ebys indir EBYS İndir

Farklı kurumlarda geçerli olan belgelerin alınması için kullanılabilecek EBYS sisteminin çeşitli özellikleri bulunmaktadır.

Boyut: 23MBLisans : Ücretsiz
Platform: Android/iOS
Yayımcı: T.C. Sağlık Bakanlığı
Kategori:Üretkenlik
Ekleyen: Kadir
Tarih: 22 Ocak 2021

Bilişim alanında önemli gelişmeler yaşanmaya devam ederken birçok devlet işlemi internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor. E-devlet sisteminin geliştirilmesinin ardından resmi kurum işlemleri kolaylıkla yapılmaya devam ediyor. İnternet üzerinde geliştirilen sistemler arasında yer alan EBYS sistemi ücretsiz bağlantı adresleri üzerinden yapılabilen EBYS indir ile birlikte pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Uygulamayı indiren kişiler, Elektronik Belge Yönetimi Sistemi ile birlikte birçok işlemi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Farklı kurumlarda geçerli olan belgelerin alınması için kullanılabilecek EBYS sisteminin çeşitli özellikleri bulunmaktadır.

Devletin farklı kademelerinde faaliyet gösteren kurumların oluşturduğu belgelere ulaşma olanağı sağlayan EBYS sistemi son dönemlerde sık sık tercih edilmeye devam ediyor. Belgelerin güvenli internet ortamında saklanması için oldukça kullanışlı olan EBYS uygulamasına farklı cihazlar üzerinden giriş yapmak mümkün olabiliyor. Kurumsal firmalar için de oldukça önemli olan sistem ile birlikte fatura arşivleme işlemleri yapılabiliyor. Yönetim sistemleri için kullanışlı olan uygulamayı indirmek ve yüklemek isteyen kişiler için öne çıkan noktalar bulunmaktadır. Dokümanları arşivleyip resmi kurumlarla ilgili belgelere ulaşmak için EBYS uygulamasını indirebilirsiniz.

EBYS Giriş

Devlet kurumlarıyla ilgili çeşitli resmi belgelerin saklandığı dijital ortamlara ulaşım için EBYS sistemi kullanılmaktadır. Hem resmi hem de özel kurumların belge alışverişi için kullanabildiği EBYS sistemi işletmeler arasındaki yazışmalar için de kullanılabilir. Kamu kurumları arasındaki yazışmaların daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi için kullanılan EBYS sistemine giriş için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır. EBYS giriş yapmak isteyenlerin sahip olması gereken bilgiler bulunmaktadır. Güçlü alt yapısı ve güvenli özellikleriyle öne çıkan elektronik belge yönetim sistemi işlemlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır.

Günümüzde sık sık tercih edilen EBYS ile yapılabilecek birçok işlem bulunmaktadır. Devlet kurumu işlemlerinin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayan EBYS ile önemli avantajlar elde edebilirsiniz. EBYS ile yapılabilecek bazı işlemler şu şekildedir;

• 7/24 evrak alışverişi yapma olanağı,
• Belgelerin internet üzerinden kolaylıkla gönderilme imkanı,
• Devlet kurumları tarafından hazırlanan bazı belgelere güvenli erişim yapabilme,
• Dijital imza ve arşivleme sistemlerinden yararlanma,

Belirtilen avantajları sebebiyle oldukça kullanışlı olan sisteme giriş için kullanıcı adı ve şifre bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. EBYS uygulaması farklı cihazlarda rahat bir şekilde kullanılabilir. Masaüstü cihazların yanı sıra tablet ve telefon gibi cihazlarda da pratik olarak kullanmak mümkündür.

EBYS Yeniden Yükleme

Devlet kurumları işlemleri için tercih edilebilecek oldukça önemli olan EBYS sisteminin çeşitli özellikleri bulunmaktadır. EBYS yeniden yükleme aracı ile birlikte uygulamayı yüklemek mümkündür. Yeni kurulum için kullanılabilecek araçlar ile birlikte yeniden yükleme işlemini gerçekleştirmek mümkündür. EBYS sistemi ile Sağlık Bilgi Sistemleri işlemlerini de gerçekleştirmek mümkündür. Kurumlar arasındaki resmi yazışmaların gerçekleşmesi için bu sistemi kullanan birçok kişi bulunmaktadır.

Kullanıcıların kendi hesap bilgileriyle giriş yapabildiği EBYS sisteminin kullanılması için tercih edilebilecek farklı cihazlar vardır. Masaüstü cihazların yanı sıra android ve iOS işletim sistemlerinde de sorunsuz bir şekilde çalışan EBYS uygulamasının çalışması için bazı yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır. İşlemlerin pratik ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi için uygulamanın indirilmesi gerekmektedir. Ücretsiz indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra uygulamayı cihazlarınızda yükleyebilirsiniz.

EBYS Şifremi Unuttum

Kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle erişim sağlanan platformlar arasında yer alan EBYS ile birçok işlem gerçekleştirmek mümkündür. EBYS şifresini unutan kişilerin yapması gereken bazı işlemler vardır. Hesaplarına erişim sağlayamayan kişiler için EBYS şifremi unuttum sistemi bulunmaktadır. Giriş sekmesinde yer alan şifremi unuttum sekmesine tıkladıktan sonra ilgili talimatları takip ederek şifrenizi yenileyebilirsiniz. Telefon numarası, TC kimlik numarası ve ek güvenlik bilgileriyle birlikte şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
microsoft teams indir

Microsoft Teams

Microsoft Teams sayesinde iş toplantıları düzenleyebilir veya öğrencilerinize eğitimler verebilirsiniz.

    103.1 MB| Ücretsiz| Windows
utorrent indir

uTorrent

Torrent sitelerinde mevcut olan dosyaları bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan ve en çok kullanılan indirme programı uTorrent'tir.

    Ücretsiz| Windows / Android
youtube go

Youtube GO

Milyarlarca kullanıcısı olan ve Google bünyesinde hizmet veren YouTube, internet kullanmadan video izlemenize olanak sağlayan YouTube Go hizmetini duyurdu.

    12.80MB| Ücretsiz| Android