minecraft indir MineCraft İndir

MineCraft, 2009 yılında Markus Aleksej Persson tarafından geliştirilerek 2011 yılında Mojang Studios tarafından yayınlanmış bir sandbox oyunudur.

Boyut: 2.5MBLisans : Demo
Versiyon: En GüncelDil : İngilizce
Platform: Windows, iOS, Android
Yayımcı: Mojang Synergies ABKategori:
Ekleyen: KadirTarih: 28 Kasım 2020

MineCraft, 2009 yılında Markus Aleksej Persson tarafından geliştirilerek 2011 yılında Mojang Studios tarafından yayınlanmış bir sandbox oyunudur. 2014 yılında microsoft tarafından satın alınmıştır. Hayatta kalma oyunu olarak bilinen minecraft içerisinde küplerle çeşitli yapılar elde edebilir. Elde edilen silah ve benzeri araçlarla kendinizi savunabilirsiniz.

Oyun içerisinde 5 adet oyun tipi bulunmaktadır.

Hayatta kalma (Survival)
Bu modta sahip olduğunuz çalışma masasında üreticilik yapabilir, elde edilen silahlarla kendinizi dışarıdan gelecek tehlikelere karşı savunabilirsiniz. Ulaşım ve keşif için mevcut olan hayvanları sahiplenerek kullanabilir ya da yürüyebilirsiniz. Ayrıca ticaret yapabilir ve zorlayıcı vadilerde savaşabilirsiniz.

Zorlayıcı (Hardcore)
Normal şartlarda ki hayatta kalma kuralları geçerlidir. Bu modta ölen kullanıcılar tekrar doğamaz, yalnızca dünyayı izleyebilir.

Yaratıcı (Creative)
Oyun içerisinde ki her malzemeyi kullanabilirsiniz. Ancak bariyer, komut bloku, boşluk bloku gibi bloklara yalnızca kod kullanarak sahip olabilirsiniz. Yaratıcı modundayken oyuncular uçabilir, her bloku kırabilir.

Macera (Adventure)
1.4.2-1.8 sürümleri arasında blokları doğru aletlerle kazabilirsiniz. Bu sürümlerin dışında ki eski ya da yeni sürümlerde hiç kazamazsınız. İnternet üzerinde çeşitli bir çok macera haritası temin edebilirsiniz.

Seyirci (Spectator)
1.8 güncellemesi ile gelen bir modtur. Oyuncular bu modtayken dünya ile herhangi bir etkileşimde bulunamaz. Meydana gelen olayları yalnızca uçarak izleyebilir.

Oyun windows, android, ios gibi işletim sistemlerinde ve Xbox360, PS4, PS3 gibi cihazlarda bulunmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Avidemux indir

Avidemux

Ücretsiz olarak sunulan bir video düzenleme aracı olan Avidemux, ihtiyacınız olan her şeyi size verir.

    21.9MB| Ücretsiz| Windows
BlueStacks indir

BlueStacks

Android oyunlarını ve uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırmayı elbette isterdiniz değil mi? O zaman şu an tam olarak doğru yerdesiniz. Çünkü BlueStacks sizin bu isteğinizi yerine getiren ve bunu tamamen ücretsiz yapan bir yazılımdır.

    Ücretsiz| Windows
notepad++ indir

Notepad++

Notepad++ bir çok yazılım ve web tasarım dilini destekleyen gelişmiş metin editörüdür.

    2.91MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?