trafik tescil formu Alacak Verecek Takip Pro İndir

Alacak Verecek Takip Programı, kişisel alacak ve vereceklerinizi kolayca takip etmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Boyut: 17.8MbLisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı: İstek Yazılım
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Kasım 2021

Alacak Verecek Takip Programı, kişisel alacak ve vereceklerinizi kolayca takip etmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. TL, Dolar, Euro, Altın, Çek, Mal türünden tüm işlemlerinizi rahatlıkla takip edebilir ve kasa durumunuzu her istediğiniz anda izleyebilirsiniz.

Verilerinizin güvenli bir şekilde saklanması için program girişi şifrelidir. Ayrıca tüm verilerinizi yedekleme ve yedeklenmiş verileri geri yükleme özelliği bulunmaktadır. Sitemizden temin edeceğiniz program deneme olup lisans aldığınız taktirde tek sefer ödeme yaparak ömür boyu kullanabileceğiniz sürüme sahip olursunuz.

Program üzerinde ajanda da kullanabilir, alacak ve vereceklerinizi istediğiniz tarihlerde size hatırlatması için hatırlatmalar kurabilirsiniz. Programın çalışması için sisteminizde .Net Framework kurulu olmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
EssentialPIM Free indir

EssentialPIM Free

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık planlarınızı kayıt ederek, yönetebileceğiniz bir ajanda yöneticisi olan EssentialPIM Free ile aynı zamanda iletişim bilgileri, randevuları ve e-postaları takvime göre düzenleyebilirsiniz.

  13.1| Ücretsiz| Windows
wi-fi şifresi öğrenme

Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir? (Android, iOS, Windows)

Bilgisayarınız, telefonunuz veya tabletiniz Wi-Fi ağına bağlı ancak mevcut Wi-Fi şifresini bir misafirinize vermeniz gerekti ancak şifrenizi hatırlamıyorsanız wi-fi şiresi öğrenme yöntemlerini bu yazımızda detaylıca ele alacağız.

  Noizz— Formerly Biugo App indir

  Noizz— Formerly Biugo App

  Biugo uygulaması ile ücretsiz fotoğraf ve video efektleri uygulayabilir, videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

   Cihaza Göre| Ücretsiz| Android