wise care 365 indir Wise Care 365 İndir

Wise Care 365, bilgisayarınızın performansını artırmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır. Bilgisayarınızı temizler, korur ve kötü niyetli uygulamaların izniniz olmadan işlem yapmasına engel olur.

Boyut: 16.80MBLisans : Ücretsiz
Platform: Windows
Yayımcı: WiseCleaner
Kategori:Sistem Araçları
Ekleyen: Kadir
Tarih: 3 Kasım 2021

Wise Care 365, bilgisayarınızın performansını artırmanıza olanak tanıyan bir yazılımdır. Kayıt defteri ayarlarını, sistem araçlarını ve sabit diskleri sisteminize en uygun performansı alacağınız şekilde ayarlayan Wise Care 365 basit ve kullanışlı arayüzü sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Başarısını net bir şekilde farkedebilirsiniz.

Wise Care 365 – Bilgisayar Hızlandırma Programı İndir

Bilgisayarınıza gerçek zamanlı koruma sağlayan yazılım çeşitli yazılımlar tarafından değişiklik yapılması istendiğinde anında önlem almanıza olanak tanımaktadır. 3. parti uygulamalar tarafından regedit (kayıt defteri) dosyalarında herhangi bir değişiklik yapmak istendiğinde Wise Care 365 bu sızmaları farkeder ve işlemi durdurur. Bir çok kullanıcının rahatsızlık duyduğu tarayıcı değişikliklerine ve bazı programların izniniz dışında başlangıca eklenmesine engel olur.

Gereksiz dosyaların sabit diskinizin dolmasına sebep oluğu zamanlarda Wise Care 365 boşaltma yapabilir. Sizin sisteminizden en iyi performansı alabilmeniz için daima iş başındadır. En stabil sisteme sahip olmanız için sisteminizi hızlandırmakla kalmaz saydıklarımıza ek olarak kayıt defteri girdilerini kaldırır, yedekler ve geri yüklemenize olanak tanır. Ayrıca kullanmakta olduğunuz tüm tarayıcıların önbelleğini, indirilen dosya geçmişini, ziyaret edilen sitelerin geçmişini, parolaları ve tüm çerezleri temizlemenizi sağlar.

Güvenilir, hızlı ve korunaklı bir sisteme sahip olmak için Wise Care 365 tam sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir yazılımdır.

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Programlar
bim apple ürünleri satıyor

BİM Tekrar Apple Ürünleri Getiriyor

BİM marketler zinciri Apple ürünlerini tekrar satışa sunacak. Cuma günleri BİM marketlerde normalde satılmayan çeşitli ürünler fırsat ürünleri olarak satışa sunuluyor. Geçtiğimiz kasım ayında apple ürünleri satışa sunulmuştu ve insanlar büyük ilgi göstermişti.

  Unity Web Player

  Unity Web Player

  Unity Web Player, 3 boyutlu oyunları internet tarayıcınız üzerinde oynama imkanı sunan bir yazılımdır.

   1MB| Ücretsiz| Windows
  fotosizer indir

  Fotosizer

  Fotosizer, resim dosyalarınızı yeniden boyutlandırabileceğiniz çoklu resim boyutlandırma programı olup, istediğiniz fotoğrafları toplu bir şekilde istediğiniz özelliklere getirmenize olanak tanımaktadır.

   6.3MB| Ücretsiz| Windows