roblox indir Roblox İndir

Roblox, arkadaşlarınızla deneyimleri paylaşabileceğiniz ve hayal edebileceğiniz her şey olabileceğiniz ultimate sanal evrendir.

Boyut: Lisans : Ücretsiz
Platform: Win / iOS / Android
Yayımcı: Roblox Corporation
Kategori: Oyun
Ekleyen: Kadir
Tarih: 14 Kasım 2023

Roblox, arkadaşlarınızla deneyimleri paylaşabileceğiniz ve hayal edebileceğiniz her şey olabileceğiniz ultimate sanal evrendir. Milyonlarca insanın katıldığı ve küresel bir topluluk tarafından oluşturulan sonsuz çeşitlilikteki etkileşimli deneyimleri keşfedin!

Zaten bir hesabınız mı var? Mevcut Roblox hesabınızla oturum açın ve Roblox’un sonsuz metaverse’ını keşfedin.

MİLYONLARCA DENEYİM

Epik bir macera mı istiyorsunuz? Dünya genelinde rakiplere karşı mı yarışmak istiyorsunuz? Yoksa sadece çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla takılmak ve sohbet etmek mi istiyorsunuz? Topluluk tarafından oluşturulan deneyimlerin büyüyen kütüphanesi, her gün sizin için her zaman yeni ve heyecan verici bir şey bulunabileceği anlamına gelir.

HER ZAMAN VE HER YERDE BİRLİKTE KEŞFEDİN

Eğlenceyi yanınıza alın. Roblox, tam çaplı platform desteği sunar, bu da arkadaşlarınıza ve milyonlarca diğer kişiye onların bilgisayarları, mobil cihazları, Xbox One veya VR başlıkları üzerinden katılabilmeniz demektir.

HAYAL EDEBİLECEĞİNİZ HER ŞEY OLUN

Yaratıcı olun ve benzersiz tarzınızı sergileyin! Avatarınızı şapka, gömlek, yüz, donanım ve dahasıyla özelleştirin. Genişleyen bir ürün kataloğu ile yaratabileceğiniz görünümlerin sınırı yoktur.

ARKADAŞLARINIZLA SOHBET EDİN

Dünya genelindeki arkadaşlarınızla sohbet özellikleri, özel mesajlar ve gruplar kullanarak takılın!

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
securecrt indir
SecureCRT

SecureCRT, Vandyke yazılım tarafından geliştirilip sunulan bir SSH ve Telnet istemcisi olan bir terminal emülatörüdür.

  26.8MB| Deneme| Windows
Razer Cortex: Game Booster
Razer Cortex: Game Booster

Game Booster programını bilgisayarınıza kurarak oynadığınız oyunların daha iyi bir performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz.

  4.5MB| Ücretsiz| Windows
google meet
Google Meet

Google Meet uygulaması ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz kişi yada kişilerle bağlantı kurarak toplantı yapabilir, eğitim verebilirsiniz.

  Değişir| Ücretsiz| Win / iOS / Android
atom indir
Atom

Atom, Windows, macOS ve Linux işletim sistemlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz, açık kaynak kodlu bir metin editörüdür.

  176.2MB| Ücretsiz| Windows
Zenmate indir
Zenmate

Zenmate programını indirip kurarak internete proxy üzerinden giriş sağlayabilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

  Değişir| Ücretsiz| Windows / Android
Unlocker indir
Unlocker

Bilgisayarınızda bulunup silmeye çalıştığınız ancak silinmediği gibi sizi de çileden çıkartan dosya veya klasörlerin tümünü unlocker ile imha edebilirsiniz!

  111KB| Ücretsiz| Windows
Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek
Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek

Dünyaca ünlü oyun konsollarından biri olan Japonya merkezli Sony Play Station 3 modelini çıkarmadan önce 2006 yılında yaptığı tanıtımlarda bu cihazlara linux işletim sisteminin kurulacağını ve böylece bilgisayar olarak kullanabileceğini duyurmuştu.

Instagram Hikayelerinde Ekran Görüntüsü Bildirimi Nasıl Engellenir?
Instagram Hikayelerinde Ekran Görüntüsü Bildirimi Nasıl Engellenir?

Bildiğiniz gibi instagram günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından biri. Milyonlarca kişinin kullandığı bu uygulama her geçen gün yeni özellik ve gelişmeler ile karşımıza geliyor.

VLC Media Player indir
VLC Media Player

VLC Media Player popüler olan video ve ses formatlarını oynatmanıza olanak tanıyan bir media oynatıcıdır. MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg gibi bir çok video formatının yanı sıra dvd, cd, vcd gibi ortam dosyalarını da kolaylıkla oynatabilmektedir.

  28 MB| Ücretsiz| Windows / Android
mlwarebytes indir
Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarınızda solucan, truva atı, rootkit, hile ve benzeri casus yazılım gibi tüm kötü amaçlı yazılımları tespit ederek yok eden bir yazılımdır.

  2MB| Deneme Sürümü| Windows