origin indir Origin İndir

Origin, EA Games şirketi tarafından tasarlanmış bir oyun platformudur. Bu platformun steam gibi bir işleyişi vardır. Origin uygulaması ile EA oyunlarının tanıtım ve satın alma sayfasına ulaşabilirsin.

Boyut: 60.7MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Electronic Arts Inc
Kategori:Oyun Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 8 Kasım 2021

Origin, EA Games şirketi tarafından tasarlanmış bir oyun platformudur. Bu platformun steam gibi bir işleyişi vardır. Origin uygulaması ile EA oyunlarının tanıtım ve satın alma sayfasına ulaşabilirsin. Bu oyunların demolarını indirip deneyebilirsin. Ayrıca orijinal oyunları satın alarak indirebilirsin. Co-Op ve multiplayer türü oyunları da oynayabilirsin.

Origin Platformundaki Oyunlar

Bu uygulamada oyunları oynayabilmen için origin hesabının olması gerekir. Hesabını açtıktan sonra, siteden istediğin oyunu bularak, satın alabilirsin. Sana bir kod verilecektir. Bu kodu web sitesine girerek aktif etmelisin.

Origin indir işleminden sonra siteden;

 • Star wars serisi,
 • Battlefield serisi,
 • FİFA serisi,
 • Anthem,
 • The sims serisi,
 • Need for speed serisi,
 • A way out,
 • Apex legends gibi pek çok oyun ve ek paketlerini satın alabilirsin.

Oyunların çoğu bu platform dışında yoktur. Bu nedenle başka bir platformda bulunmadıkları için başka yerde oynayamazsın.

Origin İndir İşlemini Yapmak

Bu uygulamanın resmi sayfasından store2.origin.com linkine ulaşmalısın. Bu linkten origin indir butonuna tıklamalısın. Daha sonra kurulumu yapabilirsin. Kurulum gerçekleştikten sonra login ekranından hesabın yoksa ücretsiz hesap oluşturabilirsin. Böylece uygulamaya giriş yapabilirsin. Ayrıca kurulumdan sonra ayarlar ve advanced bölümü üzerinden kurulum dosyalarının indirileceğin klasörü seçmende yarar var.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra store bölümüne girmelisin. İstediğin oyunu add to basket seçeneği ile sepete ekleme yapabilirsin. Daha fazla bilgi seçeneğini tıklayarak oyun detaylarının ve fragmanlarının olduğu ekranı inceleyebilirsin. En son kredi kartı ile oyun satın alma işlemini gerçekleştirebilirsin.

Alternatif olarak bir kampanyadan ürün etkinleştirme kodu aldıysan aşağıdakileri yapmalısın:

 • Hesabına giriş yaptıktan sonra my game library seçeneğine tıklamalısın.
 • Daha sonra sağ üst köşede add a game &redeem product code sekmesini seçmelisin.
 • Açılan sekmede oyunfor.com adresinden almış olduğun kodu product code kısmına yazmalısın.
 • Daha sonra next seçeneğine basmalısın. Böylece oyun hesabında aktifleşecektir.

Electronic Arts şirketi dünyaca popüler olmuş pek çok oyunu bünyesinde bulundurmaktadır. Bu şirket her sene yeni oyunlar ekleyerek, oyunseverlerin beklentilerini yükseltmektedir. Herkes ileriki yıllarda hangi oyunların devam edeceğini veya hangi yeni oyunların çıkacağını merak etmektedir. Sende popüler oyunları ve yenilikleri takip edebilmek için origin indir işlemini yapabilirsin.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
et işareti

Et @ İşareti Nasıl Yapılır?

Bilgisayarda, telefonda ve tablette @ et işareti nasıl yapılır? Et (@) işaretini yapabilmek için klavyede hangi tuşlara basmak gerekiyor. Tüm cihazlarınızda @ işareti yapabilmek için kullanmanız gereken tuş kombinasyonlarını bu yazımızda detaylı şekilde ele alacağız.

  Uyap Döküman Editör indir

  Uyap Döküman Editör

  Uyap Döküman Editör, UYAP'tan indirdiğiniz UDF formatında ki dosyaları windows ve android cihazlarınızda görüntülemenizi sağlar.

   8.20MB| Ücretsiz| Windows
  BTK GetContact ve Benzer 25 Uygulamayı İnceliyor

  BTK GetContact ve Benzer 25 Uygulamayı İnceliyor

  Geçtiğimiz günlerde özellikle sosyal medya üzerinde oldukça yayılan ve bu sayede popülerleşen GetContact ile beraber 25 benzer uygulama Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından incelemeye alındı.