8 ball pool indir 8 Ball Pool İndir

8 Ball Pool, hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda arkadaşlarınızla online olarak oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur.

Boyut: Cihaza Göre DeğişirLisans : Uyg. İçi Satın Alma
Platform: iOS, Android
Yayımcı: Miniclip.com
Kategori:Oyun
Ekleyen: Kadir
Tarih: 9 Aralık 2021

8 Ball Pool, hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda arkadaşlarınızla online olarak oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur.

Arkadaşlarınızla yada oyun içerisinde bulunan hiç tanımadığınız insanlarla online olarak bilardo oynayabilirsiniz.

İster birebir mücadele edebilir, isterseniz 8’li turnuvalarda diğer rakiplerle kapışabilirsiniz.

Alıştırma arenasında oyunu daha iyi kavrayabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Birebir maçlarda dünyanın her yerinden katılan bilardocularla mücadele edebilir ve turnuvalara katılarak kupa yada kendinize özel istekalar kazanabilirsiniz.

8 Ball Pool İndir – Online Mobil Bilardo Oyunu

Bilardo oynayacağınız masayı ve istekayı kişiselleştirebilirsiniz. Birebir oynadığınız maçlarda ortaya konan çipi hangi taraf kazanırsa tüm çiplere sahip olmaktadır. Ne kadar çipiniz olursa o kadar yüksek çiplerle oynan maçlara katılım sağlayabilirsiniz veya uygulama içinde yer alan mağazadan çeşitli öğeleri satın alabilirsiniz.

Miniclip veya facebook hesabınızla oyuna giriş yaparak oyunu oynayan arkadaşlarını görebilir ve onlarla bilardo maçları gerçekleştirebilirsiniz.

Bilardo oyunu içerisinde ki seviye sistemi sayesinde sürekli yeni mücadeleler bulabilir ve sıralamanı yükseltmek için yeni maçlara dahil olabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
supper zill indir

Supper Zil

Okul, dershane ve benzer tüm eğitim kurumlarında sıklıkla kullanılan ve ücretsiz olan Supper Zill okul zil programı kurulumu oldukça kolay ve basit tasarımı olan bir yazılımdır.

    22,5MB| Ücretsiz| Windows
e-devlet indir

E-Devlet Kapısı

E-Devlet Kapısı sayesinde bir çok kurum ya da resmi daire işlemlerini takip edebilir, başvurular yapabilir veya sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android/iOS
bilgisayar kapatma zamanlayıcısı indir

Bilgisayarı Kapatma Zamanlayıcısı

Bilgisayarı kapatma zamanlayıcısı, Ekrem Gülcüoğlu tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz olarak dağıtılan bir bilgisayar kapatma programıdır.

    604 KB| Ücretsiz| Windows