igdm-indir IGDM İndir

IGDM, instagram üzerinde gerçekleştirdiğiniz mesajlaşma işlemini bilgisayarınız üzerinden yapabilmenize olanak tanıyan ücretsiz bir yazılımdır.

Boyut: 71.70MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: IG:dm
Kategori: Mesajlaşma
Ekleyen: Kadir
Tarih: 23 Ocak 2021

Günümüzün en popüler sosyal medya mecraları arasında yer alan Instagram, birçok kişi tarafından tercih edilebiliyor. Hem bilgisayarlardan hem de farklı özelliklere sahip mobil cihazlardan Instagram platformuna giriş yapmak mümkündür. IGDM indir ile birlikte bilgisayarlar üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde giriş yapılabilir. Geniş kullanıcı kitlesine hitap eden sosyal paylaşım platformuyla ilgili önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Mobil cihazlarda kullanılan Instagram uygulamasıyla birlikte popüler olan sosyal medya platformuna web tarayıcılarında da giriş yapılabiliyor.

Bilgisayarlarından Instagram platformuna daha rahat ve pratik bir şekilde erişim sağlamak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan IGDM uygulaması kolay bir şekilde yüklenebilir. Sizin için paylaşılan bağlantılar üzerinden ücretsiz bir şekilde indirme yapabilirsiniz. IGDM indirip yükledikten sonra platformdaki farklı işlemleri bilgisayarlar üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bilgisayarlara kolay bir şekilde indirilebilen uygulama ile birlikte farklı özel mesajlarınızı görüntüleyip cevap verebilirsiniz.

IGDM İndirme

Tüm kullanıcıların basit ve güvenli bir şekilde yapabileceği IGDM indirme işlemiyle birlikte Instagram platformuna bilgisayarlardan giriş yapılabilir. Hesaplara gelen özel mesajların görüntülenmesine olanak sağlayan uygulamayla birlikte önemli avantajlar elde edilir. Ücretsiz bir uygulama olduğu için her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilen IGDM uygulamasının yüklenmesi için yapılabilecek bazı işlemler vardır. Uygulamayı indirdikten sonra farklı işletim sistemindeki bilgisayarlara yükleme yapabilirsiniz.

Popüler sosyal paylaşım platformu Instagrama bilgisayarlar üzerinden erişim sağlama sorunlarının çözümü için geliştirilen IGDM uygulamasının çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Mesajlaşma özelliğinin bilgisayarlar üzerinden kullanılması için tercih edilebilecek IGDM uygulamasını şu şekilde yükleyebilirsiniz;

• Bağlantı adresleri üzerinden uygulamayı indirmelisiniz.
• İşletim sisteminize uygun dosyayı seçtikten sonra yükleme yapabilirsiniz.
• Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Instagram mesajlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilen işlemlerle birlikte Instagram özel mesajlarına ulaşmak mümkün olabilir. Web tarayıcıları üzerinden hikaye ve gönderi görüntüleme işlemleri yapılırken mesaj görüntülenmemenin yapılmamasıyla birlikte bu uygulamaya ihtiyaç duyulmuştur. Oldukça kullanışlı ve pratik bir uygulama olan IGDM birçok kullanıcı tarafından tercih edilebilir.

Instagram Direct İndir

Kullanıcılar için oldukça avantajlı olan Instagram Direct uygulaması ile birlikte çeşitli işlemler yapılabilir. Özel mesajlara hızlı ve doğrudan ulaşmak için kullanılabilecek uygulamanın indirme adresleri paylaşılmıştır. Uygulama dosyasını bilgisayarınıza veya mobil cihazlarınıza indirdikten sonra güvenli bir şekilde yükleme yapabilirsiniz. Instagram Direct indir işlemi için farklı bağlantı adreslerini tercih edebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için tercih edilebilecek çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Ücretsiz seçenekler üzerinden indirme yaparak mesajlarınızı farklı cihazlar üzerinden doğrudan görüntüleyebilirsiniz.

İndirme ve kurulum işlemlerinin kolay bir şekilde yapılmasıyla kullanılabilecek Instagram Direct uygulamasıyla birlikte önemli yenilikler ortaya çıkmıştır. Bilgisayar kullanıcıları için önemli bir uygulama olan Instagram Direct sayesinde hesaplara gelen özel mesajlar rahat bir şekilde cevaplandırılabilir. Son dönemlerde çok sayıda Instagram kullanıcısı tarafından tercih edilen uygulama ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Instagram Direct İndir Bilgisayara

Bilgisayarlarında Instagram mesajlarını okumak isteyen kişiler için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. IGDM isimli uygulamanın geliştirilmesiyle birlikte tüm kullanıcılar, bilgisayarları üzerinden mesaj okuma avantajından yararlanabilir. Ücretsiz bir şekilde yüklenebilen programa ulaşmak için farklı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra mesajları doğrudan görüntüleyebilirsiniz. Eski dönemlerde bilgisayarlar üzerinden yararlanılamayan mesajlaşma özelliği için kullanışlı uygulama tercih edilebilir.

Instagram hesaplarındaki mesaj kutularına masaüstü veya dizüstü bilgisayarlardan erişmek için Instagram Direct programı indirilebilir. Instagram Direct indir bilgisayara hakkında araştırma yapan kullanıcılar için çeşitli alternatifler vardır. Tüm takipçilerle güvenli ve hızlı bir şekilde mesajlaşmak için IDGM programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra hesap bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
twitch indir
Twitch

Türkiye’nin ve dünyanın en popüler yayıncılık platformlarından biri olan Twitch, her geçen gün yaygınlaşmaya devam ediyor. Popüler yayın platformundaki farklı yayınları izlemek isteyen kişiler için farklı alternatifler bulunmaktadır.

  83.9MB| Ücretsiz| Windows/iOS/Android
microsoft access indir
Microsoft Access 2016 Preview

Microsoft Access, Microsoft tarafından geliştirilen bir veritabanı programı olup sunulan deneme sürümü 180 gün ile sınırlıdır.

  7.1MB| Deneme| Windows
WiFi Password Decryptor
WiFi Password Decryptor

WiFi Password Decryptor, kaybettiğiniz veya unuttuğunuz Wi-Fi şifresini kurtarmanıza olanak tanıyan küçük ve ücretsiz bir yazılımdır.

  0.30MB| Ücretsiz| Windows
Notepad3 indir
Notepad3

Notepad3 programını kullanarak windows işletim sistemine sahip bilgisayar veya diğer cihazlarda kod yazabilirsiniz.

  2MB| Ücretsiz| Windows
adblock indir
AdBlock

AdBlock, ziyaret ettiğiniz web sayfalarında yer alan tüm reklamları engelleyerek daha iyi web deneyimi yaşamanıza olanak tanıyan ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir.

  4.08MB| Ücretsiz| Windows
google play store apk indir
Google Play Store (APK)

Google play store, Android cihazlarda uygulama, oyun, e-kitap ve müzik gibi multimedya içerikleri yükleyebilmek için bulunması gereken bir uygulamadır.

  20.6MB| Ücretsiz| Android
PhotoScape indir
PhotoScape

PhotoScape, fotoğraflarınızın düzenleme işlemlerini ücretsiz olarak yapmanıza olanak tanıyan gelişmiş bir resim editörüdür.

  20.4MB| Ücretsiz| Windows
Photo Watermark indir
Photo Watermark

Fotoğraf düzenleme uygulaması olan Photo Watermark, çeşitli özellikleriyle fotoğraflar ile uğraş gösterenlerin ilgisini çekmektedir.

  1.21MB| Ücretsiz| Windows
ücretsiz rehber programı
Keskin Yazılım – Ücretsiz Rehber Uygulaması

Ücretsiz rehber uygulaması, keskin yazılım tarafından geliştirilerek ücretsiz olarak dağıtıma sunulmuştur.

  9.9MB| Ücretsiz| Windows
Avidemux indir
Avidemux

Ücretsiz olarak sunulan bir video düzenleme aracı olan Avidemux, ihtiyacınız olan her şeyi size verir.

  21.9MB| Ücretsiz| Windows