brawl stars indir Brawl Stars İndir

Brawl Stars, 15 Haziran 2017’de Supercell tarafından piyasaya sürülen, çok oyunculu bir mobil strateji oyunudur. Oyun Beta sürümünden 12 Aralık 2018 tarihinde çıkmış ve küresel pazarda yayınlanmıştır.

Boyut: Değişir Lisans : Ücretsiz
Platform: Android / iOS
Yayımcı: Supercell
Kategori: Oyun
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Ocak 2023

Brawl Stars, 15 Haziran 2017’de Supercell tarafından piyasaya sürülen, çok oyunculu bir mobil strateji oyunudur. Oyun Beta sürümünden 12 Aralık 2018 tarihinde çıkmış ve küresel pazarda yayınlanmıştır. Brawl Stars çıktığı tarihten bu yana milyonlarca oyuncuyu kendine bağlamayı başarmıştır. Oyunun Çin versiyonu ise küresel versiyondan bağımsızdır ve yalnızca Çin sunucularını barındırmaktadır.

Brawl Stars’ın Türkçe karşılığı Kavga Yıldızları’dır. Oyunda farklı modlar ve farklı savaşçılar bulunmaktadır. Brawl Stars, Android ve Ios cihazlar için geliştirilmiştir. Oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmeniz için mobil cihazınızın yeni nesil olması gerekmektedir. Eski cihazlar oyunda kasma ve donma problemlerinin yaşanmasına neden olabilmektedir.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Mobil oyun tutkunları, Brawl Stars nasıl oynanır sorusunu yöneltmektedirler. Brawl Stars oynanış açısından basittir fakat ciddi strateji yetenekleri gerektirmektedir. Brawl Stars indir işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken ilk şey oyuna giriş yapmaktır. Bu oyunun amacı, sahip olduğunuz savaşçıların özel yeteneklerini kullanarak düşman birliklerini yok etmektir.

Sahip olduğunuz savaşçıların seviyesi yükseldikçe yeni özellikleri de aktif olmaktadır. Daha güçlü bir hale gelen savaşçılarınız sayesinde düşmanı yok etmeniz daha kolay hale gelmektedir. Oyunda normal ve süper olmak üzere iki adet ateş modu bulunmaktadır. Karakterin sağlık durumu ise yeşil bar üzerinde görülebilmektedir. Sağlık barının altında bulunan turuncu renkteki çubuklar ise silahınızla kaç kez daha ateş edebileceğinizi göstermektedir.

Brawl Stars Karakterlerinin Özellikleri

Brawl Stars karakterleri toplamda 8 adettir. Bunlar; ilk savaşçı, ender, kupa yolu, destansı, süper ender, gizemli, efsanevi ve kromatik’tir. Her karakterin kendine özgü özellikleri, kostümü ve ana saldırı aracı bulunmaktadır. Kostümler, hem oyun içinde kazanılan para ve elmaslarla hem de oyun içi satın alımlarla elde edilebilmektedir.

Karakterlerin sahip olduğu özellikler, seviyeleri arttıkça gelişmektedir. Bir karakter düşük seviyedeyse düşmana az zarar vermektedir. Karakterin seviyesi arttıkça düşmana vereceği zarar da aynı oranda artacaktır. Bu nedenle oyunda başarılı olabilmek için karakterlerinizi geliştirmeli ve mümkün olan en üst seviyeye çıkmalarını kendinize görev edinmelisiniz. Böylece diğer düşmanları yok edebilir ve üst sıralara çıkabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
magicdisk indir
MagicDisc

MagicDisc, dilediğiniz sayıda sanal sürücü oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir programdır. İstediğiniz kadar sanal sürücü oluşturabileceğiniz gibi bunlara desteklediği imaj dosya formatlarını da atayabilmektesiniz.

  1.3MB| Ücretsiz| Windows
cafe-x
Cafe-X Restaurant Cafe Bar Yönetim

Cafe-X Restaurant Cafe Bar Yönetim programı, kafe ve barlar için hazırlanmış, kullanımı kolay ve pratik olan ücretsiz bir yazılımdır.

  4.6MB| Ücretsiz| Windows
AVG Secure Browser İndir
AVG Secure Browser

AVG Secure Browser gizliliği ve güvenliği esas alan bir anlayışla geliştirilmiş olup, aynı zamanda hızlı olmasıyla ünlenmiştir.

  2.70MB| Ücretsiz| Windows
splitcam indir
SplitCam

SplitCam, bilgisayarınıza bağlı olan web kamerasını aynı zamanda başka programlar ile kullanabilmenize olanak tanıdığı gibi efekt ekleyerek eğlenceli görüşmeler yapmanızı sağlamaktadır.

  49.40MB| Ücretsiz| Windows
Hepsiburada İndir
Hepsiburada

Hepsiburada.com sitesine ait mobil uygulama ile bulunduğunuz her yerden alışveriş yapabilir, siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

  Cihaza göre| Ücretsiz| iOS / Android
WiFi Password Decryptor
WiFi Password Decryptor

WiFi Password Decryptor, kaybettiğiniz veya unuttuğunuz Wi-Fi şifresini kurtarmanıza olanak tanıyan küçük ve ücretsiz bir yazılımdır.

  0.30MB| Ücretsiz| Windows
YouCam Makeup indir
YouCam Makeup

YouCam Makeup uygulaması ile Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda fotoğraflarınıza makyaj yapabilir, düzeltmeler sağlayabilirsiniz.

  Değişir| Ücretsiz| Android
openvpn indir
OpenVPN

OpenVPN, internette anonim dolaşmanıza ve yasak sitelere giriş yapabilmenize olanak tanıyan ücretsiz bir VPN programıdır.

  3.7MB| Ücretsiz| Windows
iPhone Hintçe Karakter Yüzünden Kendini Kilitliyor!
iPhone Hintçe Karakter Yüzünden Kendini Kilitliyor!

iPhone da güncel bir açık bulundu. WhatsApp, Facebook Messenger, SMS gibi yollarla telugu dilinden bir karakter gönderildiğinde cihaz kendini kilitliyor.

Windows 7 USB/DVD Download Tool indir
Windows 7 USB/DVD Download Tool

Windows 7 işletim sisteminin ISO dosyası olarak bir kopyasını almanızı sağlayan Windows 7 USB/DVD Download Tool indirme aracı, bunu DVD veya USB flash sürücüsünde saklamanıza yardımcı olur.

  2.6MB| Ücretsiz| Windows