blitz indir Blitz İndir

Blitz, 3. Parti bir yazılımdır ve ücretsizdir. Riot Games tarafından sunulan tüm oyunlar için kullanılabilmektedir.

Boyut: 99.30MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Riot Games
Kategori: Oyun Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Ocak 2023

Blitz ilk piyasaya sürüldüğünde yalnızca League of Legends oyuncularının kullanımına sunulmuştur. Sonrasında Legends of Runeterra, Taktik Savaşları ve Valorant’ı da bünyesine katmıştır. Oyun tutkunları tarafından Blitz nedir sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Blitz, 3. Parti bir yazılımdır ve ücretsizdir. Riot Games tarafından sunulan tüm oyunlar için kullanılabilmektedir.

Blitz uygulaması, birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Türkçe dil desteğine sahip olan bu uygulamanın çok basit ve kullanışlı bir arayüzü bulunmaktadır. Bu uygulama daha çok League of Legends oyunu için oyuncular tarafından sıklıkla kullanılmakta ve sunduğu avantajlardan faydalanılmaktadır.

League of Legends için Blitz

League of Legends için Blitzsıklıkla kullanılan bir uygulamadır. Blitz LoLiçin piyasaya sürülmüş, daha sonra diğer Riot Games oyunlarını da bünyesine katmıştır. Bu kullanışlı uygulama sayesinde, başka aracı siteye gerek kalmadan dünya üzerindeki LoL oyuncularının istatistiklerine, öldürme, ölme ve asist sayılarına, eşya dizilimlerine erişmek mümkün olmaktadır.

Uygulama içerisinde yer alan arama filtrelerini kullanarak, lig bazında aramalar gerçekleştirmek mümkündür. Ayrıca canlı performanslar sekmesinden, profesyonel oyuncuların Twitch yayınlarına kolaylıkla ulaşmanız da mümkün olmaktadır.

Blitz uygulamasında, tanımladığınız hesabınıza giderek kendi istatistikleriniz ile geçmiş oyunlarınızı görmeniz de mümkündür. Dünya üzerinde yapılan diğer maçlarla kendi maçlarınızın kıyasını görerek oyun içerisinde kendinizi geliştirebilir ve eksik yönlerinizi düzelterek daha başarılı bir oyuncu olma yolunda ciddi adımlar atabilirsiniz.

Blitz Nasıl Kullanılır?

Riot Games oyunlarını severek oynayan oyuncular, Blitz nasıl kullanılır sorusunun cevabını merak etmektedirler. Blitz indir işlemini tamamladıktan sonra yapmanız gereken ilk şey uygulamaya giriş yapmaktır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra adımları takip ederek hesaplarınızı bağlamanız gerekmektedir.

Hesaplarınızı bağladıktan sonra karşınıza gelen ara yüzde son oynadığınız oyunların listesi ve liginiz gösterilmektedir. Sağ üst kısımda yer alan çark yardımıyla birçok ayara ulaşabilir, ayarları özelleştirebilir ve uygulamayı dilediğiniz gibi kullanarak tüm özelliklerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

Blitz bilgisayarınızda çok yer kaplamayan basit bir uygulamadır. Kullanımı da basit olan bu uygulamada, yalnızca birkaç dakika zaman geçirerek uygulamanın tüm özelliklerini ve inceliklerini kavramanız gayet mümkün olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
YouTube'a Hacker Saldırısı
YouTube’a Hacker Saldırısı

YouTube siber korsanların hedefi oldu, dünyanın en popüler videosu ile beraber bir çok videoda silindi!

kingroot indir
KingRoot

KingRoot, Android cihazınıza işletim sistemi Android 4.2.2 ile Android 5.1 arasında olduğu sürece saniyeler içinde root yapmanıza izin veren bir uygulamadır.

  Cihaza göre değişir| Ücretsiz| Windows / Android
DriverIdentifier indir
DriverIdentifier

DriverIdentifier, geniş bir sürücü veritabanıyla Windows için eksik ve güncel olmayan sürücüleri tespit edip güncellemenizi sağlayan bir araçtır.

  4.1MB| Ücretsiz / Reklamlı| Windows
EssentialPIM Free indir
EssentialPIM Free

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık planlarınızı kayıt ederek, yönetebileceğiniz bir ajanda yöneticisi olan EssentialPIM Free ile aynı zamanda iletişim bilgileri, randevuları ve e-postaları takvime göre düzenleyebilirsiniz.

  13.1| Ücretsiz| Windows
dlive indir
Dlive

Dlive, canlı yayın yapma uygulaması olup binlerce kişinin yayın yaptığı ve milyonlarca kişinin izlediği bir platformdur. Ünlü yayıncıların yer aldığı Dlive platformunu yükleyerek sizde izleyici veya yayıncı olabilirsiniz.

  37Mb| Ücretsiz| Android/iOS
Browsec vpn free and unlimited vpn indir
Browsec VPN – Free and Unlimited VPN

Browsec VPN, kullanıcılara gizliliklerini koruma ve coğrafi sınırlamalar nedeniyle erişime kapatılan web siteleriyle bağlantı kurma imkanı sunar.

  Ücretsiz| Windows
format factory indir
Format Factory

Format Factory, ücretsiz (reklamlı) ve Türkçe dil desteği bulunan bir medya dönüştürücüdür. Ayrıca zarar gören multimedya dosyalarınızı da onarmanıza olanak tanımaktadır.

  85.8MB| Ücretsiz/Reklamlı| Windows
powerpoint indir
PowerPoint

Microsoft tarafından hazırlanıp office programlarından biri olan PowerPoint sunum hazırlama ve sunum yapma programıdır.

  4.9MB| Deneme| Windows
subtitle indir
Subtitle Edit

Subtitle Edit, 140 kadar altyazı dosya formatını destekleyen, ücretsiz ve Türkçe altyazı düzenleme programıdır.

  6.2MB| Ücretsiz| Windows
tor browser indir
Tor Browser

Tor Browser, Tor Project ekibi tarafından geliştirilen resmi bir tarayıcıdır.

  Ücretsiz| Android / Windows