e-nabız uygulaması E-Nabız İndir

Son dönemlerin en çok tercih edilen sağlık platformlarından biri olan e-nabız sistemi pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Boyut: Cihaza Göre Değişir Lisans : Ücretsiz
Platform: iOS / Android
Yayımcı: Sağlık Bakanlığı
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 19 Ocak 2023

Son dönemlerin en çok tercih edilen sağlık platformlarından biri olan e-nabız sistemi pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

E-Nabız Nedir?

Sağlığınızı ilgilendiren tüm detaylara e-nabız sistemi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sağlık özgeçmişinizin tüm detaylarına erişebileceğiniz e-nabız sistemi pek çok açıdan büyük avantaj sunmaktadır. E-nabız sistemini hem bilgisayar ve tabletlerden hem de mobil cihazlardan da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

E-Nabız Sistemi Ne İşe Yarar?

E-nabız sistemi üzerinden kendiniz ile ilgili tüm sağlık geçmişinize ve tahlil sonuçlarınıza kolaylıkla ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. E-nabız sistemi içerisinde bulabileceğiniz sağlık bilgileri ise şu şekildedir;

-Gittiğiniz tüm hastaneler, klinikler, sağlık ocakları ve muayene olduğunuz doktorların isimlerine erişebilirsiniz.

-Tüm sağlık geçmişiniz hastane kayıtlarından alındığı için tarihlere de erişim sağlayabiliyorsunuz.

-Muayene olduğunuz doktorların yazmış olduğu tüm reçeteleri ve aldığınız ilaçların hepsini görebilirsiniz.

-Doktorlardan aldığınız raporlara ve muayene sonunda konulan teşhislere de e-nabız sistemi içerisinden ulaşabilirsiniz.

-Yaptırdığınız tüm tahlillerin sonuçlarına erişim sağlayabilir ve tekrar tahlil sonucu almak için hastaneye gitmek zorunda kalmazsınız.

-Sadece tahlil sonuçları değil röntgen filmleri de e-nabız sistemi içerisinde erişebileceğiniz sağlık bilgileri içerisinde yer almaktadır.

-Düzenli olarak kullandığınız ilaçların, yaptırdığınız aşıların yer ve tarih bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

-Doktor randevularınızın geçmişini inceleyebilirsiniz.

-Muayene sonuçlarınıza da e-nabız sisteminden erişim sağlayabilirsiniz. Kan şekeri, tansiyon ve nabız bilgileriniz de e-nabız üzerinden kontrol edebileceğiniz bilgiler arasında bulunmaktadır.

E-nabız sistemi içerisinden kendi sağlık geçmişinizi ve tüm muayene sonuçlarınızı görebilirsiniz. Bunun yanı sıra size en yakın hastane, klinik, sağlık ocağı veya doktorları da öğrenebilirsiniz. Kolaylıkla randevu alabilmek için ve aile hekiminizin kim olduğu öğrenmek için e-nabız sistemini kullanabilirsiniz.

E-Nabız Sistemine Nasıl Kayıt Olunur?

E-nabız sistemine giriş yapabilmek için şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer e-devlet şifreniz var ise bu sistem üzerinden de e-nabız sistemine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. TC kimlik numaranız ve e-devlet şifreniz ile e-nabız sistemine geçiş yapabilirsiniz.

Aile hekiminizden telefon numaranız üzerinden e-nabız için kayıt yaptırarak sisteme cep telefonunuz üzerinden gelecek olan şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
WhatsApp indir
WhatsApp’ta İsim Nasıl Değiştirilir?

WhatsApp'ta kullanıcı adınızı nasıl güncellersiniz? WhatsApp'taki kullanıcı adınızı değiştirmek için hangi adımları takip etmelisiniz? Bu makalede, WhatsApp'ta kullanıcı adınızı nasıl güncelleyeceğinizi ayrıntılarıyla ele alıyoruz. İşte ayrıntılar…

Opera GX indir
Opera GX

Oyuncular için tasarlanmış ilk tarayıcılardan olan Opera GX, kişiselleştirilebilir özellikleri ile dikkat çekiyor.

  59.9MB| Ücretsiz| Windows
lock a folder indir
LocK-A-FoLdeR

Bilgisayar kullanıcıları için özel dosya ve klasör içeriklerini gizlemek amacıyla geliştirilmiş açık kaynak kodlu bir yazılım programı.

  Ücretsiz| Windows
adresbank indir
AdresBank

AdresBank, özellikle küçük işletmelerin müşterilerini kayıt etmesi için geliştirilmiş Türkçe adres kayıt programı olup tamamen ücretsizdir.

  4.1MB| Ücretsiz| Windows
trafik tescil formu
Tera Trafik Tescil Programı (EK1)

Tera trafik tescil programı, size trafik tescil dosyası Ek-1 doldurma imkanı sunmaktadır.

  5.5Mb| Deneme| Windows
tik işareti nasıl yapılır
Bilgisayarda ve Telefonda Tik ✓ İşareti Nasıl Yapılır?

Bilgisayar ve telefonda tik işareti nasıl yapılır sorusuna 3 farklı yöntem ile cevap vermeye çalıştık.

wireshark indir
Wireshark

Adının değişmesi ile bilinebilirliğini arttıran Wireshark ağ analizatör uygulamasıdır. Eski adı Ethereal olan Wireshark yazılımsal olarak aynı içeriklere sahiptir. Güçlü özellikleri sayesinde dünya üzerinde en çok tercih edilen ağ analiz uygulaması olmayı başarmıştır. 

  51,70MB| Ücretsiz| Windows
fotosizer indir
Fotosizer

Fotosizer, resim dosyalarınızı yeniden boyutlandırabileceğiniz çoklu resim boyutlandırma programı olup, istediğiniz fotoğrafları toplu bir şekilde istediğiniz özelliklere getirmenize olanak tanımaktadır.

  6.3MB| Ücretsiz| Windows
personel takip programı indir
Personel Devam Kayıt Sistemi

Parsanda yazılım tarafından geliştirilen personel takip programı, işletmenizde istihdam sağladığınız çalışanların günlük bir şekilde işletmeye giriş ve çıkışlarını takip etmenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

  6.2MB| Deneme Sürümü| Windows
Namaz Vakitleri Uygulaması İndir
Namaz / Ezan Vakti – Namaz Vakitleri Uygulaması

Diyanet işleri başkanlığı tarafından hazırlanan uygulama sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun namaz vaktini öğrenebileceksiniz.

  Değişir| Ücretsiz| Android / iOS