diskdigger indir DiskDigger İndir

DiskDigger, harddisk, hafıza kartı, usb bellek gibi araçlarınızdan silinen dosyaları kurtarma işlemini sağlayan ücretsiz bir programdır.

Boyut: 623KBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: Defiant Technologies, LLC
Kategori:Araçlar
Ekleyen: Kadir
Tarih: 15 Kasım 2021

DiskDigger, harddisk, hafıza kartı, usb bellek gibi araçlarınızdan silinen dosyaları kurtarma ve geri getirme işlemini sağlayan ücretsiz bir programdır. Programın dig deep ve dig deeper olmak üzere iki farklı çalışma modu bulunmaktadır.

Dig deep mod seçtiğinizde FAT (FAT12, FAT16, FAT32), NTFS ve exFAT formatına sahip dosyalarınızı, dig deeper modunu seçtiğinizde ise diğer desteklenen tüm dosya formatlarına ait belgelerinizi arama yaparak kurtarmaktadır.

DiskDigger Programının Desteklediği Dosya Türleri

Medya formatları
JPG, PNG, GIF, BMP, TIFF, ICO, ANI, CR2, SR2, NEF, DCR, PEF, DNG, SVG, PSD, RAS, PSP, IFF, ART, WMF, EMF, WMZ, EMZ, DICOM, WEBP, PCX – ZSoft PCX images, CDR, INDD, CP

Belge formatları
DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX, VSD, PDF, XML, HTML, RTF, WPD, WPS, PUB, XPS, WRI, ODT, ODS, ODP, ODG

Ses ve müzik formatları
MP3, WMA, AVI, WAV, MID, FLV, WMV, MOV, M4A, M4V, 3GP, F4V, RM, RMVB, MKV, MPEG, AU, MTS, M2TS – MPEG2, R3D, APE, OFR, PPM, PGM, PBM, WEBM

Sıkıştırılmış arşiv formatları
ZIP, RAR, 7Z, GZ, SIT, ACE, CAB, SZDD

Diğer formatlar
ISO, EXE, DLL, MDB, ACCDB, PST, DBX, XAC, KMY, DWG, DXF, CHM, TTF, TC, CLASS, KMZ

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
DAEMON Tools Lite indir

DAEMON Tools Lite

Daemon Tools İndir - Ücretsiz, hızlı ve pratik bir şekilde sanal disk oluşturarak CD ve DVD imajlarını çalıştırmanıza olanak tanımaktadır.

    Cihaza Göre| Reklamlı| Windows
Moto Rider GO: Highway Traffic

Moto Rider GO: Highway Traffic

En popüler oyunlar arasında bulunan Moto Rider Go oyununda akan trafikte seyreden araçların arasından gaz kesmeden motor sürün ve tüm puanları kapın.

    Değişir| Ücretsiz| Android
odin3 indir

Odin3

Odin3 programı android işletim sistemine sahip olan cihazlarınızın android versiyonlarını ücretsiz olarak güncellemenize olanak tanımaktadır.

    4.3Mb| Ücretsiz| Windows