wolfteam indir Wolfteam İndir

Wolfteam, uzun zamandır bilgisayar oyuncuları tarafından tercih edilen, piyasadaki popüler aksiyon ve savaş oyunlarından biri olarak öne çıkmaktadır.

Boyut: 2.68GBLisans : Ücretsiz
Versiyon:Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: JoyGameKategori: Savaş/Aksiyon
Ekleyen: KadirTarih: 16 Ocak 2021

Wolfteam, uzun zamandır bilgisayar oyuncuları tarafından tercih edilen, piyasadaki popüler aksiyon ve savaş oyunlarından biri olarak öne çıkmaktadır. 2009 yılında geliştirilen ve Türk yapımı oyunlar arasında yer alan Wolfteam, dünya genelinde de beğeniyle oynanmaktadır. Wolfteam indir alternatifleri üzerinden oyunu bilgisayarlara yüklemek mümkündür. Farklı grafik özellikleri ve çeşitli oyun modlarıyla oldukça heyecanlı olan Wolfteam, kurt adamlarla insanlar arasındaki savaşı konu almaktadır.

Oyun sektöründeki MMPFPS oyunları arasında yer alan Wolfteam, yüzde yüz oranındaki Türkçe ara yüzü ile dikkat çekmektedir. Birbirinden farklı haritalarıyla oyuncuların kıyasıya mücadele ettiği oyunda çeşitli Türk karakterler bulunmaktadır. Azap, Yiğit Demir ve Ezel gibi efsane Türk karakterlerinin bulunduğu oyunu bilgisayarında oynamak isteyen kullanıcıların yapması gereken bazı işlemler vardır. Hesap açma ve indirme işlemlerinin ardından heyecan dolu oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak mümkündür.

Wolfteam Hesap Aç

Joygame isimli oyun yapım şirketinin en önemli oyunlarından biri olan Wolfteam, 11 yılı aşan süredir çok sayıda kullanıcı tarafından beğeniyle tercih edilmektedir. Türkçe dil ve seslendirme destekleriyle yapılmış olan oyun 7 den 70’e birçok kullanıcının ilgisini çekmektedir. Oyunu oynamak isteyen kişilerin Wolfteam hesap aç işlemlerini yapması gerekmektedir. Joygame internet sitesi üzerinden güvenli ve ücretsiz bir şekilde hesap açmak mümkündür. Hesap açan kullanıcılar, oyunu istediği zaman oynayabilir.

Kendisine özgün karakterleriyle dikkat çeken oyunda değişik özellikler bulunmaktadır. Her dönem güncellenen ve yeni karakterlerin eklendiği oyun, yüksek grafik ve performans özellikleri istemediği için farklı cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. İnternet üzerindeki farklı yardımcı platformlar üzerinden kolaylıkla indirilebilen oyunu kısa bir süre içinde bilgisayarınıza indirerek heyecan dolu savaşlara başlayabilirsiniz.

Wolfteam Kaç GB?

Günümüzde binlerce kişi tarafından tercih edilen bilgisayar oyunları arasında yer alan Wolfteam, farklı bilgisayarlar üzerinden rahatlıkla oynanabiliyor. Oyunu bilgisayarına yüklemek isteyen kullanıcılar tarafından Wolfteam kaç GB konusunda araştırmalar yapılıyor. Oyunun setup dosyası yaklaşık 2 GB boyutundadır. Oyunun yüklenmesi için cihazlarda 3 GB boyutunda kullanılabilir alanın olması yeterli olacaktır.

Güncellemelerle birlikte oyun dosyasının boyutu artabileceği için daha fazla boş alanın bulunması faydalı olacaktır.
Nişancılık ve aksiyon oyunları arasında yer alan Wolfteam yapımında birçok harita bulunmaktadır. Haritaların indirilmesi için belirli miktarda boş depolama alanına ihtiyaç duyulmaktadır. Windows işletim sistemlerinde rahat bir şekilde oynanabilen oyun için yüksek özellikli cihazlara ihtiyaç duyulmamaktadır. Ortalama özelliklere sahip olan bir cihaz üzerinde ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Wolfteam Kayıt

Birbirinden farklı harita ve oyun modlarının bulunduğu Wolfteam, yüzlerce kişi tarafından beğeniyle oynanmaya devam ediyor. Oyunu bilgisayarına yükleyen kişilerin giriş için kayıt olmaları gerekiyor. Wolfteam kayıt için oyunun resmi internet sitesi kullanılmaktadır. E-posta ve şifre bilgileriyle kayıt olan kullanıcılar, istedikleri kullanıcı ismiyle birlikte heyecan dolu savaşlara devam edebilir.

Oyunun güncel versiyonunu oynamak isteyen kişiler, Joygame internet sitesi üzerinden setup dosyasını indirebilir. Oyunu oynamak için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmaktadır. Farklı haritalar arasında seçim yaparak oyuna başlayıp puan toplamak mümkündür. Oyundaki ek özelliklerin kullanılması için yatırım yapılabilir.

Wolfteam Oyna

Bilgisayarında Wolfteam oyununu oynamak isteyen kişiler için minimum sistem gereksinimleri önemlidir. Wolfteam oyununun grafik özellikleri orta derecede olduğu için üst düzey bilgisayarlara gerek duyulmamaktadır. Wolfteam önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir;

• Windows XP veya üzeri işletim sistemi,
• AMD ya da Intel işlemci,
• 1 GB ve üzeri RAM,
• NVIDIA veya AMD ekran kartı,

Belirtilen özelliklerdeki cihazlarda oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırmak mümkündür. Daha kaliteli ve gerçekçi bir Wolfteam oyna deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar, yüksek özellikleri bulunan cihazları tercih edebilir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Notepad3 indir

Notepad3

Notepad3 programını kullanarak windows işletim sistemine sahip bilgisayar veya diğer cihazlarda kod yazabilirsiniz.

    2MB| Ücretsiz| Windows
ScreenTake indir

ScreenTake

ScreenTake, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarınızda kolayca ekran görüntüsü alarak tıpkı akıllı cihazlarda olduğu gibi üzerinde düzenlemeler yapmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

    33,4MB| Ücretsiz| Windows
Remo Repair MOV indir

Remo Repair MOV

Çeşitli nedenlerle hasar görerek bozulan, çalışmayan .MOV ve .MP4 video dosyalarınızı Remo Repair MOV programı ile onarabilirsiniz.

    2,23MB| Deneme| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?