve sınırsız şekilde internette anonim olarak sörf yapmanıza imkan veren bir VPN yazılımıdır.

Boyut: 10,2MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows / iOS / Android
Yayımcı: Betternet LLC.
Kategori:VPN
Ekleyen: Kadir
Tarih: 21 Aralık 2020

Betternet, IP adresinizi değiştirerek, internet üzerinde herhangi bir kısıtlama ve sınırlama olmadan dolaşabilmenize olanak tanıyan, basit arayüze sahip, kullanımı kolay ve ücretsiz bir VPN servis sağlayıcısı uygulamadır. İnternet üzerinde sörf yaptığınız esnada bir VPN sunucusuna bağlanarak IP izleyicilerden korunabilirsiniz.

Betternet İndir – Ücretsiz VPN Programı

Betternet, belirli bir VPN sunucusuna bağlanmanıza izin verir ve konumunuzda başka şekilde engellenen web sitelerine sınırsız erişmenizi sağlamaktadır. Örneğin; Okul, büyük işletmeler veya kurum ya da kuruluşlarda herhangi bir güvenlik sebebiyle engellenen / yasaklanan sitelere ve sayfalara erişim sağlayabilirsiniz.

Web Sitelerinde Lokasyon Bazlı Engellemeleri Kaldırın

Yazılım, lokasyon bazlı olan engellemeleri aşarak yasaklanan web sitelerine veya web sayfalarına rahatlıkla erişmenize olanak verir. Yasaklı sitelerde yer alan içeriklere ulaşabilir ya da engelli olan web sitelerinin engelini kolayca kaldırabilir. Ayrıca VOIP protokol sınırlamalarını da aşabilirsiniz.

IP Adresinizi Değiştirin

Uygulama, IP adresinizi değiştirebildiği için ISP veya diğer izleyiciler hakkında herhangi bir endişe duymadan internette gezinmenizi sağlar. Bu doğrultuda reklamları, etkinlik takibini ve spam saldırılarını önleyebilirsiniz.

Kullanıcı Adı, Şifre ve Verilerinizi Şifreleyerek Koruyun

Betternet, ayrıca verilerinizi korumanıza, topluma açık, güvenilir olmayan Wi-Fi bağlantı noktaları ile bağlantı kurarken oldukça sağlıklıdır. Betternet, kullanıcı adlarınızı, şifrelerinizi ve başkaları tarafından öğrenilmesini istemediğiniz tüm özel bilgilerinizi şifreleyerek, güvenlik sağlamaktadır.

Kısacası betternet uygulaması internette gezinirken ip adresinizi değiştirmenize, verilerinizi şifreleyerek güvenlik sağlamaya ve etkinliklerinizin izlenmesine karşı güvenlik ve koruma sağlayan bir yazılımdır. Yasaklı ve engelli tüm site ve web sayfalarına kolayca giriş yapmanıza olanak tanır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Almanya'da Çocukların Akıllı Saat Kullanması Yasaklanıyor

Almanya’da Çocukların Akıllı Saat Kullanması Yasaklanıyor

Bazı markaların akıllı saatlerinde güvenlikten dolayı zafiyet bulunduğu için çocuklar için bu saatlerin kullanımına yasak getirildi.

  birebir indir

  Birebir Etüt Takip

  Birebir etüt programı sayesinde hangi öğretmenin ne zaman hangi öğrencilerle hangi sınıfta ve hangi ders üzerine çalışacaklarını takip edebilirsiniz.

   5.5MB| Demo| Windows
  hayat eve sığar uygulaması indir

  Hayat Eve Sığar

  T.C Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulaması ile bulunduğunuz bölgede ki kovid-19 yaygınlık durumunu / riskini görebilirsiniz. Aynı zamanda uygulama size kaç gün içinde, kaç kişiyle sosyal mesafeyi aştığınızı da göstermektedir.

   Cihaza göre| Ücretsiz| Android / iOS