hide.me VPN hide.me VPN İndir

hide.me VPN indirme birçok özelliği beraberinde getiriyor. Uzaktan erişim aracılığıyla başka ağlara bağlanarak gezinme imkanı sunan hide.me VPN, Malezya temelli bir sanal özel ağdır.

Boyut: 5.73MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Windows / iOS / Android
Yayımcı: Eventure
Kategori: VPN
Ekleyen: Kadir
Tarih: 2 Kasım 2023

hide.me VPN, İnternet üzerinde herhangi bir engelli veya sansürlü içeriğe ulaşmanızı sağlar. Erişim kısıtlaması olmadan özgürce sörf yapma şansı tanır. Aynı zamanda sörf yaparken kimliğini korur ve güvenli erişim sunar. Farklı coğrafi etiketler ile istediğiniz ağdan bağlanarak, o ülkeden giriş yapıyor gibi görünebilirsiniz. 2011 yılında kurulan program, birçok cihazda ve bilgisayarda kullanılabilmektedir.

Ayrıca Premium üyelik satın alarak, aynı anda 5 eşzamanlı bağlantı oluşturarak 57 farklı ülke üzerinden sanal ağa bağlanabilirsiniz. Ücretsiz sürümde ise 1 eşzamanlı bağlantı ve 2 GB veri transferi hakkı bulunuyor. Bunun yanında 5 farklı ülkeden giriş şansınız vardır.

Diğer vpn uygulamalarının aksine internette daha hızlı işlem yapabilirsiniz. 7/24 müşteri desteği bulunan program, kullanım kolaylığını da beraberinde sunuyor. Gerçek IP adresinizi saklarken anonim olarak internette sörf yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Herhangi bir kredi kartı bilgisi vermeden ücretsiz olarak hesap oluşturabileceğiniz program, özel bilgilerinizi kayıt altına almadığı için tercih edilmektedir.

Olası bağlantı kopukluklarında otomatik yeniden bağlanma özelliği sayesinde internet zevkinizi yarıda kesmez. Dünyadaki en iyi uygulama olma hedefi güden program bunda başarılı gibi görünüyor. hide.me VPN indir butonuyla tüm bu özelliklerden yararlanabilirsiniz.

hide.me VPN ile Güvende Kalın – Ücretsiz VPN

Hide.me VPN, dünyanın herhangi bir yerinden internete göz atmak için VPN’izi değiştirmenize izin veren kapsamlı bir araçtır. Bu özellik sayesinde, bulunduğunuz konumda herhangi bir hükümet veya marka coğrafi kısıtlamayı aşabilirsiniz. İnternet kullanımınızı şifreleyerek verilerinizi gizleyebilir ve herhangi bir web sitesini anonim olarak ziyaret edebilirsiniz.

Hide.me VPN’nin avantajlarından biri, VPN’ler hakkında bilgi sahibi olsunlar veya olmasınlar, her türlü kullanıcı için tasarlandığı için çok kolay kullanılabilir olmasıdır. Bu programı kullanmaya başlamak için yapmanız gereken tek şey, ekranın ortasında gördüğünüz tek düğmeye tıklamaktır. Bunu yaptıktan sonra, o anda mevcut en hızlı ve güvenli VPN’le bağlantı kurmak sadece birkaç saniye alacaktır. Bağlantınız kurulduğunda, konumunuz seçilen ülkeye taşınacaktır.

Hide.me VPN, konumunuzu o anda en hızlı ve güvenli bağlantıya taşıyacak olsa da, Hide.me VPN’nin sunduğu ülkelerden birine konumunuzu manuel olarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca, size en iyi çalışan tercih ettiğiniz konumları kaydedebilirsiniz, böylece istediğiniz konumda bağlantı kurmak için sadece birkaç tıklamayla kolayca bağlanabilirsiniz.

Bağlandıktan sonra, IPv4 ve IPv6 adresinizi ve harita üzerinde kesin konumunuzu görebileceğiniz bağlantı verilerini inceleyebilirsiniz. Genel olarak, Hide.me VPN, sansürden kaçınmak ve güvenli bir şekilde internete göz atmak istiyorsanız harika bir seçenektir. Konumunuzda normalde sansürlenen içerikleri açık bir şekilde görüntüleyebilir ve güvenle herhangi bir web sitesine erişebilirsiniz.

Güncelleme: 02.11.2023

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
cafe-x
Cafe-X Restaurant Cafe Bar Yönetim

Cafe-X Restaurant Cafe Bar Yönetim programı, kafe ve barlar için hazırlanmış, kullanımı kolay ve pratik olan ücretsiz bir yazılımdır.

  4.6MB| Ücretsiz| Windows
Bandicam indir
Bandicam

Bandicam, bilgisayarınızda ki oyun ya da herhangi bir uygulamanın ekran görüntüsünü kaydetmenize olanak tanıyan ekran videosu kaydetme programıdır.

  16,9Mb| Deneme Sürümü| Windows
tik işareti nasıl yapılır
Bilgisayarda ve Telefonda Tik ✓ İşareti Nasıl Yapılır?

Bilgisayar ve telefonda tik işareti nasıl yapılır sorusuna 3 farklı yöntem ile cevap vermeye çalıştık.

ödevmatik
Ödevmatik

Ödevmatik, özellikle birleştirilmiş olan sınıflarda eğitim veren öğretmenler için hazırlanmış bir ödev programı olup, ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  2.2MB| Ücretsiz|
need for speed underground 2
Need For Speed Underground 2

Need For Speed Underground 2: isminden de belli olacağı üzere Need For Speed Underground serisinin ikinci oyunudur.

  345.9MB| Demo| Windows
Avidemux indir
Avidemux

Ücretsiz olarak sunulan bir video düzenleme aracı olan Avidemux, ihtiyacınız olan her şeyi size verir.

  21.9MB| Ücretsiz| Windows
TalkHelper indir
TalkHelper

TalkHelper, Skype programında yapmış olduğunuz sesli ve görüntülü konuşmalarınızı yüksek kalitede kaydetmeniz için tasarlanmış, güvenilir ve yardımcı bir programdır. 7 gün deneme imkanı veren yazılım sonrasında ücretlidir.

  7,5MB| Deneme| Windows
gnucash indir
GnuCash

GnuCash, kişisel ve küçük işletme finanslarınızı yönetmek için ücretsiz, açık kaynaklı bir muhasebe programıdır. Basit ve etkili bir arayüze sahiptir.

  14.2MB| Ücretsiz| Windows
beyanname düzenleme programı
Beyanname Düzenleme Programı

E-beyanname uygulamasından faydalanabilmeniz için gelir idaresi başkanlığı tarafından geliştirilen ücretsiz beyanname düzenleme programı.

  24.5MB| Ücretsiz| Windows
Discord İndir
Discord

Discord oyun, forum ya da çeşitli platformda ki insanların grup halinde sesli ya da yazılı konuşmalarına olanak tanıyan bir sohbet programıdır.

  Değişir.| Ücretsiz| Windows