fortnite indir Fortnite İndir

Fortnite, Epic Game tarafından geliştirilmiş olup co-op hayatta kalma oyunudur. Günümüz zamanında geçen bir hikayesi olan Fortnite oyununda birden bire ortaya çıkan fırtınalar doğrultusunda nüfusun %98'i ortadan kaybolmuş ve insanların yerine zombiler ortaya çıkmıştır.

Boyut: 7.3GB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Epic Game
Kategori: Oyun
Ekleyen: Kadir
Tarih: 8 Ocak 2021

Son dönemlerde sürekli geliştirilen bilgisayar oyunları dünya genelinde binlerce oyun sever tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesi ve yeni grafik özelliklerinin eklenmesiyle birlikte ortaya çıkan oyunlardan biri de Fortnite ismi verilen hayatta kalma oyunudur. Fortnite indir için internet üzerinden araştırma yapan birçok kullanıcı bulunmaktadır. Epic Games oyunları arasında yer alan Fortnite, co-op özellikli hayatta kalma oyunları arasında yer almaktadır. Oyunun ilgi çekici hikayesi ve üst düzey grafik özellikleri kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Farklı özelliklerdeki bilgisayarlarda oynanabilen Fortnite, ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirilebilmektedir. 2018 yılında piyasaya sürülen ve o dönemlerden beri geliştirilen oyunu ücretsiz olarak oynamak isteyen kişiler için farklı alternatifler vardır. Takım savaşları ve güzel maceralar için oyunu cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Farklı oyuncularla iş birliği yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Fortnite Kaç GB?

Son dönemlerde bilgisayar oyuncuları tarafından tercih edilen popüler oyunlardan biri olan Fortnite, ücretsiz hayatta kalma oyunları arasında yer almaktadır. Oyunu bilgisayarına indirmek isteyen kişiler, Fortnite kaç GB konusunda araştırma yapmaktadır. Oyunu bilgisayarına indirip yüklemek isteyen kullanıcıların 20 GB miktarında depolama alanına ihtiyaç bulunmaktadır. Güncellemelerle birlikte 30 GB’a kadar depolama alanının bulunması faydalı olacaktır.

Oyun hem bilgisayarlardan hem de mobil cihazlardan oynanabilmektedir. 2021 yılında Fortnite oynamak isteyen kullanıcıların 30 GB’lik depolama alanına ihtiyacı bulunmaktadır. Mobil cihazlarda ise çok daha küçük bir depolama alanı yeterli olacaktır. Oyunu oynamak isteyen kişiler için farklı alternatifler vardır. İnternet üzerinden ücretsiz bir şekilde indirme yapıldıktan sonra oyunu rahat bir şekilde oynamak mümkündür.

Fortnite Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar oyuncuları için farklı oyunların oynanması için sistem gereksinimleri oldukça önemlidir. Günümüzde oyunlar yüksek performans ve grafik özellikleriyle geliştirdiği için güçlü bilgisayarlara ihtiyaç duyulmaktadır. Fortnite sistem gereksinimleri söz konusu olduğunda hem öneriler hem de minimum özellikler bulunmaktadır. Fortnite oyunu için minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir;

• 4 GB Ram belleği,
• Windows 7 veya üzeri 64 bit işletim sistemi,
• INTED HD 4000 uyumlu ekran kartı,
• En az Core i3 3.3 GHz işlemci,

Belirtilen sistem özelliklerine sahip olan bir bilgisayarda Fortnite oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak mümkündür. Oyunu daha yüksek performansla oynamak isteyen oyuncular için 8 GB Ram belleği ve i5 işlemci özellikleri önerilmektedir. Mac işletim sisteminde de çalışan oyun ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Fortnite Mobile İndir

Bilgisayarda oynanan ve popüler olan oyunlar arasında yer alan Fortnite mobil cihazlarda da oynanabiliyor. Oyunu istediği zaman istediği yerde oynamak isteyen kişiler için mobil versiyon bulunuyor. Fortnite mobile indir için tercih edilebilecek farklı alternatifler bulunmaktadır. İnternet üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilen oyun android işletim sistemi olan cihazlarda güvenli bir şekilde çalışmaktadır.

Oyunun APK versiyonunu indiren kişiler, çoklu oyuncu modu ile birlikte keyifli bir deneyim yaşayabilmektedir. Hem mobil veri hem de wifi bağlantısı ile çalışan oyunun kaliteli bir şekilde oynanması için yeni nesil akıllı telefonlara ihtiyaç duyulmaktadır. Fortnite mobil için 4 GB ram ve 8.0 veya üzeri Android işletim sistemi gerekmektedir. Görsel kalitesi üst düzey olan oyun için grafik özellikleri yüksek olan cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Fortnite Nasıl İndirilir?

Dünya genelinde binlerce bilgisayar oyuncusunun tercih ettiği Fortnite, hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir. Oyunu indirmek isteyen kişiler için farklı alternatifler bulunmaktadır. Fortnite nasıl indirilir? Oyunu bilgisayarlarına veya cep telefonlarına indirip yüklemek isteyen kişiler, oyunun resmi internet sitesini tercih edilebilir. Apk veya setup dosyalarını cihazlara indirerek ücretsiz bir şekilde yükleme yapmak mümkündür. Epic Games uygulaması üzerinden Fortnite oyunu oynanabilir.

Ekran Görüntüleri

fortnite indir

fortnet

fortnet oyunu

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
resource hacker indir
Resource Hacker

Resource Hacker, .exe, .dll, .cpl, .ocx, formatlarına ve benzer formatlara sahip dosyalar üzerinde düzenlemeler yapabilmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

  4MB| Ücretsiz| Windows
tor browser indir
Tor Browser

Tor Browser, Tor Project ekibi tarafından geliştirilen resmi bir tarayıcıdır.

  Ücretsiz| Android / Windows
spss indir
IBM SPSS Statistics

İhtiyaçlarınıza uygun bir istatistik programı arıyorsanız, IBM SPSS Statistics sizin için ideal bir çözüm olabilir.

  Deneme| Windows
odin3 indir
Odin3

Odin3 programı android işletim sistemine sahip olan cihazlarınızın android versiyonlarını ücretsiz olarak güncellemenize olanak tanımaktadır.

  4.3Mb| Ücretsiz| Windows
GetContact Rehberden Numara Silme, Kaldırma Nasıl Yapılır?
GetContact Rehberden Numara Silme, Kaldırma Nasıl Yapılır?

Son günlerde oldukça popüler olan ve sosyal medya üzerinde epey konusu dönen GetContact uygulamasından numaramı nasıl silerim diyorsanız detaylı bir şekilde anlatalım.

fake voice indir
Fake Voice

Bir ses değiştirme uygulaması olan Fake Voice, oldukça güzel zaman geçirmenizi sağlayacak bir yazılımdır.

  4.5MB| Ücretsiz| Windows
hp advance
HP Advance

HP Advance kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak amacıyla tasarlanan HP çıktı yönetimi yazılımının güçlü özelliklerini içerir.

  Ücretsiz| Android / iOS
Ajantila 2 indir
Ajantila 2

AjanTila 2 tüm bilgilerinizi kayıt ederek, saklayabileceğiniz ve kişisel kullanımınız için özel olarak geliştirilmiş bir yazılımdır.

  1,50Mb| Ücretsiz| Windows
IObit Uninstaller indir
IObit Uninstaller

Bilgisayarınızda bulunmasını istemediğiniz program ve klasörleri kaldırmanıza olanak tanıyan IObit ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuş ve Türkçe dil desteği olan bir yazılımdır.

  19.5MB| Ücretsiz| Windows
exaradyo
EXARadyo

EXARadyo, terkon yazılım tarafından 2007 yılında hazırlanmaya başlanıp, günümüze kadar geliştirilmesine devam edilen ücretsiz ve tam sürüm bir online radyo dinleme programıdır.

  2.7MB| Ücretsiz| Windows