vpn unlimited indir VPN Unlimited İndir

VPN Unlimited, isminden de anlayacağınız üzere erişimi engellenmiş olan web sitelerine giriş yapmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır.

Boyut: 34.1MB Lisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı: KeepSolid INC
Kategori: Ağ Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 3 Eylül 2020

VPN Unlimited İndir – Yasaklı Sitelere Giriş Programı
İnternette anonim olarak dolaşabilmenizin yanı sıra kişisel bilgilerinizin gizliliğinizi de koruyan VPN Unlimited yurt dışında bulunan bilgisayarlar üzerinden sörf yapmanıza yardımcı olmaktadır.

İndirme ve sörf işlemlerini farklı bir bilgisayar üzerinden yaptığı için de IP adresinizin tespit edilememesine imkan sunmaktadır.

Yazılım deneme sürümü olup popüler VPN yazılımlarına alternatiftir.

VPN Unlimited Nasıl Kurulur?

İlk olarak sayfamızda yer alan program özelliklerinin hemen altında bulunan “VPN Unlimited İndir (Windows)” butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen ekranda 10 saniye bekledikten sonra program inmeye başlayacaktır.

Yaklaşık 35MB civarında olan yazılım internet bağlantınızın hızına göre değişiklik gösterse de ortalama 10 saniyede inecektir.

İnen dosyaya çift tıklayın. Windowsun standart uyarı ekranı olan “Bu dosyayı çalıştırmak istiyor musunuz?” sorusuna “Çalıştır” diyerek devam edin.

Karşınıza tekrar standart bir ekran olan “aşağıdaki programın bu bilgisayarda değişiklik yapmasına izin vermek istiyor musunuz?” sorusu gelebilir. Evet diyerek devam edin.

Kurulum sayfasına geçecek ve sizden programın kullanım koşullarını (License Agreement) kabul edip etmediğinize dair İngilizce bir ekran gelecektir.

Programı kurup kullanabilmek için “I accept the agreement” (Kabul ediyorum) seçeneğini işaretleyerek “next” butonuna basın.

Programın hangi dizine kurulacağını seçim ekranında istediğiniz bir yeri seçebilir ya da hiç bir şey değiştirmeden “next” diyebilirsiniz.

Sonrasında gelecek olan ekranda da (Select start menu folder) herhangi bir işlem yapmadan “next” diyebilirsiniz.

Select Additional Tasks kısmında size masaüstünde bir kısayol oluşturmak istediğiniz sorulmaktadır. Masaüstünde kısayol olmasını istiyorsanız “Create a desktop shortcut” tikli kalabilir istemiyorsanız kaldırabilir ve “next” diyebilirsiniz.

Ready to Install (kuruluma hazır) ekranında zaten herhangi bir değişiklik yapmanıza olanak tanımıyor. Sadece size programın nereye kurulacağı hakkında bilgi vermektedir. Herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız “back” yaparak değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hayır kurulum için hazırım diyorsanız “Install” butonuna basmalısınız.

Karşınıza gelecek olan Setup ekranında “Some antivirus software may be blocking the installation of KeepSolid VPN Unlimited. Please disable your antivirus and press OK to proceed with the installation process.” uyarısı gelecektir.

Burada bilgisayarınızda kurulu olan herhangi bir antivirüs programı var ise VPN Unlimited’in kurulmasını engelleyebilir, program kurulana kadar korumayı pasif edin diye uyarmaktadır. Antivirüs programınızın engel olacağına dair şüpheniz varsa kısa bir süreliğine geçici olarak pasif edebilir veya etmeden tamam diyerek VPN Unlimited programının kurulmasına devam edebilirsiniz.

VPN Unlimited kurulurken yine karşınıza “Bu aygıt yazılımını yüklemek ister misiniz?” uyarısı verecektir. Yükle diyerek devam etmeniz gerekmektedir.

Bu adıma yükle dedikten ortalama 50-60 saniye sonrasında programınız kurularak hazır hale gelecektir. Ekrana gelen “Finish” butonu ile kurulumu sonlandırabilirsiniz.

Bu anlatım 03.09.2020 tarihinde yapılmış olup program kurulumu gelecek versiyonlarda farklılık gösterebilir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
PowerISO indir
PowerISO

PowerISO, CD/DVD/BD görüntü dosyalarını işlemek için kapsamlı bir araçtır. Dosyaları oluşturun, düzenleyin, monte edin ve bootable USB'ler hazırlayın!

  Ücretsiz| Windows
Tuvaletten Bile Daha Pis Olan Araçlar Nelerdir indir
Tuvaletten Bile Daha Pis Olan Araçlar Nelerdir?

Günlük olarak evde ya da farklı mekanlarda kullanmak zorunda olduğumuz ve çok pis bir ortam olduğunu düşündüğümüz tuvaletlerden daha pis araçlar var ve bu araçların çoğunu tuvaletten daha çok kullanıyoruz desek, tepkiniz ne olur?

instagram indir
Instagram

Instagram fotoğraflarınıza çeşitli filtreler ekleyerek takipçilerinizle paylaşmanıza olanak tanıyan bir web uygulamasıdır.

  Değişir| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
ashampoo pdf free indir
Ashampoo PDF Free

Ashampoo PDF Free isminde ki yazılım Windows işletim sistemi bulunan bilgisayarlarınızda PDF oluşturup, düzenlemenize olanak tanımaktadır.

  209.69MB| Ücretsiz| Windows
Nessus indir
Nessus

Nessus, bilgisayarınızı tarayarak herhangi bir güvenlik açığı olup olmadığını tespit etmenize yardımcı olan bir yazılımdır.

  68MB| Ücretsiz| Windows
ücretsiz rehber programı
Keskin Yazılım – Ücretsiz Rehber Uygulaması

Ücretsiz rehber uygulaması, keskin yazılım tarafından geliştirilerek ücretsiz olarak dağıtıma sunulmuştur.

  9.9MB| Ücretsiz| Windows
trendyol market paneli
Trendyol Market Paneli

Market paneli mobil uygulaması, kullanıcılarına ürün listeleme, sipariş hazırlama süreçlerini yönetme ve mağaza performansını takip etme imkanı sunmaktadır.

  Ücretsiz| iOS / Android
kafa topu 2 oyna
Kafa Topu 2

Kafa topu, Türkiye menşeili bir oyun olup tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından severek oynanan bir oyundur. İki kişi arasında oynanan oyunda çeşitli aksiyonlarla rakip kaleye gol atmaya çalışmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır.

  100MB| Oyun İçi Ücretli Özellikler| Android/iOS
Minetime İndir
Minetime

MineTime, teknolojinin nimetlerinden yararlanarak oluşturulmuş olan bir takvim uygulamasıdır.

  2.2MB| Ücretsiz| Windows
hello neighbor indir
Hello Neighbor

Çizgi film tarzında yapılan korku oyununda birçok farklı bölüm bulunmaktadır. Oyuncuların heyecanla oynadığı oyunda komşusunun evine gizlice giren bir misafir oynatılmaktadır. Komşunun gizemli evindeki sırların açığa çıkartılması için çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Komşuya yakalanmadan görevleri tamamlamak için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

  Değişir| Ücretli| Windows/Android/iOS