Discord İndir Discord İndir

Discord oyun, forum ya da çeşitli platformda ki insanların grup halinde sesli ya da yazılı konuşmalarına olanak tanıyan bir sohbet programıdır.

Boyut: Değişir.Lisans : Ücretsiz
Versiyon: 0.0.305Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: Hammer & Chisel, Inc.Kategori: Sohbet
Ekleyen: KadirTarih: 23 Mart 2021

Discord, ister web tarayıcısı ile ister uygulama aracılığıyla kullanılabilen bir ekip sohbet yazılımı olup ücretsiz oluşu ve bir çok özelliği ile adeta göz kamaştırıyor.

Discord İndir – Sesli ve Yazılı Sohbet Programı

Bilgisayarınızın performansını düşürmeyen ve bu sırada diğer işlemlerinizi rahatlıklanıza yapmanıza imkan tanıyan discord aynı zamanda çevrim dışı olduğunuz süre zarfı içinde sunucuda sohbet eden diğer arkadaşların yazdıklarını görmenizi de sağlıyor.

Program içerisinde kendinize özel kanal (sohbet odası) oluşturabilir, dilediğiniz kullanıcıları davet edebilir ve yetkilendirebilirsiniz.

Son Güncelleme: 23.03.2021

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır? indir

Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram’da sevdiğiniz ünlülerin ya da arkadaşlarınızın Instagram hikayelerini indirmek isterseniz bunu programsız olarak yapmanız mümkündür.

  Shutdown PC indir

  Shutdown PC

  Eğer bilgisayarınızda herhangi bir indirme işlemi yapıyor ve o sırada yatmanız ya da bir yere gitmeniz gerekiyorsa bilgisayarınızı shutdown programını kullanarak otomatik bir şekilde kapattırabilirsiniz.

   5.52MB| Ücretsiz| Windows
  Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek

  Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek

  Dünyaca ünlü oyun konsollarından biri olan Japonya merkezli Sony Play Station 3 modelini çıkarmadan önce 2006 yılında yaptığı tanıtımlarda bu cihazlara linux işletim sisteminin kurulacağını ve böylece bilgisayar olarak kullanabileceğini duyurmuştu.

   Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?