Hill Climb Racing indir Hill Climb Racing İndir

En çok oynanan android oyunlarından biri olan Hill Climb Racing, engebeli bir arazide en uzak noktaya ulaşmak için mücadele verilen bir araba oyunudur.

Boyut: 67MBLisans : Ücretsiz
Platform: iOS / Android
Yayımcı: Fingersoft
Kategori:Mobil Oyun
Ekleyen: Kadir
Tarih: 18 Aralık 2021

Hill climb racing, fingersoft tarafından geliştirilip iOS ve Android platformlarda sunulan eğlenceli bir araba oyunudur.

Aracınız ile karşınıza çıkan çeşitli engelleri aşarak haritayı tamamlamanız gerekmektedir. Her harita tamamlandığında yeni ve daha zorlu bir etap sizleri karşılamaktadır. Bir çok engeli aşmanın olmanın verdiği mutluluk ile bazı alanlarda yanmanın verdiği hırsın birbirine karışmasını istiyorsanız Hill Climb Racing oyununu mutlaka denemelisiniz.

Oyun içerisinde gösterdiğiniz başarılar sonucunda elde ettiğiniz bonuslar ile arabanızı değiştirebilir / yükseltebilirsiniz.

Hill Climb Racing, sürekli olarak güncelleme alan bir oyun olduğundan müdavimlerini sıkmamakta ve süreklilik kazanmaktadır. Araba kullanmayı tercih etmiyorsanız bisiklet ile de oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Hill Climb Racing İndir – Android, iOS ve Windows İçin Araba

İlerledikçe toplanan puanlar ile aracınızı geliştirebileceğiniz gibi yarışacağınız ortamında değişmesini sağlayabilirsiniz.

Görünümde basit gibi duran ama oldukça eğlendiren bu oyun ilk önceleri android için tasarlanmış olsa da sonradan iOS ve Windows işletim sistemlerinde de yerini almıştır.

hill climb racing indir

hill climb racing indir

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
blitz indir

Blitz

Blitz, 3. Parti bir yazılımdır ve ücretsizdir. Riot Games tarafından sunulan tüm oyunlar için kullanılabilmektedir.

    99.30MB| Ücretsiz| Windows
Personel Avans Maaş Takip Programı

Personel Avans Maaş Takip Programı

İş yerinizde görev yapan personellerinize verdiğiniz avans ile maaşları kolayca kontrol ve takip edebilmek adına hazırlanmış olan ücretsiz ve kolay arayüze sahip bir programdır.

    604KB| Ücretsiz| Windows
fotosizer indir

Fotosizer

Fotosizer, resim dosyalarınızı yeniden boyutlandırabileceğiniz çoklu resim boyutlandırma programı olup, istediğiniz fotoğrafları toplu bir şekilde istediğiniz özelliklere getirmenize olanak tanımaktadır.

    6.3MB| Ücretsiz| Windows