Steam indir Steam İndir

Birçok oyunu oynama fırsatı veren ve oyuncular arasındaki iletişimi güçlendiren resmi dijital dağıtım platformudur.

Boyut: 1.5MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Valve Corp.
Kategori:Oyun
Ekleyen: Kadir
Tarih: 12 Kasım 2019

Steam, üst kalite oyunlardan bireysel yapımcıların oyunlarına kadar çeşitlilik oldukça geniş. Her daim aktif ve etkin bir platform olmasının yanı sıra tüm oyunlarda sürekli güncelleme sağlamaktadır.

Ayrıca ücretli oyunların birçoğunda zaman zaman verilen indirimler ile modernliği ve yenilikçiliği sunmaktadır. 100 milyondan fazla insan ile ister düşman ister dost olabilirsiniz.

Yeni nesil donanımlar ile uyumlu bir şekilde çalışabilen Steam, VR teknolojisine de göz kırpıyor. Sadece bir oyuncu olmanıza gerek yok aynı zamanda oyun yapımcılarına da Steam’da yer var.

Steam Özellikleri

Sohbet Özelliği: Arkadaş listesi yapabileceğiniz sohbet özelliği ile oyun oynamayı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Oyun arkadaşlarınızı tek bir yerde toplayarak, etkin maceralara beraber katılabilirsiniz.

Steam indir ile arkadaşlarınızı oyunlara göre gruplandırarak, büyük bir karmaşayı önleyebilirsiniz. Geliştirilmiş sohbet özelliği sayesinde arkadaşlarınızın oyunun hangi bölümünde olduğunu net bir şekilde görebileceksiniz. Bu sayede aktif maçın sonlanmasından sonra beraber yeni bir maça girebilirsiniz.

Aynı oyunu ortak bir grup ile oynamak için grup sohbetlerini aktif ederek, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Düşünceleri aktarmak için kolaylaştırılan Steam sohbet, multimedya ögeleriyle daha da zenginleştirilmiştir.

İster GIF ister video ister tweetlerinizi kopyala yapıştır yapabilirsiniz. Sohbet gruplarının kalıcı olması sayesinde tekrar tekrar yeni grup oluşturmak zorunda kalmayacaksınız. Herhangi bir oyunda aktifken iletişimi güçlendirmek için sesli sohbeti kullanabilir ve özel bağlantılarla arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Steam Yayını: Oynadığınız oyunların yayın haline çevrilmesini sağlayan Steam ile en zor bölümleri geçmek için insanlara rehber olabilirsiniz. Ya da en güzel rekorların sahnelendiği bir şovu insanlara gösterebilirsiniz. Arkadaşlar bölümünde yer alan oyunu izle seçeneğiyle aktif maçları seyredebilirsiniz. Eğer oyuncu gizlilik ayarlarında “oyunumu herkes izlesin” seçeneğini seçerse, otomatik yayın her zaman açık demektir. Bunu daha sonra kapabilirsiniz.

Steam Atölyesi: Her bir oyun için insanlara katkı sunmak Steam ile oldukça kolay. Atölye’de oyunlarınız için özel makaleler ve modlar oluşturabilir veya bir başkasınınkini inceleyebilirsiniz.

En Yeni Oyunları İlk Siz Görün: Steam indirme ile yeni çıkacak oyunlardan haberdar olarak erken erişim sağlayabilirsiniz. Böylelikle hazırlayacağınız makaleler ve içerikler için ön bilgileri toplayarak, sürece dâhil olabilirsiniz. Çok dilli arayüzü sayesinde Steam, 28 dil desteğiyle tüm dünyada kullanılan bir platform olma yolunda ilerlemektedir.

Aynı zamanda her ülkenin para birimi ile istediğiniz her oyunu satın alarak, keyifli anlara adım atabilirsiniz. Yılın belli zamanlarında ve özel günlerde satın alabileceğiniz indirimli oyunları takip ederek, tasarruf sağlayabilirsiniz. Bulut desteği ile hem Windows hem de Mac bilgisayarınızla aynı oyunu kaldığınız yerden devam ettirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
sandboxie indir

Sandboxie

Sandboxie, bilgisayarınızda şüpheli işlemler yaptığını düşündüğünüz programları izole edilen alanda çalıştırarak, art niyetli yazılımların herhangi bir düzenleme yapmasına engel olmaktadır.

    5.9MB| Ücretsiz| Windows
BS Player indir

BS Player

Basit bir video ve ses oynatma programı olan BSPlayer, özelleştirilebilir birçok özelliği bulunmaktadır. 70 milyondan fazla kişinin kullandığı ve 90 dile çevrilen program, ücretsiz olmasıyla ilgi çekmektedir.

    10.5MB| Ücretsiz| Windows / Android
WhatsApp Sesli Mesaj Özelliğini Güncelliyor

WhatsApp Sesli Mesaj Özelliğini Güncelliyor

Hayatımıza birden bire girip milyarca insan tarafından kullanılmaya başlayan WhatsApp akıllı cihazlarımızın olmazsa olmaz uygulaması haline geldi ve SMS muhabbetini neredeyse silip attı diyebiliriz..