letgo Letgo İndir

Letgo uygulaması genel olarak ikinci el alım ve satım yapabileceğiniz bir uygulamadır. 2015 yılında kurulan Letgo uygulaması kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır.

Boyut: Değişir Lisans : Ücretsiz
Platform: iOS / Android
Yayımcı: Letgo
Kategori: Alışveriş
Ekleyen: Kadir
Tarih: 2 Ocak 2023

Letgo İndir linkini kullanarak sizler de eşyalarınızı uygulama üzerinden kısa süre içinde satabilirsiniz. Letgo uygulaması genel olarak ikinci el alım ve satım yapabileceğiniz bir uygulamadır. 2015 yılında kurulan Letgo uygulaması kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır.

Letgo uygulaması üzerinden otomobilden beyaz eşyaya, kırtasiye ürünlerinden giyime kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesini görebilmekteyiz. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay ve anlaşılır olan Letgo uygulaması aynı zamanda şehir ve yakınlık filtreleri ile de kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunuyor.

Yakın çevrenizden alışveriş yapmak istiyorsanız hemen mesafe filtreleme kısmına giderek çevrenizde satın alabileceğiniz uygun fiyatlı ikinci el tüm ürünlere bakabilirsiniz. Letgo uygulamasının diğer benzer uygulamalara göre en önemli avantajı ise çevre filtreleme seçeneğine sahip olmasıdır.

Letgo Nasıl Kullanılır?

Tüm Andrid ve İOS yazılıma sahip olan cep telefonu, tablet ve diğer cihazlarınıza kısa sürede Letgo uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra sizlerden istenilen bilgileri girerek dilerseniz alıcı dilerseniz satıcı olarak uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Alıcılar ve satıcılar için de aynı üyelik işlemleri yapılması yeterli olacaktır.

Letgo üzerinden satış yapmak istiyorsanız hemen bir ilan oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ilan için kullanacağınız ürünün fotoğraflarını kolaylıkla yükleyerek fiyatını da kendiniz belirleyebilir ve satış oluşturabilirsiniz.

Letgo üzerinden satıcı olarak bir profil oluşturacaksanız SMS ve mail doğrulaması gibi güvenlik aşamalarını da onaylamanız gerekmektedir.

Letgo İle Hızlı Ve Güvenli Alışveriş

Ücretsiz Letgo uygulaması üzerinden eğer ürün almak istiyorsanız satıcılar ile pazarlık ve anlaşma yapma şansınız da bulunuyor. Üstelik yakın çevreden alacağınız ürünü satıcı ile anlaşarak bizzat görme lüksüne de sahip olabiliyorsunuz. Bu özelliği sayesinde Letgo’nun diğer benzer uygulamalara göre oldukça güvenli bir alışveriş uygulaması olduğunu söylemek mümkündür.

Satıcıların daha önce yaptıkları satışları ve yorumları inceleyerek güvenilir kişilerden ve orijinal ürünleri de satın alabilirsiniz. Alışverişlerinizde beğendiğiniz ürünleri birebir satıcısı ile görüşerek de inceleme ve beğenmediğiniz durumda almama hakkında da sahipsiniz.

Son dönemlerin en popüler uygulamasını kullanmak için sizler de Letgo indir linkinden hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
trafik tescil formu
AlraiSoft Trafik Tescil Formu

Sigorta işiyle ilgili olan işletmeler için geliştirilen bu yazılımda Ek-1 ve Ek-9 formlarını pratik bir şekilde takip ederek yazdırabilir ve tasarlayabilirsiniz.

  8.7MB| Deneme| Windows
Rainway indir
Rainway

Rainway, bilgisayar oyunlarınızı android ve ios işletim sistemine sahip olan akıllı cihazlarınızda oynamanıza imkan tanıyan gelişmiş bir yazılımdır.

  76MB| Ücretsiz| Windows
mlwarebytes indir
Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınızda solucan, truva atı, rootkit, hile ve benzeri casus yazılım gibi tüm kötü amaçlı yazılımları tespit ederek yok eden bir yazılımdır.

  2MB| Deneme Sürümü| Windows
hoxx vpn proxy indir
Hoxx VPN Proxy

Hoxx VPN Proxy, Chrome tarayıcısını kullanarak engellenmiş web sitelerine erişmek ve internet güvenliğinizi artırmak için IP adresinizi gizlemenize olanak tanır.

  Ücretsiz| Windows
CDBurner XP İndir
CDBurnerXP

CDBurnerXP, CD, DVD, Blu-Ray ve ISO dosyalarınızı yazdırarak, müzik CD'si yapmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır.

  6.2MB| Ücretsiz| Windows
bim apple ürünleri satıyor
BİM Tekrar Apple Ürünleri Getiriyor

BİM marketler zinciri Apple ürünlerini tekrar satışa sunacak. Cuma günleri BİM marketlerde normalde satılmayan çeşitli ürünler fırsat ürünleri olarak satışa sunuluyor. Geçtiğimiz kasım ayında apple ürünleri satışa sunulmuştu ve insanlar büyük ilgi göstermişti.

igdm-indir
IGDM

IGDM, instagram üzerinde gerçekleştirdiğiniz mesajlaşma işlemini bilgisayarınız üzerinden yapabilmenize olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır.

  71.70MB| Ücretsiz| Windows
Personel Avans Maaş Takip Programı
Personel Avans Maaş Takip Programı

İş yerinizde görev yapan personellerinize verdiğiniz avans ile maaşları kolayca kontrol ve takip edebilmek adına hazırlanmış olan ücretsiz ve kolay arayüze sahip bir programdır.

  604KB| Ücretsiz| Windows
bim apple ürünleri satıyor
Apple Kulaklık ve Sarj Aleti Yeniden BİM Marketlerde!

Türkiye'nin en fazla mağaza sayısına sahip olan BİM marketler zinciri geçtiğimiz dönemde iPhone 7 ve PlayStation 4 ürünlerini elektronik mağazalara nazaran çok daha uygun fiyatlara satmış ve oldukça ses duyurmuştu.

qr kod oluşturma
QR Kod Oluşturma Nasıl Yapılır?

Günümüzde neredeyse her yerde reklam ve tanıtım amaçlı olarak karşımıza çıkan QR kod nedir, QR kod oluşturma yöntemleri nelerdir bu yazımızda öğrenebilirsiniz.