google play store apk indir Google Play Store (APK) İndir

Google play store, Android cihazlarda uygulama, oyun, e-kitap ve müzik gibi multimedya içerikleri yükleyebilmek için bulunması gereken bir uygulamadır.

Boyut: 20.6MB Lisans : Ücretsiz
Platform: Android
Yayımcı: Google
Kategori: Android
Ekleyen: Kadir
Tarih: 26 Ocak 2023

Google Play Store APK İndir (Android İçin)

Android cihazlarda uygulama, oyun, müzik ve e-kitap gibi multimedya içerikleri indirmeye olanak tanıyan Google Play Store uygulamasını cihazınızdan herhangi bir sebeple kaldırdıysanız APK dosyasını indirerek tekrar yükleyebilirsiniz. Milyonlarca içeriğin bulunduğu Google Play Store her android cihazda bulunması gereken ve hayatımızı kolaylaştıran bir uygulamadır.

Google Play Nedir?

Oyun, uygulama, film ve kitap gibi birçok içeriğe ulaşmanıza olanak veren play google için bir android market denilebilir. Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarda “play” uygulaması hali hazırda yüklü olarak gelmektedir.

google play store

https://play.google.com/ adresinden de ulaşabileceğiniz play store’dan ihtiyacınız olan tüm ücretli yada ücretsiz oyun, uygulama ve kitap gibi içeriklere kolayca ulaşabilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Google tarafından geliştirilmiş olan Google Play oldukça basit bir arayüze sahip olduğundan kolay kullanıma sahiptir. İstediğiniz içeriği basit bir şekilde arayabileceğiniz gibi anasayfada editörün seçtikleri gibi tavsiye edilen uygulamaları da görebiliyorsunuz.

Google Play Store Ne İşe Yarar?

Android işletim sistemine sahip olan cep telefonu ve tablet gibi cihazlara yüklemek istediğimiz ücretli yada ücretsiz uygulama, oyun ve benzeri içerikleri bulmamıza yarayan bir mağazadır. İstediğimiz tüm içerikleri bu mağaza üzerinden bulabilir ve cihazımıza yükleyebiliriz. Play store içerisinde yalnızca güvenilir uygulamalar yer almaktadır. Google ekibi size zarar verecek olan uygulama, oyun yada benzer içeriklerin bu platformda yayınlanmasına izin vermemektedir.

Google Play Store İndir ve Yükle

Bazı kullanıcılar yanlışlıkla cihazlarındaki play store uygulamasını silebilmektedir. Hal böyle olunca ihtiyaç duyulan uygulama yada oyunları indiremez veya 3. parti yazılımlar aracılığıyla indirmeye çalışmaktadır. Sitemizde bulunan apk dosyası sayesinde cihazınıza play store uygulamasını tekrar yükleyerek aktif hale getirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
exaradyo
EXARadyo

EXARadyo, terkon yazılım tarafından 2007 yılında hazırlanmaya başlanıp, günümüze kadar geliştirilmesine devam edilen ücretsiz ve tam sürüm bir online radyo dinleme programıdır.

  2.7MB| Ücretsiz| Windows
SpywareBlaster indir
SpywareBlaster

Gün içinde ziyaret ettiğiniz web sitelerinden bilgisayarınıza spyware, reklam yazılımı, hijacker, çevirici ya da benzeri bir çok kötü yazılım sızabilir. Bu kötü niyetli niyetli yazılımlardan korunmak için tamamen ücretsiz olan SpywareBlaster programını tercih edebilirsiniz.

  4.1MB| Ücretsiz| Windows
barkod yazıcısı indir
YaylaSoft Barkod Yazdırma Programı

Barkod yazdırma programı, elinizde barkod yazıcısı olmasa bile normal bir yazıcı ile barkod yazdırabilmenize olanak tanıyan bir yazılımdır.

  12.6Mb| Deneme| Windows
CCleaner indir
CCleaner

CCleaner, İşletim sisteminizi temizleyerek aynı zamanda optimize etmenize olanak sağlayan ve bu konuda en fazla kullanılan ücretsiz bir programdır.

  9.9MB| Ücretsiz| Windows
adresbank indir
AdresBank

AdresBank, özellikle küçük işletmelerin müşterilerini kayıt etmesi için geliştirilmiş Türkçe adres kayıt programı olup tamamen ücretsizdir.

  4.1MB| Ücretsiz| Windows
Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek
Play Station 3 Kullanıcılarına 65 Dolar İade Edilecek

Dünyaca ünlü oyun konsollarından biri olan Japonya merkezli Sony Play Station 3 modelini çıkarmadan önce 2006 yılında yaptığı tanıtımlarda bu cihazlara linux işletim sisteminin kurulacağını ve böylece bilgisayar olarak kullanabileceğini duyurmuştu.

BTK Dolandıran SMS'leri İncelemeye Aldı
BTK Dolandıran SMS’leri İncelemeye Aldı

Yasal olmayan bahis, kumar, cinsel içerikli mesajlar ve dolandırıcılık amacıyla gönderilen sms mesajları doğrultusunda BTK kolları sıvayarak bu SMS’leri incelemeye aldı.

trafik tescil formu
Veresiye Defteri Pro

Veresiye Defteri Pro, bakkal, market veya benzeri küçük işletme ve esnaflar için hazırlanmış, kullanıcı dostu veresiye takip ve yönetim programıdır.

  9.9MB| Deneme| Windows
tiktok indir
TikTok

Son dönemlerde dünya genelindeki kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen uygulamalardan biri olan Tiktok, Android ve Windows işletim sistemlerinde çalışabiliyor. Tiktok indir seçenekleri ile birlikte kolay bir şekilde kurulum yapılabilir.

  82MB| Ücretsiz| iOS / Android
teamspeak indir
TeamSpeak Client

TeamSpeak, ülkemizde ve tüm dünyada özellikle online oyun oynayan insanların tercih ettiği grup kurarak sesli sohbet etmelerini sağlayan bir programdır.

  84MB| Ücretsiz| Windows