tinder Tinder İndir

Tinder, dünya üzerinde oldukça popüler olmuş ve yaygın şekilde kullanılan bir flört ve arkadaşlık uygulamasıdır.

Boyut: Cihaza Göre DeğişirLisans : Ücretsiz
Platform: iOS / Android
Yayımcı: Tinder
Kategori:Chat Sohbet
Ekleyen: Kadir
Tarih: 15 Ocak 2022

Tinder, sıradan bir sosyal ağ uygulaması olmadığı ve diğer flört ve arkadaşlık uygulamalarına benzemediği yönünde yaptığı tanıtımlarla oldukça popüler bir hal almış arkadaşlık uygulamasıdır. Demografik açıdan sizinle benzer şeylerden hoşlanan ve konum olarak yakınınızda bulunan insanlarla tanışmanıza olanak tanır.

Sohbet, arkadaşlık ve hatta evlilik istiyorsan tinder tam aradığın uygulama olabilir. Sohbet edip, yakından tanıyabileceğin ve hatta buluşarak daha yakından tanıyabileceğin insanlar ile tinder üzerinde hemen eşleşebilirsin. Tinder uygulaması indir ve yeni insanlarla hem tanış, hem de eğlen.

2021 verilerine göre toplamda tam 30 milyar sayıda eşleştirme yapan Tinder uygulaması, yeni insanlar tanıyıp sohbet etmek isteyen bireylerin sık kullandığı popüler bir uygulama.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Shutdown PC indir

Shutdown PC

Eğer bilgisayarınızda herhangi bir indirme işlemi yapıyor ve o sırada yatmanız ya da bir yere gitmeniz gerekiyorsa bilgisayarınızı shutdown programını kullanarak otomatik bir şekilde kapattırabilirsiniz.

    5.52MB| Ücretsiz| Windows
Skype indir

Skype

Skype, dünyada internet ve bilgisayarın var olduğu her yerde sesli, görüntülü ya da anlık olarak mesajlaşarak görüşme yapmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır.

    Cihaza göre| Ücretsiz| Windows / iOS / Android