youtube YouTube İndir

YouTube, dünyanın en büyük video izleme platformu olup Google tarafından geliştirilmekte, ücretsiz ve reklamlı olarak hizmet sunmaktadır.

Boyut:Lisans : Ücretsiz
Platform: iOS, Android, Windows
Yayımcı: Google
Kategori:
Ekleyen: Kadir
Tarih: 24 Ocak 2022

YouTube, dünyanın en büyük video izleme platformu olup Google tarafından geliştirilmekte, ücretsiz ve reklamlı olarak hizmet sunmaktadır. YouTube üzerinde bulunan tüm videoları ücretsiz olarak izleyebilir, üyelik oluşturarak video yükleyebilir, sevdiğiniz kanallara abone olabilir, mevcut videolara yorum ve beğeni yapabilir, çeşitli çalma listeleri oluşturabilir ve istediğiniz zaman bu çalma listelerine ulaşabilirsiniz.

Android, iOS ve Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarınız için YouTube’un resmi uygulamasını edinerek popüler müzik, oyun, güzellik, haber, gündem, eğlence ve eğitim gibi bir çok alanda içerik üreticileri tarafından yayınlanmış videoları izleyebilir, müzikleri dinleyebilirsiniz. Beğendiğiniz kanallara abone olarak yeni içeriklerden haberdar olabilir, dilerseniz kendi içeriğinizi oluşturarak başka insanlarında sizlerin kanalını izlemesini sağlayabilirsiniz.

İzleyin ve Abone Olun

– Oturum açarak ana sayfada sizler için seçilmiş önerileri görebilirsiniz.
– Abonelikler kısmında abone olduğunuz kanallara ait son içerikleri görebilirsiniz.
– Beğendiğiniz ve izlemek istediğiniz videoları kitaplığınıza kayıt edebilir ve daha sonra zamanınız olduğunda izleyebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
blitz indir

Blitz

Blitz, 3. Parti bir yazılımdır ve ücretsizdir. Riot Games tarafından sunulan tüm oyunlar için kullanılabilmektedir.

    99.30MB| Ücretsiz| Windows
odin3 indir

Odin3

Odin3 programı android işletim sistemine sahip olan cihazlarınızın android versiyonlarını ücretsiz olarak güncellemenize olanak tanımaktadır.

    4.3Mb| Ücretsiz| Windows
e-nabız uygulaması

E-Nabız

Son dönemlerin en çok tercih edilen sağlık platformlarından biri olan e-nabız sistemi pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS / Android