diskdigger indir DiskDigger İndir

DiskDigger, harddisk, hafıza kartı, usb bellek gibi araçlarınızdan silinen dosyaları kurtarma işlemini sağlayan ücretsiz bir programdır.

Boyut: 623KBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Defiant Technologies, LLC
Kategori:Araçlar
Ekleyen: Kadir
Tarih: 15 Kasım 2021

DiskDigger, harddisk, hafıza kartı, usb bellek gibi araçlarınızdan silinen dosyaları kurtarma ve geri getirme işlemini sağlayan ücretsiz bir programdır. Programın dig deep ve dig deeper olmak üzere iki farklı çalışma modu bulunmaktadır.

Dig deep mod seçtiğinizde FAT (FAT12, FAT16, FAT32), NTFS ve exFAT formatına sahip dosyalarınızı, dig deeper modunu seçtiğinizde ise diğer desteklenen tüm dosya formatlarına ait belgelerinizi arama yaparak kurtarmaktadır.

DiskDigger Programının Desteklediği Dosya Türleri

Medya formatları
JPG, PNG, GIF, BMP, TIFF, ICO, ANI, CR2, SR2, NEF, DCR, PEF, DNG, SVG, PSD, RAS, PSP, IFF, ART, WMF, EMF, WMZ, EMZ, DICOM, WEBP, PCX – ZSoft PCX images, CDR, INDD, CP

Belge formatları
DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, VSD, PDF, XML, HTML, RTF, WPD, WPS, PUB, XPS, WRI, ODT, ODS, ODP, ODG

Ses ve müzik formatları
MP3, WMA, AVI, WAV, MID, FLV, WMV, MOV, M4A, M4V, 3GP, F4V, RM, RMVB, MKV, MPEG, AU, MTS, M2TS – MPEG2, R3D, APE, OFR, PPM, PGM, PBM, WEBM

Sıkıştırılmış arşiv formatları
ZIP, RAR, 7Z, GZ, SIT, ACE, CAB, SZDD

Diğer formatlar
ISO, EXE, DLL, MDB, ACCDB, PST, DBX, XAC, KMY, DWG, DXF, CHM, TTF, TC, CLASS, KMZ

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
8 ball pool indir

8 Ball Pool

8 Ball Pool, hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda arkadaşlarınızla online olarak oynayabileceğiniz bir bilardo oyunudur.

    Cihaza Göre Değişir| Uyg. İçi Satın Alma| iOS, Android
word indir

Word

Word, günümüzde birçok alanda yoğun olarak kullanılan bilgisayar yazılımlarından biri olup, her dönem geliştirilmeye devam ediyor.

    4.9MB| Deneme| Windows
Davinci Resolve İndir

Davinci Resolve

Oldukça kapsamlı bir video düzenleme yazılımı olan Davinci Resolve, görsel efekt, renk ayarlarını yapma, 8K video hazırlama gibi temel özelliklere sahiptir.

    Ücretli| Windows