brawl stars indir Brawl Stars İndir

Brawl Stars, 15 Haziran 2017’de Supercell tarafından piyasaya sürülen, çok oyunculu bir mobil strateji oyunudur. Oyun Beta sürümünden 12 Aralık 2018 tarihinde çıkmış ve küresel pazarda yayınlanmıştır.

Boyut: DeğişirLisans : Ücretsiz
Platform: Android / iOS
Yayımcı: Supercell
Kategori:Oyun
Ekleyen: Kadir
Tarih: 13 Kasım 2021

Brawl Stars, 15 Haziran 2017’de Supercell tarafından piyasaya sürülen, çok oyunculu bir mobil strateji oyunudur. Oyun Beta sürümünden 12 Aralık 2018 tarihinde çıkmış ve küresel pazarda yayınlanmıştır. Brawl Stars çıktığı tarihten bu yana milyonlarca oyuncuyu kendine bağlamayı başarmıştır. Oyunun Çin versiyonu ise küresel versiyondan bağımsızdır ve yalnızca Çin sunucularını barındırmaktadır.

Brawl Stars’ın Türkçe karşılığı Kavga Yıldızları’dır. Oyunda farklı modlar ve farklı savaşçılar bulunmaktadır. Brawl Stars, Android ve Ios cihazlar için geliştirilmiştir. Oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmeniz için mobil cihazınızın yeni nesil olması gerekmektedir. Eski cihazlar oyunda kasma ve donma problemlerinin yaşanmasına neden olabilmektedir.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Mobil oyun tutkunları, Brawl Stars nasıl oynanır sorusunu yöneltmektedirler. Brawl Stars oynanış açısından basittir fakat ciddi strateji yetenekleri gerektirmektedir. Brawl Stars indir işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken ilk şey oyuna giriş yapmaktır. Bu oyunun amacı, sahip olduğunuz savaşçıların özel yeteneklerini kullanarak düşman birliklerini yok etmektir.

Sahip olduğunuz savaşçıların seviyesi yükseldikçe yeni özellikleri de aktif olmaktadır. Daha güçlü bir hale gelen savaşçılarınız sayesinde düşmanı yok etmeniz daha kolay hale gelmektedir. Oyunda normal ve süper olmak üzere iki adet ateş modu bulunmaktadır. Karakterin sağlık durumu ise yeşil bar üzerinde görülebilmektedir. Sağlık barının altında bulunan turuncu renkteki çubuklar ise silahınızla kaç kez daha ateş edebileceğinizi göstermektedir.

Brawl Stars Karakterlerinin Özellikleri

Brawl Stars karakterleri toplamda 8 adettir. Bunlar; ilk savaşçı, ender, kupa yolu, destansı, süper ender, gizemli, efsanevi ve kromatik’tir. Her karakterin kendine özgü özellikleri, kostümü ve ana saldırı aracı bulunmaktadır. Kostümler, hem oyun içinde kazanılan para ve elmaslarla hem de oyun içi satın alımlarla elde edilebilmektedir.

Karakterlerin sahip olduğu özellikler, seviyeleri arttıkça gelişmektedir. Bir karakter düşük seviyedeyse düşmana az zarar vermektedir. Karakterin seviyesi arttıkça düşmana vereceği zarar da aynı oranda artacaktır. Bu nedenle oyunda başarılı olabilmek için karakterlerinizi geliştirmeli ve mümkün olan en üst seviyeye çıkmalarını kendinize görev edinmelisiniz. Böylece diğer düşmanları yok edebilir ve üst sıralara çıkabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Google Earth İndir indir

Google Earth İndir

Tüm dünyanın sanal bir ortama harita olarak aktarılmasını sağlayan Google Earth, dünyayı merak edenler için sıklıkla kullanılmaktadır.

    29.2MB| Ücretsiz| Windows
pilot editör icon

PilotEdit Lite

PilotEdit Lite yüksek boyutlara sahip dosyaları kolayca açmanıza olanak tanıyan gelişmiş ve ücretsiz bir metin editörüdür.

    24MB| Ücretsiz| Windows
Filestar indir

Filestar

Bir format değiştirme programı olan Filestar, dosya dönüştürmek için zaman harcayanların yardımına koşuyor.

    0.24MB| Ücretsiz| Windows