e-nabız uygulaması E-Nabız İndir

Son dönemlerin en çok tercih edilen sağlık platformlarından biri olan e-nabız sistemi pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Boyut: Cihaza Göre DeğişirLisans : Ücretsiz
Platform: iOS / Android
Yayımcı: Sağlık Bakanlığı
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 5 Kasım 2021

Son dönemlerin en çok tercih edilen sağlık platformlarından biri olan e-nabız sistemi pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

E-Nabız Nedir?

Sağlığınızı ilgilendiren tüm detaylara e-nabız sistemi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sağlık özgeçmişinizin tüm detaylarına erişebileceğiniz e-nabız sistemi pek çok açıdan büyük avantaj sunmaktadır. E-nabız sistemini hem bilgisayar ve tabletlerden hem de mobil cihazlardan da kolaylıkla kullanabilirsiniz.

E-Nabız Sistemi Ne İşe Yarar?

E-nabız sistemi üzerinden kendiniz ile ilgili tüm sağlık geçmişinize ve tahlil sonuçlarınıza kolaylıkla ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. E-nabız sistemi içerisinde bulabileceğiniz sağlık bilgileri ise şu şekildedir;

-Gittiğiniz tüm hastaneler, klinikler, sağlık ocakları ve muayene olduğunuz doktorların isimlerine erişebilirsiniz.

-Tüm sağlık geçmişiniz hastane kayıtlarından alındığı için tarihlere de erişim sağlayabiliyorsunuz.

-Muayene olduğunuz doktorların yazmış olduğu tüm reçeteleri ve aldığınız ilaçların hepsini görebilirsiniz.

-Doktorlardan aldığınız raporlara ve muayene sonunda konulan teşhislere de e-nabız sistemi içerisinden ulaşabilirsiniz.

-Yaptırdığınız tüm tahlillerin sonuçlarına erişim sağlayabilir ve tekrar tahlil sonucu almak için hastaneye gitmek zorunda kalmazsınız.

-Sadece tahlil sonuçları değil röntgen filmleri de e-nabız sistemi içerisinde erişebileceğiniz sağlık bilgileri içerisinde yer almaktadır.

-Düzenli olarak kullandığınız ilaçların, yaptırdığınız aşıların yer ve tarih bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

-Doktor randevularınızın geçmişini inceleyebilirsiniz.

-Muayene sonuçlarınıza da e-nabız sisteminden erişim sağlayabilirsiniz. Kan şekeri, tansiyon ve nabız bilgileriniz de e-nabız üzerinden kontrol edebileceğiniz bilgiler arasında bulunmaktadır.

E-nabız sistemi içerisinden kendi sağlık geçmişinizi ve tüm muayene sonuçlarınızı görebilirsiniz. Bunun yanı sıra size en yakın hastane, klinik, sağlık ocağı veya doktorları da öğrenebilirsiniz. Kolaylıkla randevu alabilmek için ve aile hekiminizin kim olduğu öğrenmek için e-nabız sistemini kullanabilirsiniz.

E-Nabız Sistemine Nasıl Kayıt Olunur?

E-nabız sistemine giriş yapabilmek için şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer e-devlet şifreniz var ise bu sistem üzerinden de e-nabız sistemine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. TC kimlik numaranız ve e-devlet şifreniz ile e-nabız sistemine geçiş yapabilirsiniz.

Aile hekiminizden telefon numaranız üzerinden e-nabız için kayıt yaptırarak sisteme cep telefonunuz üzerinden gelecek olan şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
CWShredder indir

CWShredder

CWShredder, Trend micro tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Yazılımın amacı sisteminize sinsice sızıp açılış sayfanızı değiştiren korsan yazılımları tespit ederek yok etmektir.

    520KB| Ücretsiz| Windows
GOM Player

GOM Player

Gom Player, tüm medya dosyalarınızı rahat bir şekilde açarak oynatabileceğiniz bir programdır.

    24,50MB| Ücretsiz| Windows
camscanner

CamScanner – Phone PDF Creator

CamScanner - Phone PDF Creator sayesinde istediğiniz belgenin veya yerin fotoğrafını çekerek tarayabilir ve hemen PDF formatına getirebilirsiniz.

    Ücretsiz|