letgo Letgo İndir

Letgo uygulaması genel olarak ikinci el alım ve satım yapabileceğiniz bir uygulamadır. 2015 yılında kurulan Letgo uygulaması kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır.

Boyut: DeğişirLisans : Ücretsiz
Platform: iOS / Android
Yayımcı: Letgo
Kategori:Alışveriş
Ekleyen: Kadir
Tarih: 3 Kasım 2021

Letgo İndir linkini kullanarak sizler de eşyalarınızı uygulama üzerinden kısa süre içinde satabilirsiniz. Letgo uygulaması genel olarak ikinci el alım ve satım yapabileceğiniz bir uygulamadır. 2015 yılında kurulan Letgo uygulaması kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Letgo uygulaması üzerinden otomobilden beyaz eşyaya, kırtasiye ürünlerinden giyime kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesini görebilmekteyiz. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay ve anlaşılır olan Letgo uygulaması aynı zamanda şehir ve yakınlık filtreleri ile de kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunuyor. Yakın çevrenizden alışveriş yapmak istiyorsanız hemen mesafe filtreleme kısmına giderek çevrenizde satın alabileceğiniz uygun fiyatlı ikinci el tüm ürünlere bakabilirsiniz. Letgo uygulamasının diğer benzer uygulamalara göre en önemli avantajı ise çevre filtreleme seçeneğine sahip olmasıdır.

Letgo Nasıl Kullanılır?

Tüm Andrid ve İOS yazılıma sahip olan cep telefonu, tablet ve diğer cihazlarınıza kısa sürede Letgo uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra sizlerden istenilen bilgileri girerek dilerseniz alıcı dilerseniz satıcı olarak uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Alıcılar ve satıcılar için de aynı üyelik işlemleri yapılması yeterli olacaktır.

Letgo üzerinden satış yapmak istiyorsanız hemen bir ilan oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ilan için kullanacağınız ürünün fotoğraflarını kolaylıkla yükleyerek fiyatını da kendiniz belirleyebilir ve satış oluşturabilirsiniz.

Letgo üzerinden satıcı olarak bir profil oluşturacaksanız SMS ve mail doğrulaması gibi güvenlik aşamalarını da onaylamanız gerekmektedir.

Letgo İle Hızlı Ve Güvenli Alışveriş

Ücretsiz Letgo uygulaması üzerinden eğer ürün almak istiyorsanız satıcılar ile pazarlık ve anlaşma yapma şansınız da bulunuyor. Üstelik yakın çevreden alacağınız ürünü satıcı ile anlaşarak bizzat görme lüksüne de sahip olabiliyorsunuz. Bu özelliği sayesinde Letgo’nun diğer benzer uygulamalara göre oldukça güvenli bir alışveriş uygulaması olduğunu söylemek mümkündür.
Satıcıların daha önce yaptıkları satışları ve yorumları inceleyerek güvenilir kişilerden ve orijinal ürünleri de satın alabilirsiniz. Alışverişlerinizde beğendiğiniz ürünleri birebir satıcısı ile görüşerek de inceleme ve beğenmediğiniz durumda almama hakkında da sahipsiniz.

Son dönemlerin en popüler uygulamasını kullanmak için sizler de Letgo indir linkinden hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
word indir

Word

Word, günümüzde birçok alanda yoğun olarak kullanılan bilgisayar yazılımlarından biri olup, her dönem geliştirilmeye devam ediyor.

    4.9MB| Deneme| Windows
GOM Player

GOM Player

Gom Player, tüm medya dosyalarınızı rahat bir şekilde açarak oynatabileceğiniz bir programdır.

    24,50MB| Ücretsiz| Windows
PDFFactory indir

PDFFactory

PDFFactory programı belgelerinizi ya da ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sayfasını PDF formatına çevirmenize ve saklamanıza olanak tanımaktadır.

    10.50MB| Deneme Sürümü| Windows