wechat indir WeChat İndir

WeChat, metin mesajları, sesli ve görüntülü aramalar, paylaşılan resimler ve videolar, hikayeler, oyunlar, ödeme işlemleri, ve diğer bir dizi iletişim ve eğlence özelliği sunar.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows / iOS / Android
Yayımcı: WeChat International Pte. Ltd.
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 12 Kasım 2023

WeChat, Çin merkezli popüler bir anlık mesajlaşma ve sosyal medya uygulamasıdır. WeChat, metin mesajları, sesli ve görüntülü aramalar, paylaşılan resimler ve videolar, hikayeler, oyunlar, ödeme işlemleri, ve diğer bir dizi iletişim ve eğlence özelliği sunar. 2011 yılında Tencent Holdings tarafından piyasaya sürülen WeChat, Çin dışında da birçok ülkede kullanıcılar tarafından benimsenmiştir.

WeChat’ın en önemli özelliği, çok yönlü olmasıdır. Kullanıcılar WeChat ile sadece mesajlaşmakla kalmaz, aynı zamanda sosyal medya içeriklerini paylaşabilir, arkadaşlarını ekleyebilir, oyunlar oynayabilir, mobil ödeme işlemleri gerçekleştirebilir ve daha fazlasını yapabilirler.

WeChat ayrıca, markalar, işletmeler ve ünlüler için resmi hesaplar ve mini uygulamalar sunar. Bu, şirketlerin müşterileriyle etkileşimde bulunmasını, ürün ve hizmetlerini tanıtmasını ve satış yapmasını sağlar. WeChat aynı zamanda kişilerin ve işletmelerin müşterilerine çeşitli hizmetler sunmalarına olanak tanır.

Mobil ödeme özelliği, WeChat Pay olarak bilinir ve kullanıcılar faturaları ödeme, çevrimiçi alışveriş yapma ve hatta fiziksel mağazalarda ödeme yapma yeteneğine sahiptir. WeChat Pay, Çin’de oldukça yaygın ve kullanıcıların günlük yaşamlarında sıkça kullandığı bir ödeme yöntemidir.

WeChat, iOS ve Android platformlarında mobil uygulama olarak bulunur ve Çin dışında da kullanıcılar arasında popülerdir. WeChat, Çin’de Weixin olarak da bilinir ve hem kişisel hem de iş kullanıcıları için birçok faydalı özellik sunar.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
personel takip programı indir
Personel Devam Kayıt Sistemi

Parsanda yazılım tarafından geliştirilen personel takip programı, işletmenizde istihdam sağladığınız çalışanların günlük bir şekilde işletmeye giriş ve çıkışlarını takip etmenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

  6.2MB| Deneme Sürümü| Windows
Playstation Cafe Yönetim Programı

Playstation cafe yönetim programı, adından da belli olacağı gibi play station kafe yönetim programıdır. Kafe yönetimini kolaylaştıran yazılım PS kafe sahipleri için oldukça iyi bir çözüm sunmaktadır.

  71.5MB| Demo| Windows
Windows 7 USB/DVD Download Tool indir
Windows 7 USB/DVD Download Tool

Windows 7 işletim sisteminin ISO dosyası olarak bir kopyasını almanızı sağlayan Windows 7 USB/DVD Download Tool indirme aracı, bunu DVD veya USB flash sürücüsünde saklamanıza yardımcı olur.

  2.6MB| Ücretsiz| Windows
WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?
WhatsApp Web Nasıl Kullanılır?

WhatsApp'ı bilgisayarınızda herhangi bir tarayıcıda açarak nasıl kullanacağınızı detaylı bir şekilde ele aldık. WhatsApp Web kullanımı detaylarıyla yazımızda.

utorrent indir
uTorrent

Torrent sitelerinde mevcut olan dosyaları bilgisayarınıza indirmenize olanak tanıyan ve en çok kullanılan indirme programı uTorrent'tir.

  Ücretsiz| Windows / Android
Almanya'da Çocukların Akıllı Saat Kullanması Yasaklanıyor
Almanya’da Çocukların Akıllı Saat Kullanması Yasaklanıyor

Bazı markaların akıllı saatlerinde güvenlikten dolayı zafiyet bulunduğu için çocuklar için bu saatlerin kullanımına yasak getirildi.

word indir
Word

Word, günümüzde birçok alanda yoğun olarak kullanılan bilgisayar yazılımlarından biri olup, her dönem geliştirilmeye devam ediyor.

  4.9MB| Deneme| Windows
imvu indir
IMVU

IMVU, grafiksel bir anlık mesajlaşma istemcisi ve geniş bir sosyal oyun platformudur.

  Ücretsiz| iOS / Android
smplayer indir
SMPlayer

SMPlayer, çeşitli medya formatlarını destekleyen açık kaynaklı bir video oynatıcıdır. YouTube entegrasyonu, altyazı desteği ve özelleştirilebilir arayüzü ile öne çıkar.

  4.9MB| Ücretsiz| Windows
Uyap Döküman Editör indir
Uyap Döküman Editör

Uyap Döküman Editör, UYAP'tan indirdiğiniz UDF formatında ki dosyaları windows ve android cihazlarınızda görüntülemenizi sağlar.

  8.20MB| Ücretsiz| Windows