need for speed underground 2 Need For Speed Underground 2 İndir

Need For Speed Underground 2: isminden de belli olacağı üzere Need For Speed Underground serisinin ikinci oyunudur.

Boyut: 345.9MBLisans : Demo
Platform: Windows
Yayımcı: Electronic Arts Inc.
Kategori:Araba Oyunu
Ekleyen: Kadir
Tarih: 3 Kasım 2021

Need For Speed Underground 2: isminden de belli olacağı üzere Need For Speed Underground serisinin ikinci oyunudur. Electronic Arts şirketi tarafından yapılan oyun 2004 senesinin mayısında kullanıcılara takdim edilmiştir.

Oyun içerisinde çeşitli yarışları kazanarak kilitleri açabilir ve araçlarınızın güç ve performanslarını artırabilmek adına modifiyeler yapabiliyorsunuz. Oyun içerisinde görsel ve parçalar adına 70 milyardan fazla kombinasyon bulunmaktadır.

Need For Speed Underground 2 size 200km uzunlukta bir map (harita), otoban yolları ve beş bölgeye ayrılan şehir sunmaktadır. Sadece yarış yapmak zorunda olmadığınız gibi şehir içinde de dolaşmanıza imkan tanımaktadır. Ayrıca şehir içinde turladığınız sırada karşılaştığınız rakiplerinizle de yarışabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
filezilla indir

Filezilla

Filezilla İndir - Ücretsiz FTP Programı ile web dosyalarınıza erişebilir, web sitenizde çeşitli güncellemeler sağlayabilirsiniz.

  7.5MB| Ücretsiz| Windows
Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır? indir

Instagram Hikaye İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram’da sevdiğiniz ünlülerin ya da arkadaşlarınızın Instagram hikayelerini indirmek isterseniz bunu programsız olarak yapmanız mümkündür.

  autocad indir

  AutoCAD

  AutoCAD, 2B ile 3B çizimler ya da tasarımlar yapabileceğiniz gelişmiş ve profesyonel bir programdır. Sitemizden deneme sürümünü indirerek test edin.

   Deneme| Windows