vpn unlimited indir VPN Unlimited İndir

VPN Unlimited, isminden de anlayacağınız üzere erişimi engellenmiş olan web sitelerine giriş yapmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır.

Boyut: 34.1MBLisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı: KeepSolid INC
Kategori:Ağ Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 3 Eylül 2020

VPN Unlimited İndir – Yasaklı Sitelere Giriş Programı
İnternette anonim olarak dolaşabilmenizin yanı sıra kişisel bilgilerinizin gizliliğinizi de koruyan VPN Unlimited yurt dışında bulunan bilgisayarlar üzerinden sörf yapmanıza yardımcı olmaktadır.

İndirme ve sörf işlemlerini farklı bir bilgisayar üzerinden yaptığı için de IP adresinizin tespit edilememesine imkan sunmaktadır.

Yazılım deneme sürümü olup popüler VPN yazılımlarına alternatiftir.

VPN Unlimited Nasıl Kurulur?

İlk olarak sayfamızda yer alan program özelliklerinin hemen altında bulunan “VPN Unlimited İndir (Windows)” butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen ekranda 10 saniye bekledikten sonra program inmeye başlayacaktır.

Yaklaşık 35MB civarında olan yazılım internet bağlantınızın hızına göre değişiklik gösterse de ortalama 10 saniyede inecektir.

İnen dosyaya çift tıklayın. Windowsun standart uyarı ekranı olan “Bu dosyayı çalıştırmak istiyor musunuz?” sorusuna “Çalıştır” diyerek devam edin.

Karşınıza tekrar standart bir ekran olan “aşağıdaki programın bu bilgisayarda değişiklik yapmasına izin vermek istiyor musunuz?” sorusu gelebilir. Evet diyerek devam edin.

Kurulum sayfasına geçecek ve sizden programın kullanım koşullarını (License Agreement) kabul edip etmediğinize dair İngilizce bir ekran gelecektir.

Programı kurup kullanabilmek için “I accept the agreement” (Kabul ediyorum) seçeneğini işaretleyerek “next” butonuna basın.

Programın hangi dizine kurulacağını seçim ekranında istediğiniz bir yeri seçebilir ya da hiç bir şey değiştirmeden “next” diyebilirsiniz.

Sonrasında gelecek olan ekranda da (Select start menu folder) herhangi bir işlem yapmadan “next” diyebilirsiniz.

Select Additional Tasks kısmında size masaüstünde bir kısayol oluşturmak istediğiniz sorulmaktadır. Masaüstünde kısayol olmasını istiyorsanız “Create a desktop shortcut” tikli kalabilir istemiyorsanız kaldırabilir ve “next” diyebilirsiniz.

Ready to Install (kuruluma hazır) ekranında zaten herhangi bir değişiklik yapmanıza olanak tanımıyor. Sadece size programın nereye kurulacağı hakkında bilgi vermektedir. Herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsanız “back” yaparak değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hayır kurulum için hazırım diyorsanız “Install” butonuna basmalısınız.

Karşınıza gelecek olan Setup ekranında “Some antivirus software may be blocking the installation of KeepSolid VPN Unlimited. Please disable your antivirus and press OK to proceed with the installation process.” uyarısı gelecektir.

Burada bilgisayarınızda kurulu olan herhangi bir antivirüs programı var ise VPN Unlimited’in kurulmasını engelleyebilir, program kurulana kadar korumayı pasif edin diye uyarmaktadır. Antivirüs programınızın engel olacağına dair şüpheniz varsa kısa bir süreliğine geçici olarak pasif edebilir veya etmeden tamam diyerek VPN Unlimited programının kurulmasına devam edebilirsiniz.

VPN Unlimited kurulurken yine karşınıza “Bu aygıt yazılımını yüklemek ister misiniz?” uyarısı verecektir. Yükle diyerek devam etmeniz gerekmektedir.

Bu adıma yükle dedikten ortalama 50-60 saniye sonrasında programınız kurularak hazır hale gelecektir. Ekrana gelen “Finish” butonu ile kurulumu sonlandırabilirsiniz.

Bu anlatım 03.09.2020 tarihinde yapılmış olup program kurulumu gelecek versiyonlarda farklılık gösterebilir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Çanak Okey indir

Çanak Okey

Mynet tarafından geliştirilmiş çanak okey uygulamasını indirerek facebook arkadaşlarınla veya diğer facebook kullanıcılarıyla okey oynayıp eğlenceli bir zaman geçirebilirsin.

    Değişir| Ücretsiz| Android / iOS
scratch indir

Scratch

Son dönemlerin en çok söz edilen ve kullanılan uygulamalarından biri olan Scratch uygulaması genel olarak bir grafik programlama dili olarak tanımlanabilmektedir.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS / Android
rehber-sms-alraisoft

ALRAISOFT Rehber & SMS

Rehber & SMS programı AlraiSoft tarafından geliştirilmiş olup, ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

    9.1MB| Ücretsiz| Windows