google meet Google Meet İndir

Google Meet uygulaması ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz kişi yada kişilerle bağlantı kurarak toplantı yapabilir, eğitim verebilirsiniz.

Boyut: DeğişirLisans : Ücretsiz
Platform: Win / iOS / Android
Yayımcı: Google
Kategori:Toplantı
Ekleyen: Kadir
Tarih: 30 Ocak 2022

Google Meet uygulaması ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz kişi yada kişilerle bağlantı kurarak toplantı yapabilir, eğitim verebilirsiniz. Google meet sayesinde 250 katılımcı ile aynı anda ortak çalışabilir, görüntülü toplantılara katılabilirsiniz.

Toplantılarınızı güvenle yapın
Uzaktan görüntülü toplantı yapabilir, eğitimler düzenleyebilirsiniz. Görüntülü toplantı esnasında veri aktarımları güvenli bir şekilde şifrelenir. Güvenlik önlemli sürekli olarak güncellenmektedir. Toplamda 250 kişi ile aynı anda dilediğiniz yerden toplantı gerçekleştirebilirsiniz.

Toplantılar esnasında soru-cevap yapabilir, anketler düzenleyebilir ve söz iste gibi özellikler sayesinde toplantı içerisinde herhangi bir kesinti olmadan etkileşimi sürdürebilirsiniz.

Her cihazdan kolay erişim
Dilediğiniz web tarayıcısından veya Google meet mobil uygulaması sayesinde tek bir tıkla bağlantı paylaşarak iş ortaklarınızı görüntülü görüşmeye davet edebilirsiniz.

Ekranınızı paylaşın
Konferans görüşmesi esnasında ekranınızı paylaşarak ekibinizle doküman ve slayt gibi içerikleri yansıtabilirsiniz.

Konuşulanları takip edin
Google’ın sesli yazma teknolojisinden faydalanarak konuşmaları altyazılı bir şekilde görebilirsiniz.

Not: Ücretsiz Google Meet hesabına sahip olan kullanıcılar tüm özelliklerden yararlanamamaktadır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
youtube

YouTube

YouTube, dünyanın en büyük video izleme platformu olup Google tarafından geliştirilmekte, ücretsiz ve reklamlı olarak hizmet sunmaktadır.

    Ücretsiz| iOS, Android, Windows
trafik tescil formu

Adres ve Telefon Defteri

Adres ve telefon defteri programı sayesinde özellikle çok fazla sayıda müşterisi olan iş yerleri, şirketleri tüm müşterilerinin telefon, adres, e-mail, web sitesi gibi bilgilerin yanı sıra özel bilgi ve notları ile kayıt altında tutabilirler.

    4.3MB| Deneme| Windows
daemon tools lite indir

DAEMON Tools Lite

Daemon Tools İndir - Ücretsiz, hızlı ve pratik bir şekilde sanal disk oluşturarak CD ve DVD imajlarını çalıştırmanıza olanak tanımaktadır.

    Cihaza Göre| Reklamlı| Windows