Steam indir Steam İndir

Birçok oyunu oynama fırsatı veren ve oyuncular arasındaki iletişimi güçlendiren resmi dijital dağıtım platformudur.

Boyut: 1.5MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Valve Corp.
Kategori: Oyun
Ekleyen: Kadir
Tarih: 12 Kasım 2019

Steam, üst kalite oyunlardan bireysel yapımcıların oyunlarına kadar çeşitlilik oldukça geniş. Her daim aktif ve etkin bir platform olmasının yanı sıra tüm oyunlarda sürekli güncelleme sağlamaktadır.

Ayrıca ücretli oyunların birçoğunda zaman zaman verilen indirimler ile modernliği ve yenilikçiliği sunmaktadır. 100 milyondan fazla insan ile ister düşman ister dost olabilirsiniz.

Yeni nesil donanımlar ile uyumlu bir şekilde çalışabilen Steam, VR teknolojisine de göz kırpıyor. Sadece bir oyuncu olmanıza gerek yok aynı zamanda oyun yapımcılarına da Steam’da yer var.

Steam Özellikleri

Sohbet Özelliği: Arkadaş listesi yapabileceğiniz sohbet özelliği ile oyun oynamayı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Oyun arkadaşlarınızı tek bir yerde toplayarak, etkin maceralara beraber katılabilirsiniz.

Steam indir ile arkadaşlarınızı oyunlara göre gruplandırarak, büyük bir karmaşayı önleyebilirsiniz. Geliştirilmiş sohbet özelliği sayesinde arkadaşlarınızın oyunun hangi bölümünde olduğunu net bir şekilde görebileceksiniz. Bu sayede aktif maçın sonlanmasından sonra beraber yeni bir maça girebilirsiniz.

Aynı oyunu ortak bir grup ile oynamak için grup sohbetlerini aktif ederek, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Düşünceleri aktarmak için kolaylaştırılan Steam sohbet, multimedya ögeleriyle daha da zenginleştirilmiştir.

İster GIF ister video ister tweetlerinizi kopyala yapıştır yapabilirsiniz. Sohbet gruplarının kalıcı olması sayesinde tekrar tekrar yeni grup oluşturmak zorunda kalmayacaksınız. Herhangi bir oyunda aktifken iletişimi güçlendirmek için sesli sohbeti kullanabilir ve özel bağlantılarla arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Steam Yayını: Oynadığınız oyunların yayın haline çevrilmesini sağlayan Steam ile en zor bölümleri geçmek için insanlara rehber olabilirsiniz. Ya da en güzel rekorların sahnelendiği bir şovu insanlara gösterebilirsiniz. Arkadaşlar bölümünde yer alan oyunu izle seçeneğiyle aktif maçları seyredebilirsiniz. Eğer oyuncu gizlilik ayarlarında “oyunumu herkes izlesin” seçeneğini seçerse, otomatik yayın her zaman açık demektir. Bunu daha sonra kapabilirsiniz.

Steam Atölyesi: Her bir oyun için insanlara katkı sunmak Steam ile oldukça kolay. Atölye’de oyunlarınız için özel makaleler ve modlar oluşturabilir veya bir başkasınınkini inceleyebilirsiniz.

En Yeni Oyunları İlk Siz Görün: Steam indirme ile yeni çıkacak oyunlardan haberdar olarak erken erişim sağlayabilirsiniz. Böylelikle hazırlayacağınız makaleler ve içerikler için ön bilgileri toplayarak, sürece dâhil olabilirsiniz. Çok dilli arayüzü sayesinde Steam, 28 dil desteğiyle tüm dünyada kullanılan bir platform olma yolunda ilerlemektedir.

Aynı zamanda her ülkenin para birimi ile istediğiniz her oyunu satın alarak, keyifli anlara adım atabilirsiniz. Yılın belli zamanlarında ve özel günlerde satın alabileceğiniz indirimli oyunları takip ederek, tasarruf sağlayabilirsiniz. Bulut desteği ile hem Windows hem de Mac bilgisayarınızla aynı oyunu kaldığınız yerden devam ettirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
xpadder indir
Xpadder

Xpadder, bilgisayarda klavye ve fare işlevlerini oyun kumandasına eşleyen bir yazılımdır. Eski oyunlarda gamepad deneyimini üst seviyeye taşıyın!

  Ücretsiz| Windows
wise care 365 indir
Wise Care 365

Wise Care 365, bilgisayarınızın performansını artırmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır. Bilgisayarınızı temizler, korur ve kötü niyetli uygulamaların izniniz olmadan işlem yapmasına engel olur.

  16.80MB| Ücretsiz| Windows
pdf merge indir
PDFMerge

PDFMerge, birden fazla PDF dosyasını birleştirmenize imkan veren ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir PDF birleştirme programıdır.

  0.77MB| Ücretsiz| Windows
youtube go
Youtube GO

Milyarlarca kullanıcısı olan ve Google bünyesinde hizmet veren YouTube, internet kullanmadan video izlemenize olanak sağlayan YouTube Go hizmetini duyurdu.

  12.80MB| Ücretsiz| Android
Speedify
Speedify

Şifreli VPN’ler arasında bulunan Speedify, kişisel bilgilerinizi koruma altına alarak istediğiniz blokeli sitelere veya uygulamalara ulaşmanızı sağlar.

  61.90MB| Deneme Sürümü| Windows / iOS / Android
andy indir
Andy

Andy, masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızda mobil oyunları oynayabilmeniz için mobil cihazınızla bilgisayarınızı birbirine bağlamanızı sağlayan bir uygulamadır.

  855MB| Ücretsiz| Windows
EverNote
EverNote

EverNote, nerede olursanız olun istediğiniz cihazdan not tutabilmeniz ya da tuttuğunuz notlarınıza hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz bir araçtır.

  124.7MB| Ücretsiz| Windows
okul zil programı
YılSoft Okul Zil Programı

Okul, dershane, kurs, fabrika veya benzeri iş yerlerinde teneffüs, mola, yemek paydosu ya da ders veya mesai bitimi gibi zamanlarda zil ile uyarı verebileceğiniz bir programdır.

  11.8MB| Ücretsiz| Windows
adblock indir
AdBlock

AdBlock, ziyaret ettiğiniz web sayfalarında yer alan tüm reklamları engelleyerek daha iyi web deneyimi yaşamanıza olanak tanıyan ücretsiz bir tarayıcı eklentisidir.

  4.08MB| Ücretsiz| Windows
product key finder indir
Product Key Finder

Product key finder, bilgisayarınızda lisanslı bir şekilde yüklemiş olduğunuz ancak ürün anahtarını unuttuğunuz programların lisansını görüntülemenize olanak tanımaktadır.

  63KB| Ücretsiz / Riskli| Windows