free youtube download indir Free YouTube Download İndir

YouTube video indir programı sayesinde dünyanın en popüler video izlemesi sitesi olan YouTube üzerinden istediğiniz videoyu kolayca indirebilir, arşivinize ekleyebilirsiniz.

Boyut: 33MBLisans : Ücretsiz
Versiyon: 4.1.45.509Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: DVDVideoSoftKategori: Ses ve Video
Ekleyen: KadirTarih: 16 Kasım 2020

Free YouTube Download İndir – Ücretsiz YouTube Video İndirme Programı

YouTube video indir programı sayesinde dünyanın en popüler video izlemesi sitesi olan YouTube üzerinden istediğiniz videoyu kolayca indirebilir, arşivinize ekleyebilirsiniz.

YouTube sitesinden video indirmek istediğinizde kullanmakta olduğunuz web siteleri ya da programlar size onlarca sayfa açarak, reklam izletebilir ve muhtemelen sizde bu durumdan oldukça sıkılmış olabilirsiniz.

Tanıtımını yapmakta olduğumuz Free YouTube Download yazılımı DVDVideoSoft tarafından geliştirilmiş ve yıllardır ücretsiz olarak hizmet veren bir programdır. Aynı zamanda Türkçe dil desteğine sahiptir.

Free YouTube Download Programının Özellikleri

– YouTube üzerinde bulunan listelerde yer alan tüm videoları indirme
– İstediğiniz bir kullanıcının / kanalın tüm videolarını indirme
– Bir kullanıcının favoriye aldığı tüm videoları indirme
– İndirmek istediğiniz kaliteyi ayarlama
– İndirme geçmişini kayıt etme
– Videoların küçük önizleme resimlerini görerek kayıt etme
– Şarkıcılara ait çalma listelerini tümüyle indirme

Editör notu : Program oldukça kullanışlı. Ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz ancak reklam/watermark içeriyor. Watermark ekranın tam ortasında büyük boyutlu ve rahatsız edici. Programın ücretli sürümünde bu reklamlar yer almıyor + videoları mp3’e de dönüştürebiliyorsunuz. ücretsiz versiyonda maalesef buna izin verilmiyor. Videoların indirme hızı biraz yavaş olsa da orjinal kalitede indirmeye izin veriyor. Daha hızlı indirebilmek için premium üyelik almanız gerekiyor. 3 dakika 52 saniyelik bir videoyu denediğimde toplam 24 dakikada indirdi. Aslına bakarsanız orjinal kalitede insin, süresi sorun değil diyorsanız gayet güzel şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca programınız aktif ise YouTube üzerinde herhangi bir link kopyaladığınızda otomatik olarak sağ alt taraftan size “Download” şeklinde sahne açmaktadır.

Free YouTube Download Nasıl Kullanılır?

Programı windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza indirip kurun. Kurulumu oldukça basit. Devam, tamam, ileri gibi butonlara basarak hızlıca kurabilirsiniz.

Kurulduktan sonra programı açın. İndirmek istediğiniz videonun youtube linkini kopyalayın ve program üzerinde yer alan yapıştır butonuna tıklayın. Program saniyeler içinde indirmek istediğiniz videoyu ekrana yansıtacaktır. Video kalitesini vs. seçerek en sağda bulunan indir butonuna basabilir ve indirmeyi başlatabilirsiniz. Dilerseniz kanalda bulunan tüm videoları da indirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
e-devlet indir

E-Devlet Kapısı

E-Devlet Kapısı sayesinde bir çok kurum ya da resmi daire işlemlerini takip edebilir, başvurular yapabilir veya sorgulamalar gerçekleştirebilirsiniz.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| Android/iOS
AP Tuner indir

AP Tuner

AP Tuner programını indirip bilgisayarınıza kurarak gitar akort edebilirsiniz.

    1.3MB| Deneme| Windows
Audacity indir

Audacity

Bir ses kaydetme ve düzenleme yazılımı olan Audacity, birden fazla kayıt ve oynatma aygıtını yönetebilir.

    26.6MB| Ücretsiz| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?