hello neighbor indir Hello Neighbor İndir

Çizgi film tarzında yapılan korku oyununda birçok farklı bölüm bulunmaktadır. Oyuncuların heyecanla oynadığı oyunda komşusunun evine gizlice giren bir misafir oynatılmaktadır. Komşunun gizemli evindeki sırların açığa çıkartılması için çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Komşuya yakalanmadan görevleri tamamlamak için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır.

Boyut: DeğişirLisans : Ücretli
Platform: Windows/Android/iOS
Yayımcı: TinyBuild
Kategori:Oyun
Ekleyen: Kadir
Tarih: 9 Ocak 2021

Oyun meraklıları için farklı yapımlar geliştirilmeye devam ederken hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda oynanabilecek çeşitli oyunlar bulunmaktadır. Akıllı telefon teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte cep telefonlarında oynanacak yüksek kalitedeki oyunlar öne çıkmaktadır. Hello Neighbor yükle ile birlikte heyecan dolu mobil oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak mümkündür. Son dönemlerde kullanıcılar tarafından merakla araştırılan oyunun farklı özellikleri bulunmaktadır. Korku ve aksiyon kategorisinde bir mobil oyun olan Hello Neighbor farklı cihazlara ücretsiz ve güvenli bir şekilde yüklenebilir.

Çizgi film tarzında yapılan korku oyununda birçok farklı bölüm bulunmaktadır. Oyuncuların heyecanla oynadığı oyunda komşusunun evine gizlice giren bir misafir oynatılmaktadır. Komşunun gizemli evindeki sırların açığa çıkartılması için çok dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Komşuya yakalanmadan görevleri tamamlamak için yapılması gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Oldukça eğlenceli ve heyecanlı bir oyun olan Hello Neighbor farklı marka ve model akıllı telefonlara ücretsiz bir şekilde indirilebilir. Oyunu indirmek için birbirinden farklı alternatifleri tercih edebilirsiniz.

Hello Neighbor Yükle

Kullanıcıların beğeniyle oynadığı oyunlar arasında yer alan Hello Neighbor, hem telefon ve tablet gibi android işletim sistemi cihazlarda hem de bilgisayarlarda oynanabilir. Hello Neighbor indir için farklı cihazlar tercih edilebilir. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirip yükleyen kullanıcılar, heyecan dolu maceralara başlayabilir. Oyunun birbirinden farklı bölümlerinin geçilmesi için yetenekli oyunculara ihtiyaç duyulmaktadır. Dikkatli ve titiz bir şekilde hareket edilmeli ve evine izinsiz giren çocuğu yakalamak isteyen komşudan kaçılmalıdır. Türkçe dil desteği de bulunan oyun kullanıcılar tarafından farklı cihazlara kolay bir şekilde yüklenebilir.
Hem neşeli hem de korku dolu bir oyun olan Hello Neighbor, arkadaş ortamlarının popüler oyunları arasında yer almaktadır. Son dönemlerde birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ve hem grafikleri hem de müzikleri ile ilgili çeken oyun ücret ödemeden oynanabilir. Mobil cihaz kullanıcıları için farklı indirme alternatifleri vardır. Uygulama mağazalarının yanı sıra internet platformundaki APK dosyaları da tercih edilebilir. APK dosyasını mobil cihazınıza indirdikten sonra kolay, ücretsiz ve güvenli bir şekilde yükleme yapabilirsiniz.

Hello Neighbor Ücretsiz Oyna

Eğlenceli vakit geçirmek isteyen kişiler için birbirinden farklı oyun alternatifleri bulunmaktadır. Hem bilgisayarlar hem de mobil cihazlar için geliştirilen farklı oyunlar zevkle oynanabilir. Son dönemlerin popüler oyunu Hello Neighbor ücretsiz oyna alternatifleri sayesinde avantajlı bir şekilde oynanmaktadır. Oyun ücretsiz bir şekilde indirildiği için her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilir. Oyunu ücret ödemeden oynamak isteyen kullanıcılar için çeşitli seçenekler vardır.

Hem internet üzerindeki platformlar aracılığıyla hem de uygulama mağazası üzerinden indirme yapmak mümkündür. Dönemin en popüler korku oyununu sorun yaşamadan ücretsiz olarak oynamak istiyorsanız setup veya APK dosyasını kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Cihazınıza indirdiğiniz dosyaları çalıştırdıktan sonra kısa süreler içinde yükleme yapabilirsiniz.

Hello Neighbor Apk

Cep telefonlarında oynanabilecek farklı tür oyunları indirmek isteyen kullanıcılara hizmet verilmeye devam ediyor. APK ismi verilen dosyalar, Android işletim sistemindeki mobil cihazlara indirildikten sonra kolay bir şekilde yüklenebilir. Ücretsiz ve aynı zamanda güvenli olan oyunlar için de APK araştırmaları yapılmaktadır. Hello Neighbor korku oyunu için de APK dosya alternatifleri bulunmaktadır.
Oyunu cep telefonuna APK dosyası ile yüklemek isteyen kullanıcıların yapması gereken bazı işlemler vardır. Hello Neighbor oyunu yüklemesi şu şekilde yapılır;

• APK dosyasının mobil cihazlara indirilmesi gerekmektedir.
• İndirilen APK dosyası açılıp yükleme işlemi yapılmalıdır.
• Yükleme işlemi yapıldıktan sonra oyuna giriş yapılabilir.

Belirtilen aşamalarda olduğu gibi oldukça kolay olan Hello Neighbor APK yüklemesi ile heyecan dolu oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yükleme işleminden sonra herhangi bir sorun yaşamadan oyun keyfini yaşayabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:
– 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
– İşletim Sistemi: Windows 7 and up
– İşlemci: i5 and up
– Bellek: 6 GB RAM
– Ekran Kartı: GTX 770 and up
– DirectX: Sürüm 11
– Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
– Ses Kartı: Stereo. Play with good stereo.

ÖNERİLEN:
– 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
– İşletim Sistemi: Windows 10
– İşlemci: i7
– Bellek: 8 GB RAM
– Ekran Kartı: GTX 1060
– DirectX: Sürüm 12
– Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
akınsoft adres etiket programı

Akınsoft Adres Etiket

Akınsoft tarafından geliştirilip, ücretsiz olarak sunulan Adres etiket programı ile adreslerinizi tutup kolayca etiket basabilirsiniz.

    8MB| Ücretsiz| Windows
google meet

Google Meet

Google Meet uygulaması ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz kişi yada kişilerle bağlantı kurarak toplantı yapabilir, eğitim verebilirsiniz.

    Değişir| Ücretsiz| Win / iOS / Android
winzip indir

WinZİP

Winzip, sıkıştırılmış dosyaları açmanıza ya da dosyalarınızı sıkıştırmanıza olanak tanıyan bir programdır. Aşağıda ki butonlar aracılığıyla indirebileceğiniz yazılım Deneme/Reklamlı sürümdür.

    48.6MB| Deneme/Reklamlı| Windows