badoo indir Badoo İndir

Badoo, sosyal bir ağ platformu olan ve yeni arkadaşlar edinmeyi kolaylaştıran bir uygulamadır.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: iOS / Android
Yayımcı: Badoo
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 12 Kasım 2023

Badoo, sosyal bir ağ platformu olan ve yeni arkadaşlar edinmeyi kolaylaştıran bir uygulamadır. İster sadece arkadaşlık kurmak isteyin, ister flört etmek, Badoo size çeşitli fırsatlar sunar. Profilinizi oluşturabilir ve yönetebilir, yaşadığınız şehirdeki potansiyel arkadaşları bulabilir ve onlarla sohbet edebilirsiniz. Özellikle ana akım sosyal medya platformlarından uzaklaşmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Badoo kullanırken, profilinizi dikkatlice oluşturmanız önemlidir. Fotoğraflarınızı, kişisel bilgilerinizi, biyografinizi ve ilgi alanlarınızı ekleyerek diğer kullanıcılara daha fazla bilgi vermelisiniz. Bu sayede diğer kullanıcılar sizin hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olabilirler.

Uygulama, kullanıcıların yaşadıkları şehirde yeni arkadaşlar bulmalarına yardımcı olur. Kullanıcılar, yaş, cinsiyet ve diğer kriterlere göre filtreler uygulayarak arama yapabilirler. İlgilerinizi çeken bir profil bulduğunuzda, kullanıcının fotoğraflarını inceleyebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Badoo, çeşitli özellikler sunar, bunlar arasında anonim sohbetler ve eşleşmeler bulunur. Bu özellikler, diğer kullanıcıların fotoğraflarını görüntülemenize ve karşılıklı ilgi durumuna göre iletişime geçmeye karar vermenize yardımcı olur. Badoo, özellikle fotoğraflara dayalı bir platform olup, insanların görsel olarak diğer kullanıcıları değerlendirmesine yardımcı olur.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
office viewer
Office Viewer

Office programlarının bulunmadığı sisteminizde Office Viewer ile Word, Excel, PowerPoint ve Visio dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  11.5MB| Ücretsiz| Windows
Recoverit indir
Recoverit

Mac, Windows, sabit disk, USB veya SD kart ile uyumlu çalışabilen Recoverit, bir veri kurtarma programıdır.

  1.32MB| Deneme Sürümü| Windows
autoclick indir
AutoClicker

AutoClicker, bilgisayarda otomatik tıklama yaptırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

  Ücretsiz| Windows
craftrise indir
Craftrise

İlk kez 2015 yılında kullanıma sunulmuş olan CraftRise oyunu, Türkiye'nin en yenilikçi ve etkileşimli oyunudur.

  Ücretsiz| Windows
krita indir
Krita

Krita, başlıca dijital resim yapımına odaklanmış bir programdır; ancak aynı zamanda düzeltme aracı veya hatta vektör grafik düzenleyici olarak da kullanılabilir.

  Ücretsiz| Windows
andy indir
Andy

Andy, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızda mobil oyunları oynayabilmeniz için mobil cihazınızla bilgisayarınızı birbirine bağlamanızı sağlayan bir uygulamadır.

  855MB| Ücretsiz| Windows
Jnes (NES Emilatörü)
Jnes (NES Emilatörü)

Nintendo klonu olan micro genius ile 90'lı yıllarda hepimizin sahip olduğu televizyon atarilerinde oynanan oyunları jnes sayesinde şimdi de bilgisayarınızda oynayabileceksiniz.

  Ücretsiz| Windows
Davinci Resolve İndir
Davinci Resolve

Oldukça kapsamlı bir video düzenleme yazılımı olan Davinci Resolve, görsel efekt, renk ayarlarını yapma, 8K video hazırlama gibi temel özelliklere sahiptir.

  Ücretli| Windows
netflix indir
Netflix

Netflix, merkezi Kaliforniya'da bulunan bir yapım şirketi olup Amerikan teknoloji ve medya sağlayıcısıdır.

  10.4MB| Ücretsiz| Windows/iOS/Android
happymod indir
Happymod

Android telefonunuzda oyunlara meraklıysanız ve belli aşamalarda ödeme yapmadan ilerlemek istiyorsanız, HappyMod uygulamasını deneyebilirsiniz.

  Ücretsiz| Android