excel indir Excel İndir

Formül, sayılar ile birlikte farklı dosyalar oluşturmak ve hesap yapmak mümkündür. Tablo işlemleri için sık sık tercih edilen Excel yazılımı ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Boyut: 4.8 MBLisans : Deneme
Platform: Windows 10
Yayımcı: Microsoft
Kategori:
Ekleyen: Ece Karabulut
Tarih: 5 Ocak 2021

Microsoft, bilgisayar kullanıcıların ihtiyaç duyacağı kaliteli ve kapsamlı yazılımlarıyla öne çıkmaya devam ediyor. Uzun yıllardan beri yazılım sektörünün lideri olan Microsoft, Word ve Excel gibi yazılımlarıyla sık sık tercih ediliyor. Excel indir hakkında yapılan birçok araştırma bulunmaktadır. Windows işletim sisteminin yanı sıra farklı sistemlerde de çalışabilen Excel ile birlikte birçok işlem yapılabilir. Formül, sayılar ile birlikte farklı dosyalar oluşturmak ve hesap yapmak mümkündür. Tablo işlemleri için sık sık tercih edilen Excel yazılımı ücretsiz bir şekilde indirilebilir.

Microsoft firmasının belirli dönemlerde ürettiği Office yazılımları arasında yer alan Excel, birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Kurum ve firmaların da yoğun olarak tercih ettiği Office yazılımlarını tercih etmek isteyen kullanıcılar için çeşitli alternatifler vardır. Excel indirmek isteyen kullanıcılar, internet üzerindeki farklı platformları tercih ederek yazılımı cihazlarında indirebilir. Hem bilgisayarlar hem de mobil cihazlar üzerinden Microsoft uygulamasını kullanmak mümkündür. Microsoft resmi sitesi üzerinden indirme işlemi yapan kişilerin lisans anahtarına ihtiyacı bulunmaktadır.

Excel Formülleri

Eğitim, yarışma, maliye ve inşaat gibi birçok alanda aktif bir şekilde kullanılan Excel yazılımı ile farklı işlemleri gerçekleştirmek mümkündür. İşlemlerin kolay ve hızlı bir şekilde yapılması için Excel formülleri kullanılabilir. Office programları arasında en çok kullanılan yazılımlar arasında yer alan Excel, bankacılık ve finans alanında da sık sık tercih edilmektedir. Bu tür alanlarda formüllerin önemi oldukça büyüktür. Excel formüllerini kullanmak isteyen kişilerin bilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Tablo oluşturmak için tercih edilen Excel uygulamasında kullanılabilecek birçok formül vardır. Temel olarak kullanılan formüller ile birçok işlemi kısa süreler içinde gerçekleştirmek mümkündür. Sık olarak tercih edilen Excel formülleri şu şekildedir;

  • Toplama formülü ( TOPLA(x;x) )
  • Ortalama formülü ( ORTALAMA (x;x) )
  • Maksimum ve Minimum Formülü ( MAK veya MİN ( x;x ) )

Belirtilen Excel formülleriyle birlikte birçok işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür. Microsoft Excel uygulamasını bilgisayarlarına indiren kişiler, önemli matematik işlemlerini doğru ve güvenli bir şekilde yapabilir.

Microsoft Excel İndir

Bilgi paylaşma, analiz yapma ve tablo paylaşımı gibi özellikleriyle Microsoft firmasının en çok tercih edilen uygulamaları arasında yer alan Excel, farklı sürümleriyle sık sık tercih edilmektedir. Windows ve Android işletim sistemlerinde profesyonel bir şekilde kullanılmak gereken uygulamalar arasında yer alan Excel, farklı yöntemlerle ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Microsoft uygulamasını bilgisayarlarına indirmek isteyen kullanıcılar, Microsoft resmi internet sitesini tercih edebilir. Microsoft Excel indir için birçok seçenek bulunmaktadır.

Microsoft sitesinin yanı sıra farklı platformlar üzerinden de Excel uygulamasını indirmek mümkündür. Yeni başlayanlar için geliştirilmiş olan farklı eğitim içerikleriyle birlikte uygulama kapsamlı bir şekilde kullanılabilir. Yüzlerce farklı şablon oluşturmak ve zor hesapları kolay bir şekilde gerçekleştirmek için Microsoft Excel yazılımı indirilebilir.

Microsoft Excel Ücretsiz İndir

Elektronik tablo oluşturma işlemi için tercih edilebilecek Excel yazılımı, farklı sektörlerde yoğun olarak kullanılabilmektedir. Yeni grafikler ve geliştirilen ara yüzü ile birlikte oldukça kullanışlı olan Microsoft Excel, bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlara da indirilebilir. Google Play Store uygulaması üzerinden Microsoft yazılımlarını indirmek mümkündür. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde kullanılması için Online Office uygulaması da tercih edilebilir.

İnternette hizmet veren platformlar üzerinden Excel uygulamasını ücret ödemeden indirmek mümkündür. Aynı zamanda kayıt etme programlarıyla birlikte online lisanslama işlemi de yapılabilir. Microsoft Excel ücretsiz indir için internet üzerindeki platformlar tercih edilebilir. Ev veya iş yerinde kullandığınız cihazlara Microsoft Excel uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirdikten sonra birçok işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
anydesk indir

Anydesk

Uzak masaüstü yazılımı olan Anydesk, dünyanın her yerinden bilgisayarınızı yönetmenizi sağlıyor. İster iş yerinizden ister başka bir evden ihtiyacınız olan dosyaya Anydesk ile ulaşabilirsiniz.

    2.8MB| Ücretsiz| Windows
linkedin

LinkedIn

LinkedIn, iş arkadaşlarınızla, aynı veya farklı sektörlerde çeşitli alanlarda uzman olan kişilere ve birçok şirkete ulaşmanızı sağlayan bir iş sosyal ağıdır.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Windows / Android / iOS
beyanname düzenleme programı

Beyanname Düzenleme Programı

E-beyanname uygulamasından faydalanabilmeniz için gelir idaresi başkanlığı tarafından geliştirilen ücretsiz beyanname düzenleme programı.

    24.5MB| Ücretsiz| Windows