Auto Click Mouse İndir Auto Mouse Click İndir

Auto Mouse Click, bilgisayarınıza bağlı olan farenizi istediğiniz gibi programlamanıza olanak tanıyan bir programdır.

Boyut: 4.4MbLisans : Deneme
Platform: Windows
Yayımcı: Murgee
Kategori:Yrd. Araçlar
Ekleyen: Kadir
Tarih: 6 Eylül 2021

Auto Mouse Click İndir – Mouse Makro Programı

Auto Mouse Click, bilgisayarınıza bağlı olan farenizi istediğiniz gibi programlamanıza olanak tanıyan bir programdır. Farenizde koordinat, tıklama türü, sağ ve sol tık seçimi, tıklama aralığı gibi fonksiyonlar ayarlamanızı sağlayan yazılım bir çok özelleştirme yapmanıza yardımcı olmaktadır. Programda yaptığınız ayarları kayıt ederek başka bir zaman tekrar kullanabilirsiniz.

Küçük boyutlu ve kolay bir arayüze sahip olan program kolay bir kullanım sunmaktadır. Sürekli olarak ardışık tıklama gerektiren oyun ve programlarda tercih edebilirsiniz. Program deneme sürümüdür.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
product key finder indir

Product Key Finder

Product key finder, bilgisayarınızda lisanslı bir şekilde yüklemiş olduğunuz ancak ürün anahtarını unuttuğunuz programların lisansını görüntülemenize olanak tanımaktadır.

    63KB| Ücretsiz / Riskli| Windows
winrar

WinRAR

WinRAR Windows'un tüm sürümlerinde dosya sıkıştırmanıza olanak tanıyan bir program. Winrar ile resim, müzik dahil olmak üzere birçok formattaki dosya ve belgeyi sıkıştırabilir veya sıkıştırılmış olan dosyaları açabilirsiniz.

    2.1 MB| Ücretsiz| Windows
snapchat indir

Snapchat

Son dönemlerin en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Snapchat binlerce kullanıcıya sahiptir. Eğlenceli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz Snapchat uygulamasının kendine has pek çok özelliği de bulunuyor.

    Cihaza Göre Değişir| Ücretsiz| iOS / Android