Uyap Döküman Editör indir Uyap Döküman Editör İndir

Uyap Döküman Editör, UYAP'tan indirdiğiniz UDF formatında ki dosyaları windows ve android cihazlarınızda görüntülemenizi sağlar.

Boyut: 8.20MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: T.C Adalet Bakanlığı
Kategori: Yrd. Araçlar
Ekleyen: Kadir
Tarih: 18 Eylül 2023

Adalet Bakanlığı tarafından geliştirilmiş olan Uyap Doküman Editör yazılımı, UYAP’tan indirdiğiniz UDF formatında ki dosyaları açmanızı sağlamaktadır. Kolay bir ara yüze sahip olan yazılım UDF uzantısına sahip tüm resim ve tablo içeren UDF dokümanlarını rahat bir şekilde açmanıza olanak tanımaktadır.

Uyap Döküman Editör İndir – UDF Uzantılı Dosya Açma Programı

Ayrıca mevcut UDF dosyalarının içinde arama yapmanıza da olanak tanıyan yazılım dokümanların içeriğini PDF olarak kayıt etmenize de olanak tanıyor. Uyap Doküman Editör ücretsiz olarak kullanıma sunulan bir yazılımdır.

Uygulama Özellikleri
UDF formatında ki tüm dokümanları görüntüleme
UDF formatında ki dokümanlarda arama yapma
UDF formatında ki dosyaları PDF olarak kayıt etme

UDF Programı Siyah Ekran Neden Olur, Nasıl Düzeltilir?

Öncelikle e-imza ve m-imza işlemlerini yapabilmek için bilgisayarınıza yüklediğiniz UYAP editör programı son sürüm olmalıdır.

Son sürüm yüklü olmasına rağmen yine de düzelmiyor ve siyah ekran geliyorsa şu adımları uygulamanız önerilir. (Bu adımlar Windows 7 ve üzeri için geçerlidir)

 • Bilgisayarım > C > Kullanıcılar > Sizin Kullanıcı Adınız > .uki Klasörü yolunu takip ederek .uki klasörü içerisinde yer alan acilisdegerleri.xml ve tercihler.xml dosyalarını silerek programı tekrar açarak deneyiniz.

Mac bilgisayar kullanıcısıysanız şu adımları uygulayabilirsiniz

 • Öncelikle gizli dosyalarda işlem yapacağınız için dosyaları görünür hale getirmeniz gerekmektedir. Bunun için klavyeden cmd+shift+nokta tuşlarına basınız. Daha sonrasında Apple > Git > Ana Klasör > .uki yolunu takip ediniz. Klasörün içinde bulunan acilisdegerleri.xml, lastOpened.xml ve tercihler.xml dosyalarını silerek programı baştan açarak tekrar deneyin.

Bu yöntemlerin olmaması halinde son tercih olarak şu adımları deneyebilirsiniz.

 • Windows 7 ve üzeri işletim sistemlerinde sorun hala devam ediyorsa denetim masasından uyap kelime işlemciyi kaldırarak bilgisayarınızı yeniden başlatınız. Sonrasında Bilgisayarım > C > Uyap klasöründe bulunan yedeklerinizi güvenilir bir disk yada flash belleğe aldıktan sonra bu uyap klasörünü komple siliniz.

Uyap Vatandaş Portal Girişi Nasıl ve Nereden Yapılır?

Uyap vatandaş portal giriş sayfasına http://vatandas.uyap.gov.tr bağlantısından direkt olarak ulaşabilirsiniz. Portala giriş yaparken kullanabileceğiniz giriş seçenekleri şu şekildedir;

e-Devlet Şifresi:

PTT’lerden aldığınız yada alacağınız e-Devlet şifrenizi kullanarak UYAP Portala kolayca giriş sağlayabilirsiniz.

e-İmza Kullanarak:

e-İmza yani elektronik imza, BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) tarafından onaylı Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcılar tarafından sunulmakta olan bir hizmettir. e-İmzanız mevcutsa bu seçeneği kullanarak UYAP Vatandaş Portalına giriş yapabilirsiniz.

Mobil İmza Kullanarak:

Mobil imza, Cep telefonu ve sim kartınızı kullanarak 5070 sayılı elektronik imza kanunu ve ilgili yasal mevzuata uygun bir şekilde ıslak imza yerine kullanılabilen güvenli bir uygulamadır.

Son Kontrol ve Güncelleme : 18.09.2023

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
tango indir
Tango

Tango, dünya genelinde 400 milyondan fazla kullanıcısı olan bir canlı yayın ve sosyal topluluk uygulamasıdır.

  Ücretsiz| iOS / Android
mcafee indir
McAfee

Bilgisayarların koruyucu görevi gören McAfee, bir virüs koruma yazılımıdır.

  4.9MB| Deneme| Windows
dream league soccer
Dream League Soccer

Dream League Soccer, First Touch tarafından hem iOS hem de Android işletim sistemi için geliştirilmiş popüler ve ücretsiz futbol oyunudur.

  Ücretsiz| iOS, Android
free video cutter indir
Free Video Cutter

Free Video Cutter, videolarınızı pratik bir şekilde bölüp, istemediğiniz kısımları kaldırabilmenize ve kesmenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

  9.9MB| Ücretsiz| Windows
msi afterburner indir
MSI Afterburner

MSI Afterburner, MSI tarafından geliştirilmiş bir hız aşırtma aracıdır. Dünya çapında yapılan hız aşırtma yarışmalarında en popüler ekran kartı hız aşırtma aracı olan Afterburner oldukça başarılı olup ekran kartınız hakkındaki bilgilerin tümüne kolayca ulaşabilirsiniz.

  48.1MB| Ücretsiz| Windows
Twitter indir
Twitter

Dünyanın en çok kullanılan 4 sosyal medya platformundan biri olan Twittera resmi uygulama sayesinde daha hızlı ve kolay ulaşabilirsiniz.

  Cihaza Göre| Ücretsiz| Windows / iOS / Android
EssentialPIM Free indir
EssentialPIM Free

Günlük, haftalık, aylık ve yıllık planlarınızı kayıt ederek, yönetebileceğiniz bir ajanda yöneticisi olan EssentialPIM Free ile aynı zamanda iletişim bilgileri, randevuları ve e-postaları takvime göre düzenleyebilirsiniz.

  13.1| Ücretsiz| Windows
PDFFactory indir
PDFFactory

PDFFactory programı belgelerinizi ya da ziyaret ettiğiniz herhangi bir web sayfasını PDF formatına çevirmenize ve saklamanıza olanak tanımaktadır.

  10.50MB| Deneme Sürümü| Windows
lol indir
Lol

E-spor sektörünün gelişmesiyle birlikte adından sık sık söz ettiren Lol, online strateji oyunudur. Oyunun içerisinde yer alan kahramanları yöneten oyuncular, 5’e 5 takım savaşlarında galip gelmeye çalışır.

  1.89 GB| Ücretsiz| Windows, Android, iOS
attribute changer indir
Attribute Changer

Attribute Changer programı ile dosya, klasör ve belgelerin isimlerini yada oluşturma/değiştirme tarihlerini toplu ve ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz.

  4.9MB| Ücretsiz| Windows