pinterest indir Pinterest İndir

Pinterest indir nasıl yapabilirsin? tüm detaylarıyla bu yazımızda sana Pinterest indirmenin detaylarını anlatacağız.

Boyut: Cihaza Göre DeğişirLisans : Ücretsiz
Platform: Win / iOS / Android
Yayımcı: Pinterest Inc.
Kategori:Sosyal Ağ
Ekleyen: Kadir
Tarih: 8 Kasım 2021

Pinterest indir nasıl yapabilirsin? tüm detaylarıyla bu yazımızda sana Pinterest indirmenin detaylarını anlatacağız. Bu uygulama video ve fotoğraf paylaşımı için kullanılan popüler bir uygulamadır. Avrupa ülkelerinde ve Amerika’da sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle tasarıma ilgi duyuyorsan bu uygulama tam sana göre. Çünkü oldukça dikkat çekici ve yaratıcı fotoğrafların paylaşıldığı bir platformu indireceksin.

Pinterest Nereden İndirilir?

Pinterest, App Store, Google Play gibi mağazalardan ücretsiz olarak indirilebilir. Eğer pinterest indir işlemini yapmak istiyorsan, telefonunun desteklediği mağazaya uygulamanın adını yazmalısın. Daha sonra ücretsiz şekilde indir butonuna basarak uygulamayı indirmelisin. Bu uygulama telefon hafızanda fazla yer tutmayacak. Ayrıca son derece hızlı çalışan bir uygulamayı rahatça kullanabileceksin.

Bu uygulamada en dikkat çekici özelliğin pinlemek olduğunu söyleyelim. Kendi kişisel hesabından kişisel paylaşımlar yapabilirsin. Fakat bu uygulamanın en belirgin özelliği başka kullanıcıların profillerinde beğendiğin videoları hesabında paylaşabilmendir. İşte buna pinlemek denilmektedir.

Pinterest Nasıl Kullanılır?

Bu uygulama kullanımı en kolay olan uygulamalardan biridir. Bizim ülkemizde daha çok kıyafet paylaşımı ve yemek tarifi için tercih edildiğini uygulamayı indirdiğinde göreceksin. Türkçe desteklendiği için bu uygulamayı Türkler rahatça kullanabilirsin.

 • Pinterest kullanıcısı olmak istiyorsan, öncelikle e-posta, Google ya da Facebook hesaplarından herhangi birisinden kullanıcı profili oluşturman gerekir.
 • Daha sonra karşına kategori seçenekleri çıkacaktır. Bunlar arasından sana uygun 5 veya daha fazlasını seçmelisin. Böylece profilin sana en uygun şekilde düzenlenecektir.
 • Pinterest indir işleminden sonra, kendine uygun başka kategorileri aramak için arama motorunu kullanabilirsin.
 • Beğendiğin paylaşımları ya da kategorileri kırmızı pin adı verilen butona tıklayarak, istediğin kategorilere ulaşabilirsin.
 • Gelen kategoriyi pin it yapabilirsin. Böylece kategoriyi, var olan koleksiyonlarına veya yeni oluşturacağın bir koleksiyona ekleyebilirsin.
 • Eğer koleksiyonunun kayıt sırasını artırmak istiyorsan, pinterest repin &kaydetme satın al hizmetinden faydalanabilirsin.

Bu uygulamanın genel olarak kullanımı basittir. Senin belli başlı bazı kavramları bilmen uygulamayı kullanman için yeterli olacaktır. Uygulamayı gün geçtikçe daha kolay kavrayacak ve öğreneceksin. Özellikle ev hanımları tarafından bu uygulama, çok yoğun şekilde kullanılmaktadır. Pinterest indir işleminden sonra başkalarının yaptıkları yemeklerden, gittikleri yerlerden, okudukları kitaplardan, evlerinde pratik çözümlerinden, izledikleri filmlerden, arkadaş buluşmalarından ilham alabilirsin.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Clip Clip İndir

ClipClip

ClipClip, Windows işletim sistemi için geliştirilmiş bir pano yöneticisidir.

  26,70MB| Ücretsiz| Windows
Personel Avans Maaş Takip Programı

Personel Avans Maaş Takip Programı

İş yerinizde görev yapan personellerinize verdiğiniz avans ile maaşları kolayca kontrol ve takip edebilmek adına hazırlanmış olan ücretsiz ve kolay arayüze sahip bir programdır.

  604KB| Ücretsiz| Windows
product key finder indir

Product Key Finder

Product key finder, bilgisayarınızda lisanslı bir şekilde yüklemiş olduğunuz ancak ürün anahtarını unuttuğunuz programların lisansını görüntülemenize olanak tanımaktadır.

  63KB| Ücretsiz / Riskli| Windows