blitz indir Blitz İndir

Blitz, 3. Parti bir yazılımdır ve ücretsizdir. Riot Games tarafından sunulan tüm oyunlar için kullanılabilmektedir.

Boyut: 99.30MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Riot Games
Kategori:Oyun Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 9 Kasım 2021

Blitz ilk piyasaya sürüldüğünde yalnızca League of Legends oyuncularının kullanımına sunulmuştur. Sonrasında Legends of Runeterra, Taktik Savaşları ve Valorant’ı da bünyesine katmıştır. Oyun tutkunları tarafından Blitz nedir sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Blitz, 3. Parti bir yazılımdır ve ücretsizdir. Riot Games tarafından sunulan tüm oyunlar için kullanılabilmektedir.

Blitz uygulaması, birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Türkçe dil desteğine sahip olan bu uygulamanın çok basit ve kullanışlı bir arayüzü bulunmaktadır. Bu uygulama daha çok League of Legends oyunu için oyuncular tarafından sıklıkla kullanılmakta ve sunduğu avantajlardan faydalanılmaktadır.

League of Legends için Blitz

League of Legends için Blitzsıklıkla kullanılan bir uygulamadır. Blitz LoLiçin piyasaya sürülmüş, daha sonra diğer Riot Games oyunlarını da bünyesine katmıştır. Bu kullanışlı uygulama sayesinde, başka aracı siteye gerek kalmadan dünya üzerindeki LoL oyuncularının istatistiklerine, öldürme, ölme ve asist sayılarına, eşya dizilimlerine erişmek mümkün olmaktadır.

Uygulama içerisinde yer alan arama filtrelerini kullanarak, lig bazında aramalar gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca canlı performanslar sekmesinden, profesyonel oyuncuların Twitch yayınlarına kolaylıkla ulaşmanız da mümkün olmaktadır.

Blitz uygulamasında, tanımladığınız hesabınıza giderek kendi istatistikleriniz ile geçmiş oyunlarınızı görmeniz de mümkündür. Dünya üzerinde yapılan diğer maçlarla kendi maçlarınızın kıyasını görerek oyun içerisinde kendinizi geliştirebilir ve eksik yönlerinizi düzelterek daha başarılı bir oyuncu olma yolunda ciddi adımlar atabilirsiniz.

Blitz Nasıl Kullanılır?

Riot Games oyunlarını severek oynayan oyuncular, Blitz nasıl kullanılır sorusunun cevabını merak etmektedirler. Blitz indir işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken ilk şey uygulamaya giriş yapmaktır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra adımları takip ederek hesaplarınızı bağlamanız gerekmektedir.

Hesaplarınızı bağladıktan sonra karşınıza gelen ara yüzde son oynadığınız oyunların listesi ve liginiz gösterilmektedir. Sağ üst kısımda yer alan çark yardımıyla birçok ayara ulaşabilir, ayarları özelleştirebilir ve uygulamayı dilediğiniz gibi kullanarak tüm özelliklerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Blitz bilgisayarınızda çok yer kaplamayan basit bir uygulamadır. Kullanımı da basit olan bu uygulamada, yalnızca birkaç dakika zaman geçirerek uygulamanın tüm özelliklerini ve inceliklerini kavramanız gayet mümkün olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
movie maker indir

Windows Live Movie Maker

Windows Movie Maker, Video oluşturmak veya mevcut videolar üzerinde düzenleme yapmak için ücretsiz bir film editörüdür.

    Ücretsiz| Windows
advanced ip scanner indir

Advanced IP Scanner

Advanced IP Scanner, ücretsiz, hızlı, güçlü ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip ağ tarayıcısıdır. Çalıştırdığınız andan itibaren bir kaç saniye içinde sahip olduğunuz kablolu ya da kablosuz yerel ağınıza bağlı tüm bilgisayarları tespit edebilir ve bağlantı noktalarının taranmasını gerçekleştirebilirsiniz.

    19.4MB| Ücretsiz| Windows
Auto Click Mouse İndir

Auto Mouse Click

Auto Mouse Click, bilgisayarınıza bağlı olan farenizi istediğiniz gibi programlamanıza olanak tanıyan bir programdır.

    4.4Mb| Deneme| Windows