ebys indir EBYS İndir

Farklı kurumlarda geçerli olan belgelerin alınması için kullanılabilecek EBYS sisteminin çeşitli özellikleri bulunmaktadır.

Boyut: 23MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Android/iOS
Yayımcı: T.C. Sağlık Bakanlığı
Kategori: Üretkenlik
Ekleyen: Kadir
Tarih: 22 Ocak 2021

Bilişim alanında önemli gelişmeler yaşanmaya devam ederken birçok devlet işlemi internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor. E-devlet sisteminin geliştirilmesinin ardından resmi kurum işlemleri kolaylıkla yapılmaya devam ediyor. İnternet üzerinde geliştirilen sistemler arasında yer alan EBYS sistemi ücretsiz bağlantı adresleri üzerinden yapılabilen EBYS indir ile birlikte pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Uygulamayı indiren kişiler, Elektronik Belge Yönetimi Sistemi ile birlikte birçok işlemi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Farklı kurumlarda geçerli olan belgelerin alınması için kullanılabilecek EBYS sisteminin çeşitli özellikleri bulunmaktadır.

Devletin farklı kademelerinde faaliyet gösteren kurumların oluşturduğu belgelere ulaşma olanağı sağlayan EBYS sistemi son dönemlerde sık sık tercih edilmeye devam ediyor. Belgelerin güvenli internet ortamında saklanması için oldukça kullanışlı olan EBYS uygulamasına farklı cihazlar üzerinden giriş yapmak mümkün olabiliyor. Kurumsal firmalar için de oldukça önemli olan sistem ile birlikte fatura arşivleme işlemleri yapılabiliyor. Yönetim sistemleri için kullanışlı olan uygulamayı indirmek ve yüklemek isteyen kişiler için öne çıkan noktalar bulunmaktadır. Dokümanları arşivleyip resmi kurumlarla ilgili belgelere ulaşmak için EBYS uygulamasını indirebilirsiniz.

EBYS Giriş

Devlet kurumlarıyla ilgili çeşitli resmi belgelerin saklandığı dijital ortamlara ulaşım için EBYS sistemi kullanılmaktadır. Hem resmi hem de özel kurumların belge alışverişi için kullanabildiği EBYS sistemi işletmeler arasındaki yazışmalar için de kullanılabilir. Kamu kurumları arasındaki yazışmaların daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi için kullanılan EBYS sistemine giriş için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır. EBYS giriş yapmak isteyenlerin sahip olması gereken bilgiler bulunmaktadır. Güçlü alt yapısı ve güvenli özellikleriyle öne çıkan elektronik belge yönetim sistemi işlemlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır.

Günümüzde sık sık tercih edilen EBYS ile yapılabilecek birçok işlem bulunmaktadır. Devlet kurumu işlemlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayan EBYS ile önemli avantajlar elde edebilirsiniz. EBYS ile yapılabilecek bazı işlemler şu şekildedir;

• 7/24 evrak alışverişi yapma olanağı,
• Belgelerin internet üzerinden kolaylıkla gönderilme imkanı,
• Devlet kurumları tarafından hazırlanan bazı belgelere güvenli erişim yapabilme,
• Dijital imza ve arşivleme sistemlerinden yararlanma,

Belirtilen avantajları sebebiyle oldukça kullanışlı olan sisteme giriş için kullanıcı adı ve şifre bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. EBYS uygulaması farklı cihazlarda rahat bir şekilde kullanılabilir. Masaüstü cihazların yanı sıra tablet ve telefon gibi cihazlarda da pratik olarak kullanmak mümkündür.

EBYS Yeniden Yükleme

Devlet kurumları işlemleri için tercih edilebilecek oldukça önemli olan EBYS sisteminin çeşitli özellikleri bulunmaktadır. EBYS yeniden yükleme aracı ile birlikte uygulamayı yüklemek mümkündür. Yeni kurulum için kullanılabilecek araçlar ile birlikte yeniden yükleme işlemini gerçekleştirmek mümkündür. EBYS sistemi ile Sağlık Bilgi Sistemleri işlemlerini de gerçekleştirmek mümkündür. Kurumlar arasındaki resmi yazışmaların gerçekleşmesi için bu sistemi kullanan birçok kişi bulunmaktadır.

Kullanıcıların kendi hesap bilgileriyle giriş yapabildiği EBYS sisteminin kullanılması için tercih edilebilecek farklı cihazlar vardır. Masaüstü cihazların yanı sıra android ve iOS işletim sistemlerinde de sorunsuz bir şekilde çalışan EBYS uygulamasının çalışması için bazı yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır. İşlemlerin pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için uygulamanın indirilmesi gerekmektedir. Ücretsiz indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra uygulamayı cihazlarınızda yükleyebilirsiniz.

EBYS Şifremi Unuttum

Kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle erişim sağlanan platformlar arasında yer alan EBYS ile birçok işlem gerçekleştirmek mümkündür. EBYS şifresini unutan kişilerin yapması gereken bazı işlemler vardır. Hesaplarına erişim sağlayamayan kişiler için EBYS şifremi unuttum sistemi bulunmaktadır. Giriş sekmesinde yer alan şifremi unuttum sekmesine tıkladıktan sonra ilgili talimatları takip ederek şifrenizi yenileyebilirsiniz. Telefon numarası, TC kimlik numarası ve ek güvenlik bilgileriyle birlikte şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
KapanSusam indir
KapanSusam

Kapansusam, bilgisayarınızın belirlediğiniz bir süre sonra otomatik olarak kapanmasını sağlayan küçük ve kullanışlı bir yazılımdır.

  855KB| Ücretsiz| Windows
PDFFactory indir
PDFFactory

PDFFactory programı belgelerinizi ya da ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sayfasını PDF formatına çevirmenize ve saklamanıza olanak tanımaktadır.

  10.50MB| Deneme Sürümü| Windows
Fraps indir
Fraps

Ekran görüntüsü ve video çekme aracı olan Fraps, daha çok oyuncuların kullandığı bir program olmaktadır.

  2.4MB| Demo| Windows
e-devlet indir
E-Devlet Kapısı

E-Devlet Kapısı sayesinde bir çok kurum ya da resmi daire işlemlerini takip edebilir, başvurular yapabilir veya sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android/iOS
Unlocker indir
Unlocker

Bilgisayarınızda bulunup silmeye çalıştığınız ancak silinmediği gibi sizi de çileden çıkartan dosya veya klasörlerin tümünü unlocker ile imha edebilirsiniz!

  111KB| Ücretsiz| Windows
Bu Mesaj Kriz SMS Platformu Tarafından Gönderilmiştir
Bu Mesaj Kriz SMS Platformu Tarafından Gönderilmiştir

Bugün bize gelen bir SMS oldu ve içeriği tam da başlıkta olduğu gibi

PIXresizer indir
PIXresizer

Fotoğrafları paylaşmadan üzerinde ufak değişiklikler yapmayı sevenler için PIXresizer, ideal bir tercih olacaktır.

  2.9MB| Ücretsiz| Windows
SpywareBlaster indir
SpywareBlaster

Gün içinde ziyaret ettiğiniz web sitelerinden bilgisayarınıza spyware, reklam yazılımı, hijacker, çevirici ya da benzeri bir çok kötü yazılım sızabilir. Bu kötü niyetli niyetli yazılımlardan korunmak için tamamen ücretsiz olan SpywareBlaster programını tercih edebilirsiniz.

  4.1MB| Ücretsiz| Windows
trendyol
Trendyol

Evden alışverişin en kolay yolu! Trendyol uygulaması sayesinde alışveriş keyfini katlayabilirsin.

  Ücretsiz| iOS / Android
Picasa indir
Picasa

Ücretsiz olarak piyasaya sürülen Picasa, Google’ın yayınladığı fotoğraf düzenleme programıdır. Fotoğraflar ile saatler geçirmeyi sevenleri memnun edecek programlardan biridir.

  13MB| Türkçe| Windows