Auto Click Mouse İndir Auto Mouse Click İndir

Auto Mouse Click, bilgisayarınıza bağlı olan farenizi istediğiniz gibi programlamanıza olanak tanıyan bir programdır.

Boyut: 4.4MbLisans : Deneme
Versiyon: 99.1Dil : İngilizce
Platform: Windows
Yayımcı: MurgeeKategori: Yrd. Araçlar
Ekleyen: KadirTarih: 6 Eylül 2021

Auto Mouse Click İndir – Mouse Makro Programı

Auto Mouse Click, bilgisayarınıza bağlı olan farenizi istediğiniz gibi programlamanıza olanak tanıyan bir programdır. Farenizde koordinat, tıklama türü, sağ ve sol tık seçimi, tıklama aralığı gibi fonksiyonlar ayarlamanızı sağlayan yazılım bir çok özelleştirme yapmanıza yardımcı olmaktadır. Programda yaptığınız ayarları kayıt ederek başka bir zaman tekrar kullanabilirsiniz.

Küçük boyutlu ve kolay bir arayüze sahip olan program kolay bir kullanım sunmaktadır. Sürekli olarak ardışık tıklama gerektiren oyun ve programlarda tercih edebilirsiniz. Program deneme sürümüdür.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
Remo Repair MOV indir

Remo Repair MOV

Çeşitli nedenlerle hasar görerek bozulan, çalışmayan .MOV ve .MP4 video dosyalarınızı Remo Repair MOV programı ile onarabilirsiniz.

  2,23MB| Deneme| Windows
bim apple ürünleri satıyor

BİM Tekrar Apple Ürünleri Getiriyor

BİM marketler zinciri Apple ürünlerini tekrar satışa sunacak. Cuma günleri BİM marketlerde normalde satılmayan çeşitli ürünler fırsat ürünleri olarak satışa sunuluyor. Geçtiğimiz kasım ayında apple ürünleri satışa sunulmuştu ve insanlar büyük ilgi göstermişti.

  Spybot Search & Destroy indir

  Spybot Search & Destroy

  Spybot - Search & Destroy, bilgisayarınıza çeşitli yollarla bulaşan ve sizin bilginiz ve onayınız olmadan yaptığınız hareketleri izleyip reklam çıkmasına sebep olan casus yazılımları algılayarak yok eder.

   66.7MB| Ücretsiz| Windows

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?