mhrs indir MHRS İndir

MHRS, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilip açılımı "Merkezi Hekim Randevu Sistemi" olan randevu alma uygulamasıdır.

Boyut: DeğişirLisans : Ücretsiz
Platform: iOS, Android
Yayımcı: T.C Sağlık Bakanlığı
Kategori:Sağlık
Ekleyen: Kadir
Tarih: 21 Ocak 2022

MHRS, T.C Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilip açılımı “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” olan randevu alma uygulamasıdır. MHRS uygulamasını iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerinize indirip, yükleyerek kullanabilirsiniz.

Tüm Türkiye’de hizmet vermekte olan Devlet hastanelerinden, Ağır ve Diş Sağlığı Hastanelerinden MHRS uygulaması ile istediğini tarih ve istediğiniz hekimden randevu oluşturabilir, iptal edebilirsiniz.

MHRS, hastanelerde sıra beklemenizin önüne geçmiş ve evinizden, iş yerinizden veya internete bağlı olduğunu her yerden kolay ve hızlı bir şekilde muayene randevusu almanıza olanak tanımaktadır.

Not: Windows üzerinden MHRS kullanmak için www.hastanerandevu.gov.tr adresini kullanabilir, telefonla randevu almak için 182’yi arayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
CWShredder indir

CWShredder

CWShredder, Trend micro tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Yazılımın amacı sisteminize sinsice sızıp açılış sayfanızı değiştiren korsan yazılımları tespit ederek yok etmektir.

    520KB| Ücretsiz| Windows
pinterest indir

Pinterest

Pinterest indir nasıl yapabilirsin? tüm detaylarıyla bu yazımızda sana Pinterest indirmenin detaylarını anlatacağız.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Win / iOS / Android
Remo Repair MOV indir

Remo Repair MOV

Çeşitli nedenlerle hasar görerek bozulan, çalışmayan .MOV ve .MP4 video dosyalarınızı Remo Repair MOV programı ile onarabilirsiniz.

    2,23MB| Deneme| Windows