tinder Tinder İndir

Tinder, dünya üzerinde oldukça popüler olmuş ve yaygın şekilde kullanılan bir flört ve arkadaşlık uygulamasıdır.

Boyut: Cihaza Göre DeğişirLisans : Ücretsiz
Platform: iOS / Android
Yayımcı: Tinder
Kategori:Chat Sohbet
Ekleyen: Kadir
Tarih: 15 Ocak 2022

Tinder, sıradan bir sosyal ağ uygulaması olmadığı ve diğer flört ve arkadaşlık uygulamalarına benzemediği yönünde yaptığı tanıtımlarla oldukça popüler bir hal almış arkadaşlık uygulamasıdır. Demografik açıdan sizinle benzer şeylerden hoşlanan ve konum olarak yakınınızda bulunan insanlarla tanışmanıza olanak tanır.

Sohbet, arkadaşlık ve hatta evlilik istiyorsan tinder tam aradığın uygulama olabilir. Sohbet edip, yakından tanıyabileceğin ve hatta buluşarak daha yakından tanıyabileceğin insanlar ile tinder üzerinde hemen eşleşebilirsin. Tinder uygulaması indir ve yeni insanlarla hem tanış, hem de eğlen.

2021 verilerine göre toplamda tam 30 milyar sayıda eşleştirme yapan Tinder uygulaması, yeni insanlar tanıyıp sohbet etmek isteyen bireylerin sık kullandığı popüler bir uygulama.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
hijackthis indir

HiJackThis

HiJackThis ile bilgisayarımıza sinsi bir şekilde sızan ve ayrıca tarayıcıların kilitlenmesine de neden olan kötü niyetli yazılımları tespit ederek ücretsiz bir şekilde yok edebilirsiniz.

  380KB| Ücretsiz| Windows
Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek

Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek

Dünyaca ünlü oyun konsollarından biri olan Japonya merkezli Sony Play Station 3 modelini çıkarmadan önce 2006 yılında yaptığı tanıtımlarda bu cihazlara linux işletim sisteminin kurulacağını ve böylece bilgisayar olarak kullanabileceğini duyurmuştu.

  DynEd indir

  DynEd

  Dinamik eğitim kelimelerinden türetilen DynEd programı, günümüzün en yaygın ve kaliteli yabancı dil eğitim yazılımlarındandır.

   7,50MB| Ücretsiz| Windows / iOS / Android