wolfteam indir Wolfteam İndir

Wolfteam, uzun zamandır bilgisayar oyuncuları tarafından tercih edilen, piyasadaki popüler aksiyon ve savaş oyunlarından biri olarak öne çıkmaktadır.

Boyut: 2.68GB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: JoyGame
Kategori: Savaş/Aksiyon
Ekleyen: Kadir
Tarih: 16 Ocak 2021

Wolfteam, uzun zamandır bilgisayar oyuncuları tarafından tercih edilen, piyasadaki popüler aksiyon ve savaş oyunlarından biri olarak öne çıkmaktadır. 2009 yılında geliştirilen ve Türk yapımı oyunlar arasında yer alan Wolfteam, dünya genelinde de beğeniyle oynanmaktadır. Wolfteam indir alternatifleri üzerinden oyunu bilgisayarlara yüklemek mümkündür. Farklı grafik özellikleri ve çeşitli oyun modlarıyla oldukça heyecanlı olan Wolfteam, kurt adamlarla insanlar arasındaki savaşı konu almaktadır.

Oyun sektöründeki MMPFPS oyunları arasında yer alan Wolfteam, yüzde yüz oranındaki Türkçe ara yüzü ile dikkat çekmektedir. Birbirinden farklı haritalarıyla oyuncuların kıyasıya mücadele ettiği oyunda çeşitli Türk karakterler bulunmaktadır. Azap, Yiğit Demir ve Ezel gibi efsane Türk karakterlerinin bulunduğu oyunu bilgisayarında oynamak isteyen kullanıcıların yapması gereken bazı işlemler vardır. Hesap açma ve indirme işlemlerinin ardından heyecan dolu oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak mümkündür.

Wolfteam Hesap Aç

Joygame isimli oyun yapım şirketinin en önemli oyunlarından biri olan Wolfteam, 11 yılı aşan süredir çok sayıda kullanıcı tarafından beğeniyle tercih edilmektedir. Türkçe dil ve seslendirme destekleriyle yapılmış olan oyun 7 den 70’e birçok kullanıcının ilgisini çekmektedir. Oyunu oynamak isteyen kişilerin Wolfteam hesap aç işlemlerini yapması gerekmektedir. Joygame internet sitesi üzerinden güvenli ve ücretsiz bir şekilde hesap açmak mümkündür. Hesap açan kullanıcılar, oyunu istediği zaman oynayabilir.

Kendisine özgün karakterleriyle dikkat çeken oyunda değişik özellikler bulunmaktadır. Her dönem güncellenen ve yeni karakterlerin eklendiği oyun, yüksek grafik ve performans özellikleri istemediği için farklı cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. İnternet üzerindeki farklı yardımcı platformlar üzerinden kolaylıkla indirilebilen oyunu kısa bir süre içinde bilgisayarınıza indirerek heyecan dolu savaşlara başlayabilirsiniz.

Wolfteam Kaç GB?

Günümüzde binlerce kişi tarafından tercih edilen bilgisayar oyunları arasında yer alan Wolfteam, farklı bilgisayarlar üzerinden rahatlıkla oynanabiliyor. Oyunu bilgisayarına yüklemek isteyen kullanıcılar tarafından Wolfteam kaç GB konusunda araştırmalar yapılıyor. Oyunun setup dosyası yaklaşık 2 GB boyutundadır. Oyunun yüklenmesi için cihazlarda 3 GB boyutunda kullanılabilir alanın olması yeterli olacaktır.

Güncellemelerle birlikte oyun dosyasının boyutu artabileceği için daha fazla boş alanın bulunması faydalı olacaktır.
Nişancılık ve aksiyon oyunları arasında yer alan Wolfteam yapımında birçok harita bulunmaktadır. Haritaların indirilmesi için belirli miktarda boş depolama alanına ihtiyaç duyulmaktadır. Windows işletim sistemlerinde rahat bir şekilde oynanabilen oyun için yüksek özellikli cihazlara ihtiyaç duyulmamaktadır. Ortalama özelliklere sahip olan bir cihaz üzerinde ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Wolfteam Kayıt

Birbirinden farklı harita ve oyun modlarının bulunduğu Wolfteam, yüzlerce kişi tarafından beğeniyle oynanmaya devam ediyor. Oyunu bilgisayarına yükleyen kişilerin giriş için kayıt olmaları gerekiyor. Wolfteam kayıt için oyunun resmi internet sitesi kullanılmaktadır. E-posta ve şifre bilgileriyle kayıt olan kullanıcılar, istedikleri kullanıcı ismiyle birlikte heyecan dolu savaşlara devam edebilir.

Oyunun güncel versiyonunu oynamak isteyen kişiler, Joygame internet sitesi üzerinden setup dosyasını indirebilir. Oyunu oynamak için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmaktadır. Farklı haritalar arasında seçim yaparak oyuna başlayıp puan toplamak mümkündür. Oyundaki ek özelliklerin kullanılması için yatırım yapılabilir.

Wolfteam Oyna

Bilgisayarında Wolfteam oyununu oynamak isteyen kişiler için minimum sistem gereksinimleri önemlidir. Wolfteam oyununun grafik özellikleri orta derecede olduğu için üst düzey bilgisayarlara gerek duyulmamaktadır. Wolfteam önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir;

• Windows XP veya üzeri işletim sistemi,
• AMD ya da Intel işlemci,
• 1 GB ve üzeri RAM,
• NVIDIA veya AMD ekran kartı,

Belirtilen özelliklerdeki cihazlarda oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırmak mümkündür. Daha kaliteli ve gerçekçi bir Wolfteam oyna deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar, yüksek özellikleri bulunan cihazları tercih edebilir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
realtek hd audio driver indir
Realtek HD Audio Driver

Realtek HD Audio Driver ses kartı dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda oldukça sık kullanılan bir ses entegresidir.

  168.6MB| Ücretsiz| Windows
zilenyum indir
Zilenyum Zil Programı

Zilenyum, ülkemizde okul ve fabrika gibi kurum ya da kuruluşlarda çokça tercih edilen bir zil programıdır. Yayınladığımız indirme linki deneme sürümüne aittir.

  56.6MB| Deneme| Windows
Browsec vpn free and unlimited vpn indir
Browsec VPN – Free and Unlimited VPN

Browsec VPN, kullanıcılara gizliliklerini koruma ve coğrafi sınırlamalar nedeniyle erişime kapatılan web siteleriyle bağlantı kurma imkanı sunar.

  Ücretsiz| Windows
Uyap Döküman Editör indir
Uyap Döküman Editör

Uyap Döküman Editör, UYAP'tan indirdiğiniz UDF formatında ki dosyaları windows ve android cihazlarınızda görüntülemenizi sağlar.

  8.20MB| Ücretsiz| Windows
Cheat Engine indir
Cheat Engine

Cheat engine oynadığınız oyunların içinde bulunan ayarlarda değişiklik yapmanıza olanak tanıyan bir hile yazılımıdır. Ücretsiz ve profesyonel bir hile yazılımı olan Cheat Engine açık kaynaklı olmasından dolayı geliştirmeye açıktır.

  Ücretsiz| Windows
barkod yazıcısı indir
Barkod Yazdırma ve Hazırlama Yazılımı

Parsanda yazılım tarafından geliştirilen barkod yazdırma ve hazırlama programı çok sayıda ki barkod sınıfında barkod yazdırmanıza olanak tanımaktadır.

  3.9MB| Demo| Windows
Easy Screen OCR indir
Easy Screen OCR

Easy Screen OCR, programı sayesinde görsellerde bulunan yazıları bulabilirsiniz.

  2,23Mb| Ücretsiz| Windows
HD Tune indir
HD Tune

HD Tune, bilgisayarınızın sabit diskini (HDD) tarayarak, oluşan bad sector gibi hataları ve diğer sağlık problemlerini sizlere gösteren küçük boyutlu ve kullanımı kolay bir yazılımdır.

  627KB| Ücretsiz| Windows
nonolive indir
NonoLive

Nonolive, canlı yayın yapma platformudur. Çoğunlukla oyuncular tarafından tercih edilen platformun yayıncı ya da izleyici olarak kullanılması ücretsizdir.

  Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS/Android
imo indir
Imo

IMO Yazılımı, Windows kullanıcıları için tasarlanmış ücretsiz bir sohbet ve mesajlaşma platformudur.

  Ücretsiz| Windows