free youtube download indir Free YouTube Download İndir

YouTube video indir programı sayesinde dünyanın en popüler video izlemesi sitesi olan YouTube üzerinden istediğiniz videoyu kolayca indirebilir, arşivinize ekleyebilirsiniz.

Boyut: 33MBLisans : Ücretsiz
Versiyon: 4.1.45.509Dil : Türkçe
Platform: Windows
Yayımcı: DVDVideoSoftKategori: Ses ve Video
Ekleyen: KadirTarih: 16 Kasım 2020

Free YouTube Download İndir – Ücretsiz YouTube Video İndirme Programı

YouTube video indir programı sayesinde dünyanın en popüler video izlemesi sitesi olan YouTube üzerinden istediğiniz videoyu kolayca indirebilir, arşivinize ekleyebilirsiniz.

YouTube sitesinden video indirmek istediğinizde kullanmakta olduğunuz web siteleri ya da programlar size onlarca sayfa açarak, reklam izletebilir ve muhtemelen sizde bu durumdan oldukça sıkılmış olabilirsiniz.

Tanıtımını yapmakta olduğumuz Free YouTube Download yazılımı DVDVideoSoft tarafından geliştirilmiş ve yıllardır ücretsiz olarak hizmet veren bir programdır. Aynı zamanda Türkçe dil desteğine sahiptir.

Free YouTube Download Programının Özellikleri

– YouTube üzerinde bulunan listelerde yer alan tüm videoları indirme
– İstediğiniz bir kullanıcının / kanalın tüm videolarını indirme
– Bir kullanıcının favoriye aldığı tüm videoları indirme
– İndirmek istediğiniz kaliteyi ayarlama
– İndirme geçmişini kayıt etme
– Videoların küçük önizleme resimlerini görerek kayıt etme
– Şarkıcılara ait çalma listelerini tümüyle indirme

Editör notu : Program oldukça kullanışlı. Ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz ancak reklam/watermark içeriyor. Watermark ekranın tam ortasında büyük boyutlu ve rahatsız edici. Programın ücretli sürümünde bu reklamlar yer almıyor + videoları mp3’e de dönüştürebiliyorsunuz. ücretsiz versiyonda maalesef buna izin verilmiyor. Videoların indirme hızı biraz yavaş olsa da orjinal kalitede indirmeye izin veriyor. Daha hızlı indirebilmek için premium üyelik almanız gerekiyor. 3 dakika 52 saniyelik bir videoyu denediğimde toplam 24 dakikada indirdi. Aslına bakarsanız orjinal kalitede insin, süresi sorun değil diyorsanız gayet güzel şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca programınız aktif ise YouTube üzerinde herhangi bir link kopyaladığınızda otomatik olarak sağ alt taraftan size “Download” şeklinde sahne açmaktadır.

Free YouTube Download Nasıl Kullanılır?

Programı windows işletim sistemine sahip bilgisayarınıza indirip kurun. Kurulumu oldukça basit. Devam, tamam, ileri gibi butonlara basarak hızlıca kurabilirsiniz.

Kurulduktan sonra programı açın. İndirmek istediğiniz videonun youtube linkini kopyalayın ve program üzerinde yer alan yapıştır butonuna tıklayın. Program saniyeler içinde indirmek istediğiniz videoyu ekrana yansıtacaktır. Video kalitesini vs. seçerek en sağda bulunan indir butonuna basabilir ve indirmeyi başlatabilirsiniz. Dilerseniz kanalda bulunan tüm videoları da indirebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
resource hacker indir

Resource Hacker

Resource Hacker, .exe, .dll, .cpl, .ocx, formatlarına ve benzer formatlara sahip dosyalar üzerinde düzenlemeler yapabilmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

    4MB| Ücretsiz| Windows
Bravo - Video Music Player indir

Bravo – Video Music Player

Bravo music player, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarınızda müzik dinlemenize olanak tanıyan ve özellikle YouTube videolarını arka planda çalıştırabilmenizi de sağlayan bir müzik çalardır.

    42MB| Ücretsiz| iOS
mcafee indir

McAfee

Bilgisayarların koruyucu görevi gören McAfee, bir virüs koruma yazılımıdır.

    4.9MB| Deneme| Windows

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?