need for speed underground 2 Need For Speed Underground 2 İndir

Need For Speed Underground 2: isminden de belli olacağı üzere Need For Speed Underground serisinin ikinci oyunudur.

Boyut: 345.9MBLisans : Demo
Platform: Windows
Yayımcı: Electronic Arts Inc.
Kategori:Araba Oyunu
Ekleyen: Kadir
Tarih: 3 Kasım 2021

Need For Speed Underground 2: isminden de belli olacağı üzere Need For Speed Underground serisinin ikinci oyunudur. Electronic Arts şirketi tarafından yapılan oyun 2004 senesinin mayısında kullanıcılara takdim edilmiştir.

Oyun içerisinde çeşitli yarışları kazanarak kilitleri açabilir ve araçlarınızın güç ve performanslarını artırabilmek adına modifiyeler yapabiliyorsunuz. Oyun içerisinde görsel ve parçalar adına 70 milyardan fazla kombinasyon bulunmaktadır.

Need For Speed Underground 2 size 200km uzunlukta bir map (harita), otoban yolları ve beş bölgeye ayrılan şehir sunmaktadır. Sadece yarış yapmak zorunda olmadığınız gibi şehir içinde de dolaşmanıza imkan tanımaktadır. Ayrıca şehir içinde turladığınız sırada karşılaştığınız rakiplerinizle de yarışabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
camscanner

CamScanner – Phone PDF Creator

CamScanner - Phone PDF Creator sayesinde istediğiniz belgenin veya yerin fotoğrafını çekerek tarayabilir ve hemen PDF formatına getirebilirsiniz.

    Ücretsiz|
Easy Video Cutter indir

Easy Video Cutter

Easy Video Cutter ile AVI, ASF, MOV, FLV ve RM formatlı videolarınızın istediğiniz bölümlerini kesebilir ve kestiğiniz kısımları farklı formatlara dönüştürebilirsiniz.

    16.8MB| Deneme| Windows
Opera GX indir

Opera GX

Oyuncular için tasarlanmış ilk tarayıcılardan olan Opera GX, kişiselleştirilebilir özellikleri ile dikkat çekiyor.

    59.9MB| Ücretsiz| Windows