fortnite indir Fortnite İndir

Fortnite, Epic Game tarafından geliştirilmiş olup co-op hayatta kalma oyunudur. Günümüz zamanında geçen bir hikayesi olan Fortnite oyununda birden bire ortaya çıkan fırtınalar doğrultusunda nüfusun %98'i ortadan kaybolmuş ve insanların yerine zombiler ortaya çıkmıştır.

Boyut: 7.3GBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Epic Game
Kategori:Oyun
Ekleyen: Kadir
Tarih: 8 Ocak 2021

Son dönemlerde sürekli geliştirilen bilgisayar oyunları dünya genelinde binlerce oyun sever tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Bilgisayar teknolojilerinin gelişmesi ve yeni grafik özelliklerinin eklenmesiyle birlikte ortaya çıkan oyunlardan biri de Fortnite ismi verilen hayatta kalma oyunudur. Fortnite indir için internet üzerinden araştırma yapan birçok kullanıcı bulunmaktadır. Epic Games oyunları arasında yer alan Fortnite, co-op özellikli hayatta kalma oyunları arasında yer almaktadır. Oyunun ilgi çekici hikayesi ve üst düzey grafik özellikleri kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Farklı özelliklerdeki bilgisayarlarda oynanabilen Fortnite, ücretsiz ve güvenli bir şekilde indirilebilmektedir. 2018 yılında piyasaya sürülen ve o dönemlerden beri geliştirilen oyunu ücretsiz olarak oynamak isteyen kişiler için farklı alternatifler vardır. Takım savaşları ve güzel maceralar için oyunu cihazınıza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Farklı oyuncularla iş birliği yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Fortnite Kaç GB?

Son dönemlerde bilgisayar oyuncuları tarafından tercih edilen popüler oyunlardan biri olan Fortnite, ücretsiz hayatta kalma oyunları arasında yer almaktadır. Oyunu bilgisayarına indirmek isteyen kişiler, Fortnite kaç GB konusunda araştırma yapmaktadır. Oyunu bilgisayarına indirip yüklemek isteyen kullanıcıların 20 GB miktarında depolama alanına ihtiyaç bulunmaktadır. Güncellemelerle birlikte 30 GB’a kadar depolama alanının bulunması faydalı olacaktır.

Oyun hem bilgisayarlardan hem de mobil cihazlardan oynanabilmektedir. 2021 yılında Fortnite oynamak isteyen kullanıcıların 30 GB’lik depolama alanına ihtiyacı bulunmaktadır. Mobil cihazlarda ise çok daha küçük bir depolama alanı yeterli olacaktır. Oyunu oynamak isteyen kişiler için farklı alternatifler vardır. İnternet üzerinden ücretsiz bir şekilde indirme yapıldıktan sonra oyunu rahat bir şekilde oynamak mümkündür.

Fortnite Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar oyuncuları için farklı oyunların oynanması için sistem gereksinimleri oldukça önemlidir. Günümüzde oyunlar yüksek performans ve grafik özellikleriyle geliştirdiği için güçlü bilgisayarlara ihtiyaç duyulmaktadır. Fortnite sistem gereksinimleri söz konusu olduğunda hem öneriler hem de minimum özellikler bulunmaktadır. Fortnite oyunu için minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir;

• 4 GB Ram belleği,
• Windows 7 veya üzeri 64 bit işletim sistemi,
• INTED HD 4000 uyumlu ekran kartı,
• En az Core i3 3.3 GHz işlemci,

Belirtilen sistem özelliklerine sahip olan bir bilgisayarda Fortnite oyununu sorunsuz bir şekilde oynamak mümkündür. Oyunu daha yüksek performansla oynamak isteyen oyuncular için 8 GB Ram belleği ve i5 işlemci özellikleri önerilmektedir. Mac işletim sisteminde de çalışan oyun ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Fortnite Mobile İndir

Bilgisayarda oynanan ve popüler olan oyunlar arasında yer alan Fortnite mobil cihazlarda da oynanabiliyor. Oyunu istediği zaman istediği yerde oynamak isteyen kişiler için mobil versiyon bulunuyor. Fortnite mobile indir için tercih edilebilecek farklı alternatifler bulunmaktadır. İnternet üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilebilen oyun android işletim sistemi olan cihazlarda güvenli bir şekilde çalışmaktadır.

Oyunun APK versiyonunu indiren kişiler, çoklu oyuncu modu ile birlikte keyifli bir deneyim yaşayabilmektedir. Hem mobil veri hem de wifi bağlantısı ile çalışan oyunun kaliteli bir şekilde oynanması için yeni nesil akıllı telefonlara ihtiyaç duyulmaktadır. Fortnite mobil için 4 GB ram ve 8.0 veya üzeri Android işletim sistemi gerekmektedir. Görsel kalitesi üst düzey olan oyun için grafik özellikleri yüksek olan cihazlara ihtiyaç duyulmaktadır.

Fortnite Nasıl İndirilir?

Dünya genelinde binlerce bilgisayar oyuncusunun tercih ettiği Fortnite, hem bilgisayarlarda hem de mobil cihazlarda oynanabilmektedir. Oyunu indirmek isteyen kişiler için farklı alternatifler bulunmaktadır. Fortnite nasıl indirilir? Oyunu bilgisayarlarına veya cep telefonlarına indirip yüklemek isteyen kişiler, oyunun resmi internet sitesini tercih edilebilir. Apk veya setup dosyalarını cihazlara indirerek ücretsiz bir şekilde yükleme yapmak mümkündür. Epic Games uygulaması üzerinden Fortnite oyunu oynanabilir.

Ekran Görüntüleri

fortnite indir

fortnet

fortnet oyunu

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Telegram indir

Telegram

Telegram cep telefonu, tablet ya da bilgisayar aracılığı ile kullanabileceğiniz ücretsiz, hızlı ve güvenli olan bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır.

    19,5MB| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
EssentialPIM Free indir

EssentialPIM Free

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık planlarınızı kayıt ederek, yönetebileceğiniz bir ajanda yöneticisi olan EssentialPIM Free ile aynı zamanda iletişim bilgileri, randevuları ve e-postaları takvime göre düzenleyebilirsiniz.

    13.1| Ücretsiz| Windows
Tuvaletten Bile Daha Pis Olan Araçlar Nelerdir indir

Tuvaletten Bile Daha Pis Olan Araçlar Nelerdir?

Günlük olarak evde ya da farklı mekanlarda kullanmak zorunda olduğumuz ve çok pis bir ortam olduğunu düşündüğümüz tuvaletlerden daha pis araçlar var ve bu araçların çoğunu tuvaletten daha çok kullanıyoruz desek, tepkiniz ne olur?