trafik tescil formu Alacak Verecek Takip Pro İndir

Alacak Verecek Takip Programı, kişisel alacak ve vereceklerinizi kolayca takip etmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Boyut: 17.8MbLisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı: İstek Yazılım
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Kasım 2021

Alacak Verecek Takip Programı, kişisel alacak ve vereceklerinizi kolayca takip etmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. TL, Dolar, Euro, Altın, Çek, Mal türünden tüm işlemlerinizi rahatlıkla takip edebilir ve kasa durumunuzu her istediğiniz anda izleyebilirsiniz.

Verilerinizin güvenli bir şekilde saklanması için program girişi şifrelidir. Ayrıca tüm verilerinizi yedekleme ve yedeklenmiş verileri geri yükleme özelliği bulunmaktadır. Sitemizden temin edeceğiniz program deneme olup lisans aldığınız taktirde tek sefer ödeme yaparak ömür boyu kullanabileceğiniz sürüme sahip olursunuz.

Program üzerinde ajanda da kullanabilir, alacak ve vereceklerinizi istediğiniz tarihlerde size hatırlatması için hatırlatmalar kurabilirsiniz. Programın çalışması için sisteminizde .Net Framework kurulu olmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
paperscan indir

PaperScan

PaperScan, gelişmiş, ücretsiz ve kullanışlı bir belge tarama ve düzenleme programıdır.

    47.7MB| Ücretsiz| Windows
trafik tescil formu

Alacak Verecek Takip Pro

Alacak Verecek Takip Programı, kişisel alacak ve vereceklerinizi kolayca takip etmek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

    17.8Mb| Deneme| Windows
BS Player indir

BS Player

Basit bir video ve ses oynatma programı olan BSPlayer, özelleştirilebilir birçok özelliği bulunmaktadır. 70 milyondan fazla kişinin kullandığı ve 90 dile çevrilen program, ücretsiz olmasıyla ilgi çekmektedir.

    10.5MB| Ücretsiz| Windows / Android