azar indir Azar İndir

Arkadaşlık ve sohbet uygulamalarından biri olan ve son dönemlerde kullanıcı sayısını yükselten Azar platformu farklı cihazlardan kullanılabilmektedir.

Boyut: 4.70MBLisans : Ücretsiz
Platform: Android/iOS
Yayımcı: Azar LLC
Kategori:Chat Sohbet
Ekleyen: Kadir
Tarih: 21 Ocak 2021

İnsanların iletişim ve eğlence amacıyla tercih ettiği mobil uygulamaların özellikleri farklılık göstermektedir. Arkadaşlık ve sohbet uygulamalarından biri olan ve son dönemlerde kullanıcı sayısını yükselten Azar platformu farklı cihazlardan kullanılabilmektedir. Azar indir yapmak isteyen kullanıcılar için çeşitli alternatifler bulunur. Görüntülü sohbetlerin gerçekleştirilmesi için kullanılabilecek Azar platformunun birçok özelliği bulunmaktadır. Ücretsiz bir arkadaşlık uygulaması olan Azar, birçok ülkede kullanıcılar tarafından ilgiyle kullanılmaktadır. Dünyanın farklı noktalarındaki insanlara iletişim kurmak için Azar tercih edilebilir.

Yabancı dil çeviri sistemiyle birlikte kullanıcıların farklı ülkelerden kullanıcılarla sohbet etmesi sağlanıyor. Birbirinden farklı özellikleri sayesinde tercih edilen Azar uygulamasında yazılı ve görüntülü sohbet etmek mümkündür. Azar platformunu kullanmak isteyen kişiler için farklı alternatifler vardır. Günümüzde mobil cihazlar üzerinden tercih edilen uygulamayı çeşitli yöntemlerle birlikte bilgisayarlar üzerinden de kullanmak mümkündür. Uygulamanın web versiyonunun geliştirilmesiyle birlikte öne çıkan birçok husus bulunmaktadır. Mesajlaşma ve görüntülü sohbet gibi noktalarla öne çıkan uygulamada 100 milyonun üstünde kullanıcı olduğu bilinmektedir.

Azar Web

Dünya genelinde çok hızlı bir şekilde gelişmesi sebebiyle adından sık sık söz ettiren Azar uygulaması web üzerinden de takip edilebiliyor. Kısa bir süre içinde fazla sayıda kullanıcıya ulaşan uygulama farklı platformlarla ortaklıklara devam etmesiyle birlikte ön plana çıkıyor. Uygulama ilk olarak android cihazlar için geliştirilmiş olsa da çeşitli gelişmelerle birlikte bilgisayarlardan da kullanılabilir. Uygulamanın cep telefonlarına ve tabletlere ücretsiz bir şekilde indirilmesiyle birlikte çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Azar Azar web alternatifleri sayesinde uygulamayı bilgisayarlardan da kullanmak mümkün olabiliyor.

Web üzerinden giriş yapmak isteyen kişilerin yapması gereken bazı işlemler bulunuyor. Sohbet platformunun geliştiricileri tarafından yapılan geliştirmelerle birlikte uygulamaya web sitesinden de giriş yapılabiliyor. Azar web giriş için yapılması gerekenler şunlardır;

• Uygulamanın resmi internet sitesinden veya paylaşılan bağlantı adresleri üzerinden uygulamanın indirilmesi gerekir.
• Uygulamanın indirilmesinin ardından kullanıcı adı ve şifre bilgileriyle giriş yapılabilir.
• Uygulamanın resmi internet sitesi üzerinden bağlantı kurulabilir.

Henüz tam olarak geliştirilmeyen ve çalışmaların devam ettiği uygulamayı bilgisayarlarınızda kullanmak istiyorsanız, belirtilen işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamanın özelliklerini kapsamlı olarak kullanmak isteyen kullanıcılar, mobil versiyonları da tercih edebilir.

Azar PC Giriş

İnternet platformlarının yaygınlaşması ve farklı sohbet uygulamalarının geliştirilmesiyle birlikte öne çıkan bazı noktalar bulunuyor. Görüntülü konuşma özelliğiyle ön plana çıkan Azar uygulaması da dünya genelinde tercih edilmeye devam ediyor. Farklı cihazlarla giriş yapılabilen uygulamanın PC versiyonu hakkında birçok araştırma yapılmaktadır. Hem görüntülü sohbet hem de mesajlaşma seçeneklerinin bulunduğu uygulamayı bilgisayarlarda kullanmak için emülatör kullanılabilir. Uygulamanın windows için bir programı bulunmamaktadır.

Azar PC İndir

Dünyanın lider görüntülü ve yazılı sohbet uygulamaları arasında yer alan Azar uygulamasının çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Tayvan ve Tayland gibi ülkelerdeki en çok tercih edilen uygulama olan Azar platformu üzerinden yeni insanlarla tanışmak mümkündür. Mobil cihazlara Google Play gibi uygulama mağazalarından indirilen ve aynı zamanda APK dosyalarıyla yükleme yapılabilen platformu bilgisayarda kullanmak için android emülatör kullanılabilir.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
pilot editör icon

PilotEdit Lite

PilotEdit Lite yüksek boyutlara sahip dosyaları kolayca açmanıza olanak tanıyan gelişmiş ve ücretsiz bir metin editörüdür.

    24MB| Ücretsiz| Windows
resource hacker indir

Resource Hacker

Resource Hacker, .exe, .dll, .cpl, .ocx, formatlarına ve benzer formatlara sahip dosyalar üzerinde düzenlemeler yapabilmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

    4MB| Ücretsiz| Windows
openoffice indir

OpenOffice

OpenOffice, tüm dünya üzerinde oldukça popüler olan ve milyonlarca kullanıcısı bulunan açık kaynak kodlu, gelişmiş bir ofis yazılımı olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.

    123.7Mb| Ücretsiz| Windows